Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 13.06.24 
Професионални
   >> Клуб на държавния служител
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: aдвok]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано28.12.09 07:50



Безвъзвратно късно ти е да се ограмотяваш.





Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: neverojatna]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано28.12.09 22:51



И невъзможно, като имам редвид теб, като единица от даскалския състав!





Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: aдвok]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано28.12.09 22:56



Абе сладур, що не мирясаш и да си кротуваш в кочинката? Не съм даскалица, не разбра ли?





Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: Xoлдън]  
Автор talkative (непознат )
Публикувано22.01.10 10:56



Защо слагате под един знаменател всички държавни служители. Държавните служители не са само в министерствата и областните управи, които явно ненавиждате. Има редица държавни служби, без които едно общество не може да съществува, но вие ще се сетите за тях само когато яйцето ви е опряло отзад. Един пример: Често ползвам услугите на една държавна служба - Държавен архив /не го бъркайте с архивите на ДС/ и имам поглед върху работата и задачите на служителите там. Освен, че там се опазват, систематизират и обработват милиони документи от нашето културно-историческо наследство, но и още толкова документи от стопанската дейност на обществото. Знаете ли колко граждани всеки ден търсят какви ли не документи - за земи, имоти, регистри, ведомости на закрити предприятия за стаж за пенсиониране и много, много други. Отделно историческите факти, събития, личности и т.н. И тези документи трябва да бъдат на разположение на всеки, който ги поиска. В държавния архив, по мое лично наблюдение, се работи много здраво. Понякога служителите не успяват да си свършат работата в рамките на работното време и остават да работят и след работа. И сега, както се говори, ще съкратят доста от персонала на Държавен архив и според мен ще настъпи такъв хаос, че ще има много изгубени документи, необслужени граждани и т.н.



Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: talkative]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.01.10 19:54



Милите библиотекарки!
Трябва да са първа категория за пенсиониране.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: Xoлдън]  
Автор corporal (карлсон)
Публикувано23.01.10 07:52



Към мистър Коулфийлд (а също и неговата клика от вещици, караконджули и пр.) бих отправил следния въпрос:
"Абе, аланкоолу, като толкоз мразиш тая презряна каста, що дириш в тоя клуб!?"
Доколкото виждам клубът е на, а не относно държавния служител.
Писна ми от злобни, комплексарски, неврастенични и т.н. изказвания от страна на разни празни сапунени мехури с непомерна самооценка, които са добили представа за държавната служба изключително от махленски клюки.
От все сърце бих Ви упътил къде да вървите, а също и какво да вземете, къде да си го заврете и т.н., но тази материя попада в приложното поле на клуба за попържни, така че ....


Nihil semper floret


Тема Re: до Холдъннови [re: Xoлдън]  
Автор talkative (непознат )
Публикувано23.01.10 20:20



Холдън, не си запознат с работата на един архив. Това не е библиотека, където библиотекарките дават и приемат книги. Всеки документ, получен в архива се систематизира, обработва,консервира, пише му се анотация и се архивира така, че да може веднага да бъде намерен при поискване. В архивите се съхраняват както и много стари документи, свързани с нашата история, така и по съвременни документи, необходими на гражданите.Ако трябва де се пенсионирате, а сте работили в закрито предприятие къде ще търсите своя стаж и ведомости на заплатите си? А имоти, наследства, землячески регистри къде мислите, че може да ги намерите, ако са ви необходими? Ами ако пишете някакъв исторически труд къде ще търсите документи? Не подценявайте труда на другите, особенно ако не го познавате. За сведение - в библиотеката в моя град работят два пъти повече хора отколкото в архива. Аз не съм видял библиотекарка да остава след работно време да си довърши работата, но в архива това много често се случва.



Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: talkative]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано25.01.10 23:05



Опс, в грешка си, служителите на държ архив-не са държавни служители, те са по трудово правоотношение!





Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: Xoлдън]  
Автор дъpжaвeн (непознат )
Публикувано01.04.10 12:23



Изобщо даже,защото като си с връзки никой няма да те пипне,или ако случайно те пипнат ще отидеш в друга държавна структура и пак същото





Тема Re: БАУУУ!!! Иде Б.Б.нови [re: дъpжaвeн]  
Автор aдвok (заплес)
Публикувано04.04.10 20:49



Е, един да даде адекватен отговор!
Аз си напуснах, като видях какви олЮгофрени ще ме управляват и много добре направих! А в момента, в администрацията, която напуснах останаха най-големите некадърници!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.