Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: чakaй мaлko]  
Автор Bиливap (the lawmaker)
Публикувано08.10.08 22:26



тайнството свето венчание е ритуал.
Обещават си младоженците пред Бог много неща, но понякога не ги спазват.
Какво правим тогава?
Аз пак не разбрах как Църквата защитава интересите на ощетената половинка от свещения съюз?
Защото, все пак, тук някъде стана дума за излишността на гражданския брак, че било достатъчен само църковното свещенодействие.
Е, питам аз, как църковното свещенодействие, което се грижи за душите на хората, се грижи и за материалното им благополучие при липсата на граждански брак?
Все пак живеем в материален свят, жилището ни е материално, храната ... някак не е много масово явление да се живее отшелнически начин на живот.

Също така мисля, че много хора са забравили, че религията не е едно цяло с държавата ...
Спасението на душата не беше ли задача основно на самата душа?
Разбирам възмущението на християните от разрешеното от закона съвместно съжителство без брак, но представете си, че от тази нова свобода ще се възползват предимно атеистите или нехристияните, а християните - не, и ще приемете промените по-леко.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема К'во ми е смешното?нови [re: milend]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.10.08 13:56



Казвам истината!



Тема Ами и аз да се представянови [re: любчo /фoтorpaф/]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано09.10.08 13:58



Марул Краставичаров

Приятно ми е!



Тема Re: К'во ми е смешното?нови [re: bugler]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (стар клубар)
Публикувано09.10.08 15:07



Казвам истината!


слушай сега,госпожице,истината е много относителна...



нЕма причина без следствия и обратното...


Тема Re: Ами и аз да се представянови [re: bugler]  
Автор любчo /фoтorpaф/ (стар клубар)
Публикувано09.10.08 15:09



Марул Краставичаров

Приятно ми е!


моля за фотото,госпожице...



нЕма причина без следствия и обратното...


Тема Re: В подкрепа на семействотонови [re: Zara_83]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано09.10.08 18:32



Я сега, цитирай точно с какво не ти харесва Новия семеен кодекс! От малкото, което знам за него, оставам с впечатление, че е добър. Което, само по себе си, е учудващо, като знаем как управлява Тройната коалиция.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.