Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ZA HORA S DIABET!!!  
АвторFlame (Нерегистриран)
Публикувано10.04.04 20:25



PRIVET!!!
Kazvam se Mitko.
Ne se sramuvam ot sastoqnieto si i pove4eto hora koito me poznavat,znaqt,4e imam diabet!Imam go ot 5-6 godini...sviknal sam...i ne se ograni4avam v NI6TO!!!
Otvorih tazi tema s nadejdata da se zapoznaq s pove4e hora s tazi sadba...
Za da govorim....da si spodelqme...da si pomagame...
Pi6ete!!!



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: Flame]  
Авторbrum (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 00:49



samo taka dude:) i az sam gore dolu ot tolkova, svikva se, gledash napred i pravish tova koeto mislish za pravilno:) radvam se che horata ne se spichat ot tova:) v nachaloto mi beshe leko stranno,ama sq veche kato me vidqt na obqd da se boda i ne mi reagirat:) radvam se che na nqkoi mu e hrumnalo da postne tema za tova:)

pozdravi,
Rosen Anastasov



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: brum]  
АвторFlame (Нерегистриран)
Публикувано07.05.04 20:07



Privet:)...
Hmm...neka priznaq,4e e nqkaksi iznenadva6to,4e nqkoi e pisal....Dneska prosto re6ih da proverq dali slu4aino...i eto na:P...
Ti na kolo godini se mejdo drugoto?



Тема privet i ot men :)нови [re: Flame]  
Автор liubopitkata (iskam da vqrvam)
Публикувано21.09.04 15:38



Kak ste? Az malko sam vi kaka pone shto se otnasq do diabeta
Jiveq s nego veche 14 godini ! Mnogo e tapa taq rabota s vsichkite protokoli i cqlata biurokratshtina svarzana s lekarstvata,ama i tva sha go prejiveem
Chuhte li veche za opitite s beli mishki?
Az vqrvam che i pri horata shte proraboti toz metod. Samo trqbva da se zaredim s tarpenie i da chakame.
Chuhte li i za gliuco chasovnicite i za inhalacionnata forma na insulina? Krai s injekcitee Chovek samo tarpenie i vqra da ima !

Mnogo bih se radvala,ako tuk namerq hora s koito makar i samo virtualno da varvim zaedno napred s nadejdata i vqrata do denq v koito vsichko tova shte ostaane samo edin losh spomen !

Nadqvam se za v badeshte vasha priqtelka, a do togava prosto : IREN


Obvinen v jivot s namerenie da ocelee


Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: brum]  
Авторstormlab (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 01:29



здрасти БРЪМ-БРЪМ,
сори, не знаех за твоите проблеми.надявам се да си ок и си4ко да е ток и жици както в доброто старо време в щудгард и ЛАН52:)
a4o
"If you go through hell, keep going" , Winston Churchill



Тема Re: privet i ot men :)нови [re: liubopitkata]  
Автор KamBam® (o)
Публикувано19.12.04 16:31



Аз мисля че диабет лесно ще се излекува с глад и суровоядство
Всичко добро



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: Flame]  
Автор Globi (потребител)
Публикувано26.12.04 19:32



аз пък не знам дали имам диабет ама все си въобразявам щото ям наистина в огромни количества сладко и после ми става лошо и ме избива пот завива ми се свят и след известно време ми минава.Имам един странен въпрос.Какви са ви езиците.Моя е много често бял и е нацепен на дълбоки резки като нарезан с нож и то от доста години.Вече не помня.Дали има нещо общо с това че направо се оливам със сладкото незнам.Ама имам чувството че е така.Та реших да попитам в този форум.



Тема Човек може всичко...нови [re: Globi]  
АвторPrirodna (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 15:11



Има една мъдра приказка, че човек може сам да си докара това, което и господ не може да му направи...
Имаш-нямаш сега, ще получиш после, ако продължаваш така. С приемането на много въглехидрати се изтощава инсулиновия апарат... Това, което вероятно получаваш след форсираното ядене на сладко, е т.нар. "дъмпинг синдром" - панкреасът познава, че е прието голямо количество въглехидрати и изсипва много инсулин. Получава се моментно рязко смъкване на кръвната захар, от което се разтреперваш и изпотяваш, и после пък започва покачване на кръвната захар, заедно с храносмилането.... От което пък ти става лошо, тежко на стомаха, налеп на езика и т.н. Не знам дали ти е известно, ама във веригата на преработка на полизахаридите участва и активен калции и витамин В. Което, естествено, извлича калция и вит. В от организма. Ето защо на прекаляващите със сладкото им се чупят лесно кости, кървят лесно и куп още неща!
И трябва ли, заради единия кеф, да се съсипваш???



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: brum]  
Автор savi (непознат )
Публикувано30.01.05 16:34



Privet ot men:)
Az sum diabetik ot 1-2 godini i moga da kaja 4e tova vuobshte ne mi pre4i.
Mislq 4e tova me naprevi dori po otgovorna.Radvam se 4e otkrih tazi stranitsa.Taka shte moga da se zapoznaq s pove4e hora koito imat moq problem.



Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: Flame]  
Авторdutchy (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 19:05



Zdrasti!

Imam diabet- ot 6 godini.Sega sym na 19.Radvam se 4e takava tema e otvorena naj- nakraq, no 4ak sega q otkrih.Dano pove4e hora se vklju4at ot razli4ni gradove v BG, vse pak nie nabroqvame strashna cifra!!!
I az ne se sramuvam, dosega diabetyt mi e bil dori v pomosht- za da kandidatstvam i t.n...no pove4eto mi priqteli ne znaqt za tova - prosto ne ponasqm izumeniq pogled na nqkogo kato razbere.
Tozi....KamBam deto smqta, 4e " s glad i surovoqdstvo" tova se lekuva, moje da se grymne




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.