Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 30.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Das Leben der Anderen без шансове в САЩнови [re: 4eHe]  
АвторДeбили нa вcekи kилoмeтъp (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 20:27



40 години аз решавах кои филми да харесваш, чене.



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominationsнови [re: Diavolo]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано01.02.07 14:14



неприятно ми е, че трябва да се съглася с това, но и аз не успях да разбера защо този филм стига до подобна номинация

не, че не е добър, но в тази категория трябва да стои НАЙ-доброто... или поне по-доброто.



Тема каква е харизмата;)нови [re: Gnomeo]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.02.07 18:10



за ПО и НАЙ
в оскарската класацийка?!



Тема Re: каква е харизмата;)нови [re: NUT]  
Автор cineman (кинозавър)
Публикувано01.02.07 18:38



Занаятчийска, не академична тя е.... Награди на парче те дават, а цялото не забелязват. Абе... общо-взето..... всяка гилдия гласува за своя човек.

С разбутване, избутване и пробутване. И накрая - набутване.......

Колко много точки! Откъде ли се взеха?!

----------
Always look on the bright side of life!

Тема Re: Das Leben der Anderen без шансове в САЩнови [re: Дeбили нa вcekи kилo]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано11.02.07 18:42



Може



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominationsнови [re: W1]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано25.02.07 18:08



Best picture

От номинираните филми не съм гледал само Писма от Иво Джима. От останалите фаворит ми е определено Кралицата. Вавилон доста ме разочарова, така и не можа да ме грабне. Little Miss Sunshine е една симпатична комедия, но чак за най- добър филм не мисля че заслужава. Поне два три идентични филми съм гледал. The Departed не беше лош, но като се има предвид че е римейк не мисля че заслужава наградата.

Best director

Тук отново съм за Кралицата и Стивън Фриърс.

Best director

От тази категория не можах да гледам Venus.
Ако трябваше задължително да се даде оскар на Ди Каприо по- скоро бих му го дал за The Departed. Тук освен че се опитва да докара акцент друго не ми направи впечатление. Райн Гослинг по- принцип ми е симпатичен, направи силна роля в The Believer, тук също се е справил. The Pursuit of Happyness беше много приятен. Обичам такива оптимистични филми, колкото и да са наивни. Уил също се справи с ролята. Форест си прави поредната силна роля, самия филм обаче не ми хареса особено, доста клиширан ми се видя.
В тази категория фаворитите са ми Форест и Гослинг. И на двамата ще съм доволен.

Best actress

Не гледах Volver и Notes on a Scandal. Тук за мен Мирън просто отвява конкуренцията. Кейт Уинслет по принцип не ми е особено симпатична, а и като роля не мисля че направи нещо особено. Мерил Стрийп както обикновено си беше на ниво, но ролята и беше доста ограничена според мен.

Best supporting actress

Тук май нямам фаворит. Дженифър Хъдзън пя добре, ама към края ми понаду главата.:)

Best supporting actor

Тук фаворитите ми са Хансу и Хейли. Хансу беше най- добрия в иначе доста посредствения диамант. Хейли направи страшна роля и изобщо Little Children беше приятна изненада. само да не бях гледал толкова скоро преди това Hard Candy- Патрик Уилсън така и не успях да го преглътна в ролята на добрия.:)



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominationsнови [re: ss_]  
Автор Karla. ()
Публикувано25.02.07 19:21



филм - От Другата страна
режисьор Скорсезе
гл.женска роля Хелън Мирър
мъжка - Форест ( а би трябвало Леонардо за От другата страна , ама...)
второстепенна женска - Дженифър
мъжка - Ханзу ...3-ма негри давам , май са много ...дано Лео да вземе





Тема Little Miss Sunshineнови [re: ss_]  
Автор Jedi ()
Публикувано25.02.07 19:39



Това е най-гротескният филм, който съм гледал на скоро. Не знам защо го водят всички комедия.

Иначе за другите съм на същото мнение, само с изключение на Бабел-а, просто защото уцелих готин момент и взе че ми допадна:)



Тема Re: Little Miss Sunshineнови [re: Jedi]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано25.02.07 19:50



Хехе не смеех да кажа в прав текс че не ми хареса, щото досега само възторжени мнения чух. Ама... не ми хареса.





Тема Re: Little Miss Sunshineнови [re: ss_]  
Автор the_fly (портмоне)
Публикувано26.02.07 00:41



Е браво, сега кажи и ти, че "В като Вендета" не ти е харесал:(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.