Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ngнови [re: Aнoнимчo]  
Автор ng (утеснение)
Публикувано09.09.05 19:40



Да, и душевно са страдали, дадох пример със света София. Какво значи безкръвна мъченица според теб. Всеки християнин страда душевно постоянно. Покайва се, често страстите надвиват и така. Даден е и пример в катехизисите за клеветата, която често съвпътства християнина.
Анонимчо, абе, псалмите прочети, бива ли така? Шестопсалмието не си ли чувал, ами върви на някоя утреня! Страдание в чист вид, има много покъртителни псалми.
Виж, ти си мило момче, нито ти се гневя, нито нищо. (Не ме гледай, че съм била тук или другаде сприхава.) Напротив, чела съм те и в Религия, и във Физика (помня, че те бях объркала с една многоникова особа, за което се извинявам). Единственото ми желание е да се спасиш, затова се зоря да ти пиша, не да ми се възхитят братята и сестрите на речевитостта. Тука хората са до един по-ерудирани от мен. Няма кого да смая. и забележи, че аз не пиша вече, а намирам начин само в такива случаи да пиша.
Мактуб също ми е много симпатична.

Нито съм ви видяла нещо да злобеете, та да ми опротивеете, нито нищо.

Нещата, които агарта е постнал, са върхът на дъновисткото коварство като способ за отдалечаване от Бог. Виж си псалтира, моля ти се, помисли какво се чете на утренята. Точно обратното на това, което Дънов казва, точно обратното.

Иисус не е страдал в душата си, така ли? Нима не е плакал на влизане в Иерусалим, като е гледал народа как няма да повярва и да се спаси, нима не е плакал, когато е видял, че Лазар е умрял?

Аз нима не плача на това, което се случи с мъжа ми, наместо да надяна тука едни тесни дънки и да хукна да си намеря някого, за да реализирам любофтааа на лили иванова и да си намеря някой да ми плаща режийните? Наместо това аз, буначката, плача тука и съм се оградила с икони и кандила и се покайвам тука и постя заради него. Айде сега. Някакъв самодоволен любовен покой могат сигурно будистите да намерят, не християните.

В заключение - виждаме как един пример от Дънов не можете да дадете, без да лъсне сатанинското му изопачаване на основните християнски положения. На христяните е обещано да страдат, а не гарантирано благоденствие. Гарантирано благоденствие обещават шаманите.

И аз моля братята и сестрите да се опитват да носят и те отговорност за хора като Мишо и Мактуб. Ако някой от ерудираните тука не е съгласен с тезите ми, нека ме коригира, аз така виждам нещата и се уморих и на брат си да ги разправям, сега и в клуба.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...

Редактирано от ng на 09.09.05 19:53.



Тема Re: ngнови [re: ng]  
Автор ng (утеснение)
Публикувано09.09.05 19:44



Християнството не е някаква факла, която можете да вземете в ръка и да тръгнете да изследвате черните пътища на заблудителните учения. Християнството изключва да вървите по тия пътища, даже да поглеждате нататък.

Яко первее умрети хотел бых, неже сия на Тя - благаго Бога моего - помыслы хульные прияти...


Тема Re: ngнови [re: ng]  
Автор Aнoнимчo (неизвестен)
Публикувано10.09.05 17:58



Да, в Библията са запазени сведения за душевни терзания на Спасителя.
Не мога да се съглася с някакво "мазохистично" отношение към вярата.
За мен християнството не е религия на душевни терзания/страдания.
За мен то носи светлина и топлина, мир и покой.
Може би щото не съм християнин... .... няма значение ....

* Въпросите не са страшни. Такива понякога са отговорите. *

Редактирано от Aнoнимчo на 10.09.05 17:59.



Тема Re: Какво е говорил Петър Дънов - Беинса Дунонови [re: ng]  
Автор apostolic (непознат )
Публикувано12.09.05 00:46



Oh kato pochnete s tiq pravoslavni shturotii,znachi nqmam dumi a pak za toq deto e suzdal tazi tema oshe poveche.Purvo da kaja na choveka che petar Dunov e satanist,toi e slujitel na dqvola,chovek zabluden i zablujdavash t mnozina bih kazal as.Taka che neka izbqgvame tezi zabludi id a gledame kam Boga ne kam dunov,shtot toi sega e na dunoto i neka i nie pokrai negovite ucheniq da ne stigame do tam da ne vzemem da se izdunim nai-nakraq pred Boga zaradi nego.



Тема Какво е говорил Петър Дънов - Беинса Дунонови [re: ***AГAPTA***]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано11.01.21 14:27



Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 09.01.2021 00:52
до:
v_polyanova@abv.bg



---- Прикрепено писмо (споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: info@dir.bg
Относно: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
Дата: 09.01.2021 00:15

Все още нямам достъп до клубовете ви.
Споделено със собственика на Фейсбук - копие: Details Re: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing от: Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg) дата: 24.12.2020 20:49 до: fbi@subscriptions.fbi.gov як: v_polyanova@abv.bg https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=facebook_login Find Your Account

No Search Results Your search did not return any results. Please try again with other information. Please enter your email or phone number to search for your account. Cancel >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 24.12.2020 19:59 Това съдържание не е достъпно в момента Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил. Към новините Назад Посещение на Помощния център Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77 Help me, I beg You. There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent. >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI >Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 23.12.2020 23:46 Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI National Press Releases Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020. Dec. 23, 2020 Full Press Release You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy | Visit >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 23.12.2020 22:04 https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583 >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 21.12.2020 22:15 FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb. Dec. 21, 2020 Full Story You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy |



Тема Re: Какво Петър Дънов - Беинса Дунонови [re: ***AГAPTA***]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано21.01.21 01:15



Увод
Йозеф Геббельс. Особая папка



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!

Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

*гот ми е*
Видеотеката идилична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]



Тема Re: Какво е говорил Петър Дънов - Беинса Дунонови [re: ***AГAPTA***]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано29.01.21 05:43



Да, наистина интересно какво препредава един несъществващ потребител за казаното от учителя му. В клуб Християнство...

Както и в клуб, обявен на първа страница Велики личности - а адресът е Беинса Дуно. Петър Дънов.

Той ли, даскалът, изучил се в Америка, е най-великият?
Дали върналият се от САЩ човек е същият, който е заминал преди няколко години, също е въпрос.
Двойници много..
Спрягат се двойници на Сталин, на кого ли не - а за този учител с абсолютно банална биография никой нищо. Кристално чистият Дънов... Пък аз като сравних снимки доста се усъмних в самоличността на заминалия и върналия се Петър.

Върнал се е, ама друг българин.
Най-вероятно израсъл сред мормони или евангелисти или друга секта.


Post scriptum
Из списанието
ЖИТНО ЗЪРНО
(рисунка на кръга на зодиака)
КН.7-8 (кръгче с вграден равностранен триъгълник с върха нагоре)
(на същия ред) ЕДИНАДЕСЕТА ГОДИНА (СЪЩИЯ КРЪГ ПЛЮС ТРИЪГЪЛНИК) 1937
S O M M A I R E
B. Boev La Paneurythmie
... La Maitre L'Intelligence, le coeur et la volonte,
С Ъ Д Ъ Р Ж А Н И Е
Б. Боевъ Паневритмията.
206
ИЗЪ НАШИЯ ЖИВОТЪ
Боянъ Боевъ
За плочи.
Ще отидемъ за плочи. Ще покриемъ и постелимъ каменната хижа.
Ще я украсимъ отпредъ. Ще й туримъ ст/Ъ\пала.
Тя служи не само намъ. Презъ есента, зимата и прол+Ь+тта тя
служи на вси туристи. Нека уморениятъ туристъ да има к/Ъ\де да се
приюти ! Нека той да почувствува любящата р/Ъ\Ка, която е изградила
хижата !
Днесъ отиваме за плочи ! Колко сме радостни ! Ще видим пакъ
шестото езеро - "Сърдцето"! Ще видимъ пакъ заледенит+Ь+ му брегов+Ь+ и
плаващит+Ь+ сн+Ь+жни маси по него !
Плочите с/Ъ\ тамъ ! Те с/Ъ\ даръ, който то ще ни даде ! То обича
да дарява всички, които отиватъ при него !
Днесъ отиваме до "съдцето" И даровете, които то ще ни даде,

с/Ъ\ за всички - за всички п/Ъ\тници, които минаватъ по тия м+Ь+ста !
Единъ в+Ь+ченъ п/Ъ\тникъ минава по великия друмъ на живота :
Облекчи п/Ъ\тя му съ даровет+Ь+, които щедро получавашъ отъ Ми-
ровото Сърдце.

Той слиза !
Ние сме край второто езеро. То е тихо. Водит+Ь+ му се к/Ъ\пят
изобилно въ слънчевит+Ь+ л/Ъ\чи.
Поглеждамъ нагоре. Ето палатката на Учителя ! Какъ красиво е
кацнала тя на ония висини !
Но ето, виждамъ, че Учительтъ слиза от тамъ по китната п/Ъ\-
тека, която направихме миналата година за единъ день !
Колко любовь
е вложена въ нея !
Той слиза при насъ. Слиза отъ слънчевит+Ь+ дворци.
Слиза, за да внесе долу огъня, който носи съ себе си отъ небес-
нит+Ь+ сфери. Този огънь ще разтопи всичко и ще претвори всичко.
Ледовет+Ь+ ще се стопятъ и ще потекатъ като кристални извори.
Той слиза ! Слиза отъ сферит+Ь+ на чистотата, и т+Ь+хното сияние ни
докосва !
Слиза при окованите+Ь+. И ето, веригит+Ь+ падатъ от нозет+Ь+ имъ !
Слиза при обремененит+Ь+. И ето, св+Ь+тлата усмивка на надеждата
заиграва по лицата имъ.
Той слиза, за да покаже п/Ъ\тя на възлизане !

207
Езерото на чистотата
Поемамъ отъ второто езеро нагоре.
Скоро предъ менъ е тихата огледална повърхностъ на Езерото на
Чистотата.
Аз съмъ въ другъ единъ св+Ь+тъ.
Ето, цв+Ь+тята отъ бр+Ь+говет+Ь+ е оглеждатъ въ синит+Ь+ му води. На
китнит+Ь+ околни полянки изобилие от морави иглики ! Кристални р+Ь+ки
се втичатъ въ него, идещи отъ сн+Ь+жни преспи.
Седя на една отъ гол+Ь+мит+Ь+ скали край него.
Животътъ му не е ли чуденъ нанизъ от ск/Ъ\пи мигов+Ь+ ?
Ето, с радостно очакване то поср+Ь+ща слънцето. Л/Ъ\чит+Ь+ му се
пречупватъ съ хиляди багри въ водите му.
(пропуск)

Стълбата.
Хубава е програмата за днесъ : ще градимъ стълба.
Тя ще бъде близо до палатката на Учителя.
(пропуск)
Шумъ и тр+Ь+съкъ се чуватъ днесъ около насъ : гради се приказ-
ната стълба съ 51 ст/Ъ\пала !
И когато б/Ъ\де тя готова, ще почне вървиятъ день на "Живота"!
_______
208
Т+Ъ+ чакатъ!

(пропуск)
Т+Ь+ чакатъ магическото слово, за да се преобразятъ. И тогазъ
ще се пробудятъ и изяятъ с/Ъ\ществата, скрити въ тия форми.
Т+е+ чакат любовното Слово, за да възкъръсснатъ!

Ск/Ъ\пиятъ накитъ на Рила.
Тая година пакъ сме на гости въ свещената обителъ на Рила!
(пропуск)
Обичамъ да спохождамъ сн+Ь+жните преспи. Там срещамъ
ск/Ъ\пия накитъ на Рила: алпийското ззвънче !
(пропуск)
Обичамъ да го гледамъ , какъ н+Ь+жниятъ в+Ь+трецъ тихо полю-
лява тънката му дръжка.
Защо събужда то у насъ една св+е+тла надежда и един ра-
достенъ копнежъ?
Като че ли около него се разлива тиха музика, която ни
говори:

209
Ние идемъ презъ лятото за малко време тукъ, за да ви на-
помнимъ, че има единъ св+Ь+тъ на висша любовь и на висша красота1
за който с/Ъ\ родени всички!
(пропуск)
При котвата
Ето, локвата тихо цепи водит+Ь+ на второто езеро "Елбуръ"
Кой е въ нея? Това е Учительтъ, който отива при "Р/Ъ\цет+Ь+
които даватъ."
(пропуск).
Котвата е формата, която тази година се въплъти горе, при Седемт+Ь3 Езера.
Котвата е начало на водит+Ь+, които слизатъ надолу.
Тия води ще занесатъ една нова весть тамъ долу.
Надежда за близкото утро __ това е вестьта на котвата.
Тая година се праща долу светлата весть на котвата!
/на последната страница, част от текста/
Открита е подписка за

О С Е М Н А Д Е С Е Т А Г О Д И Ш Н И Н А
на сп. ЖИТНО ЗЪРНО
която почва от януарий 1944 година
Абонам/Ъ\нтьт остава пакъ 80 лева.

(пропуск)
Adresse de la revue occulte ,,J I T N O Z E R N O,,.
Izgrev, Sofia, X___ (Bulgarie)
Abbonnement pour l`etranger 150 Levas ou 2 Doll.
______________________________________________




Защо ли ми се струва, че в този клуб се шири чиста ЕРЕС и словоблудие?
В клуб християнство.
Затова ли в началото на прехода кръстиха един свещеник Фори светулката?
Въпроси, въпроси . и все без отговор.
На книжката има надпис:
Пенка Колчива, ул. Чаталджа" 29, София.
А пък на друго списание се чете:
Подполковникъ Никифоровъ ул. Михаилъ Танкев 2
Тукъ
Видни почитатели на Беинса Дуно, очевидно заможни хора, за да се абонрат.











Редактирано от siropino на 29.01.21 06:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.