Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 10.06.24 
Професионални
   >> Клуб на държавния служител
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Чудесна идея  
Автор KИHГKOHГ (биропиец)
Публикувано14.07.07 10:04



...За такова клубче!


От 12 г. съм в администрацията, така че ще се радвам ако мога да съм полезен.



Тема Песимистично...нови [re: KИHГKOHГ]  
Автор Doctor_Makarov (ЖивотоСпестител)
Публикувано14.07.07 17:06



Като идея - супер... Само че от място за професионални контакти между държавните служители и място, където гражданите да потърсят помощ, без да чакат на опашки, най-вероятно ще се превърне в поредното поле за изява на разни комплексирани "ощетени" граждани (и селяни

)...
Дано да не съм прав...

Създавайки снаряда,човек се е доближил максимално до Твореца

Тема Re: Песимистично...нови [re: Doctor_Makarov]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано14.07.07 23:56



О нее, виждаш колко толерантно върви за сега раздумката.

За протокола : - честен частник съм.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Песимистично...нови [re: Doctor_Makarov]  
Автор KИHГKOHГ (биропиец)
Публикувано15.07.07 09:38



Дано не си прав Докторе..



Тема Re: Песимистично...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор KИHГKOHГ (биропиец)
Публикувано15.07.07 09:43



Приятно ми е!





Тема Re: Песимистично...нови [re: Doctor_Makarov]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано15.07.07 14:12



и на тях ще помогневм да си избият комплексите.

а и да си прав, какво? тук да се разгаря войната. и едните и другите, имаме какво да кажем.



Тема ОК, реалистично...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Doctor_Makarov (ЖивотоСпестител)
Публикувано17.07.07 09:12



В момента, в който се появят полуграмотните индивиди с нерегистрирани никове, обстановката малко ще се нажежи... Надявам се да устискаме... Доста време ни (на мен и някои съвестни колеги) струваше да си отвоюваме клуб "Полиция" от споменатите индивиди, които си бяха харесали територията за сметище...
Но не е казано, че и тук ще стане така...

Създавайки снаряда,човек се е доближил максимално до Твореца


Тема Re: ОК, реалистично...нови [re: Doctor_Makarov]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано17.07.07 09:25



Ама Докторе, за виреенето на такива индивиди ний сме си криви. Трошим си пръстите да им отговаряме, вместо да пуснем водата и ****** които са изс**** да потънат надолу. Игнор му е майката, видят ли че нямат "публика" сами се изнасят.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: ОК, реалистично...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Doctor_Makarov (ЖивотоСпестител)
Публикувано17.07.07 15:23



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Ето един принцип, който и досега не мога да усвоя.... Игнор, казваш.... Е, дребния факт,че си позвоялват да дрънкат подобни неща по адрес на моето професионално съсловие ме дразни.. Всяка квалификация се отнася с пълна сила за мен и моя екип. За хората, които полагат усилия службата (каквато и да е тя) да заприлича на нещо, подходящо за цивилизована държава... За хората, поставили служебните задължения над лични интереси.. Тук-там има и такива - предвоенно производство и са на свършване...
А обичам да излагам своята позиция.. Обичам да обяснявам на заблудените. Не се изживявам като просветител, но всеки, който осмисли всичко онова, което излагам, за мен е един спечелен гражданин в утрешната борбата " всички срещу полицията"...
Игнор, казваш.... Просто не обичам да губя....

Създавайки снаряда,човек се е доближил максимално до Твореца


Тема Re: ОК, реалистично...нови [re: Doctor_Makarov]  
Автор KИHГKOHГ (биропиец)
Публикувано17.07.07 18:40



Привет Докторе,
Ще си позволя да драсна няколко реда във връзка с постинга ти..
Нещо не разбирам това: "Дребния факт,че си позвоялват да дрънкат подобни неща по адрес на моето професионално съсловие ме дразни.. "
Ето, както казах някъде, аз 12 или 13 г. работя в администрацията, видял съм какво ли не, но я плюя!! Твърдя, че администрацията в България ( в т.ч. МВР, МНО, и пр.) Не работи ефективно - причини много и не бих могъл да ги изброя тук и сега. Но не разбирам факта, че такава квалификация би могла да дразни някого. Много познати - честни частници ми казват същото, и защо трябва да ме дразни това, като зная че е факт? Разбира се че има и много хора, които полагат усилия службата (каквато и да е тя) да заприлича на нещо, подходящо за цивилизована държава - вярно е и дано стават все повече и повече, но предполагам, че си ходил в община, държавна болница, или си "ползвал услугите" на Полицията, НАП или КАТ (Нищо лично). Смятам, че коментара е излишен. Нека честно да си видим кусурите, като държавни служители, да ги признаем и да се опитаме малко от малко да подобрим нещата - всеки от своята камбанария.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.