Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Клуб на хората с увреждания
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: dutchy]  
Автор wa_wa (боички)
Публикувано21.02.05 19:46



здравейте,
аз нямам диабет, но имам инсулинова резистентност, висока кръвна захар, метаболитен сидром и от там и проблеми със забременяването. Тъй като досега не са писали хора с инсулинова резистентност, дали мжое да се присъединя към вашата групичка?
Иначе се лекувам от юли месец миналата година, благодарна съм на една ендокриноложка, пия метформин, забравила съм сладките неща и високовъглехидратните храни. Сега се чувствам по-добре и напредвам макар и с малки крачки!
успех на всички!



Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: wa_wa]  
Авторsavi (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 09:29



Az nqmqm nishto protiv, "wa_wa" da se prisaedini kum nas ,stiga i drugite da go iskat.:)



Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: savi]  
Авторelena (Нерегистриран)
Публикувано25.02.05 09:09



Здравейте, аз нямам диабет, но моят приател има. Исках да ви кажа за един форум, който не е много популярен все още, но е супер. намира се на адрес:
d.host.bg
Там аз пиша с прякора sunflower. Надявам се да го посетите, а аз ще влизам и тук по-често. Чао и бъдете здрави!



Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: elena]  
Автор wa_wa (боички)
Публикувано25.02.05 18:03



Страхотно е да се направи такъв форум!
Благодаря за линка!



Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: elena]  
Авторparjoleta (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 16:41



zdraveite!az sam ot skoro s diabet(bih kazala mn skoro-16.02.2005)!kato razbrah mi stana mn kofti i se izpla6ih mn za6toto ni6to ne znaeh(kakto pove4eto hora),no sega ve4e po4ti sviknah pak predstavqm sisled okolo 6-7 godini:),pak i celiq svqt raboti za diabeta i se izmislqt vse po-novi ne6ta ulesnqva6ti diabeticite!!!i iskah da kaja(4e mi napravi vpe4atlenie,a i na men mi go predlagaha)4e s glad samo moje da si vlu6i6 do kolkoto znam sastoqnieto!!!!i ne znam dali pri vsi4ki vi e bilo taka no pri men horata kato razberat 4e imam diabet i:"au ujas!mn sajalqvam"-i mi stava malko kofti ot reakciqta!



Тема Re: ZA HORATA S DIABET!!!нови [re: parjoleta]  
Авторsavi (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 08:46



Naistina tazi reaktsia mi e poznata do bolka.Nqkoi ot nai -dobritemi priateli reagiraha taka i s vremeto postepenno se otdrupnaha.No tova ne e bolkka za umirane.Taka po-lesno osuznah koi sa bili istinskitemi priqteli:).
Mislq 4e ot tuk az sum nai-malka , no ne po odnoshenie na diabeta .
Do kolkoto se otnasq do gladuvaneto,tova e golqma glupost.Az li4no sum "protiv"
gladuvaneto na diabetitsite,zashtoto tova moje da dovede do tejki i strashni posledstviq.
Tova e ot men,za sega;)



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: Flame]  
Авторparjoleta (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 10:38



savi ti na kolko godini si?



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: parjoleta]  
Авторsavi (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 10:54



Moje i da se o4udish ,no sum na 12 onzi den gi navurshih.



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: savi]  
Авторparjoleta (Нерегистриран)
Публикувано08.03.05 17:40



e na kakvo da se 4udq?:)i ot koga si s diabet???(sorry 4e taka razpitvam ama....)



Тема Re: ZA HORA S DIABET!!!нови [re: parjoleta]  
Авторsavi (Нерегистриран)
Публикувано09.03.05 07:51



Niama za kakvo da se izvinqvash.:)
Ot 2 godini .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.