Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 31.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: W1]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано24.01.07 09:13



Вавилон прилича на Сблъсъци от мин. година , не вярвам да вземе Оскар , поне не в осн. категории .
Мексиканката и Яп. момиче обаче играят отлично и си заслужават номинациите , а какво правят в този филм Брад Пит И К.Бланшет не ми стана ясно ....

" От другата страна " е римейк , на мен ми хареса , но Скорсезе няма да вземе Оскар отново .
...
другите не съм ги гледала още

След Властелините печелят по-ниско бюджетни филми , така че не виждам какво има за учудване .



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: Raul_Endymion]  
Автор W1 (минаващ)
Публикувано24.01.07 09:26



Наистина няма ясно изразен фаворит. Особено в категорията най-добър филм всеки може да спечели. И няма да бъде много голяма изненада.....

Относно Скорсезе - може и да му дадат наградата, но защо за филм, който е римейк на друг и доста от сцените в него си бяха абсолютно копи-пейст от Хонг-Конг-ския оригинал....... Ама то така се получава и не само с него. Накрая дават за принос въобще, не за заслуги за някой филм....При все, че филмът, разбира се, не е лош.

Има, да има надежда в тия оскари

.



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: Gnomeo]  
Автор W1 (минаващ)
Публикувано24.01.07 09:30



Интересното е, че Мис Слънчице вече спечели наградата на Продуцентската гилдия за най-добър филм. Фактите говорят, че 11 от филмите от общо 17 досега раздадени такива награди са печелили Оскар за най-добър филм. Е, миналата година се разминаха, но сега става интересно

. Също ми е много интересно дали Александра ще си преразледа политиката за този филм........



Тема Re: Иняриту [re: Tpи Дeбилa]  
Авторзaxиp (Нерегистриран)
Публикувано24.01.07 11:59



и кое е сбъркал с "Вавилон"?



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: W1]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано24.01.07 12:07



а бе, тотална излагация си беше упражнението на Скорсезе ... всеки непредубеден човек, изгледал и двата филма, ще види две неща- колко нелогичен и объркан е американсата боза и колко нелепо седят прекопираните сцени от хонг конгския оригинал...

Скорсезе ми в последните години ми прилича на своето протеже, Де Ниро ... никаква класа преди пенсия... никаква





Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: Diavolo]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано24.01.07 12:44



Не знам за "смешния" "От другата страна", но аз също отбелязах (със задоволство обаче), че "Борат" е само с една номинация. Дано само не получи наградата.



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominationsнови [re: W1]  
Автор Spon (Greenhorn)
Публикувано24.01.07 12:56



номинацията на Djimon Hounsou за подържаща роля много ме зарадва, отдавна трябваше да му се отдаде заслуженото на този човек.

--------------------------------------------


Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: Diavolo]  
Автор Jedi (новак)
Публикувано24.01.07 13:27



"Борат" да вземат да го номинират за сергия на женския пазар. Там такива вървят и имат публика. И клиенти.

So this is how liberty dies, with thunderous applause



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: Jedi]  
Автор kинoзaвъp (изкопаемо)
Публикувано24.01.07 13:31



Не сте разбрали филма. Едно е как изглежда, а друго - какво е всъщност. (Вижте, отговорът на втория въпрос затруднява и мен, но пък кой ли може да каже какво са всъщност филмите и комедийните телевизионни шоута на "Монти Пайтън" и Бени Хил? А филмите на Мел Брукс?)



----------
The client is always wrong!

Редактирано от kинoзaвъp на 24.01.07 13:37.



Тема Re: The 79 Annual Academy Awards Nominations [re: kинoзaвъp]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано24.01.07 14:37



Аз мисля, че сме разбрали филма. Схванали сме и майтапите с евреите, и тези с пуританското общество, с религиозния фанатизъм, с отношението на американците към света (и околностите;) )... но това съвсем не ми помогна да го приема за забавен, развлекателен и интересен.
Напротив. С почти същия успех можех да поседя половин час в някоя по-изпаднала циганска махала, после още половин час в някоя по-малоумна евангелистка църква и да погледам малко "Блондинка в книжарницата", малко кеч и малко прогноза за времето.
И сигурно щеше да ми е по-приятно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.