Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 27.07.24 
Професионални
   >> Клуб на държавния служител
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: smoothdancer]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано13.11.09 22:12



Няма да му е изгодно, изпопреназначиха ги, да не си помислиш, че са ги съкратили! Щото са много ценни!



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано13.11.09 22:21



Питаш не питаш, положението е такова, мене ми писна да ме управляват идиоти и си дигнах дърмите.
Работих 9 години и половина в областна администрация като юрист, почнох на няма и 200лв., последната ми заплата беше между 600 и 700лв. Не мога да кажа с точност цифрата, заради заеми, детски и т.н. и основно заради факта, че си получаваме заплатите от банкомат. Фиш се иска по официален ред с резолюция.
Откакто съм във въпросната администрация смених около 13тина областни управители с временно изпълняващите. От тях с чисто сърце мога да кажа, че като ръководители ставаха само двама. Партийната принадлежност е без значение. И предпоследния беше върха на сладоледа-толкова тъп човек рядко можеш да срещнеш, чиста пародия. Следващия екземпляр познавах лично и за това реших, че ми стигат близо 10години нерви и си бих камшика.

НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА СИ ТРОВИТЕ НЕРВИТЕ ЗА МИЖАВИ СТОТИНКИ, ПО-ДОБРЕ МИЙТЕ ЧИНИИ В ЧУЖБИНА...
Отдавна достигнах до извода, че умните хора не са в политиката, а заемащите ръководни длъжности са политически фигури.





Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: lodka_v_moreto]  
Автор ggkk (непознат )
Публикувано27.02.10 17:37



Аз пък да ви припомня един шеф на комисия, дето сам си беше определил заплата от 7000 лева. Той не е ли държавен служител?



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: aдвok]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано01.03.10 14:48



Е ти в крайна сметка отиде ли в чужбина? Щото такова впечатление оставяш? Къде си сега и какво работиш?



Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: ggkk]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано06.03.10 22:59



Шефството на комисия е по трудов договор в повечето случаи. Но да не мислиш, че Мургина е била с по-малко. Райка Онцова га беше в ОСЕС също говореше за сродни суми.

Вижте последната 'Галерия" там директно са факсимилирали заповедта за месечните заплати на вождовете на правителството. Вие сякаш не четете вестници, 'начиии

А Криси Патрашкова се грижи да ви светва под каските за разни дела-правителствени


Major e longinquo reverentia

Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор Дивaнe-2 (излитащ)
Публикувано11.03.10 19:58



Мойта заплата е много под 500 лв. По-точно 400 лв...на седмица





Тема Re: любопитен съм-заплатинови [re: Ognen_Demon]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано18.03.10 00:55



Da v 4ujbina sam, rabotia tova, koeto predi mi be6e hobi. Zaplatata e pod 500lv.q no na sedmiza. haha
Oligofrenite na BB mi ispisaha vejdite......



Тема Re: любопитен съм-заплати [re: Ognen_Demon]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано27.03.12 19:47



Не само, че заплатите са им солидни, но и на всичко отгоре те представляват малка част от доходите им. Та те много добре знаят защо седят там. Много е сладка държавната софра. Паразити такива.

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: любопитен съм-заплати [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор tummy (психопат)
Публикувано20.04.12 15:17



ай аман от простоии...





Тема Re: любопитен съм-заплати [re: гoлямaтa Бeти]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.05.12 12:33



Я кажи сега колко солидни и каква част от доходите, може ли?

А, да не забравя - и откъде са им другите доходи.

Редактирано от MupaM на 16.05.12 12:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.