Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Християнство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: Уoy]  
Автор ЛюбимeЦ 12+1 ()
Публикувано14.04.05 20:40



100% съгласен.
Време е и да се чистят "авгиевите" обори...

Unus Christianus-nulus Christianus.


Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: cuddly]  
Автор Уoy (новак)
Публикувано14.04.05 21:21



Cuddly, точно на теб едва ли се налага да ти обяснявам. Чела си, знаеш. Не общувайте с някой който се нарича брат ако е... написано е ясно в Библията какъв. Ти си поизредила някой от нещата в постинга си.
За останало моли се за и със братята си,увещавай , изобличавай, подкрепяй и заедно ще достигнете онова освещение без което никой няма да види Бога.



Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: ЛюбимeЦ 12+1]  
Автор Уoy (новак)
Публикувано14.04.05 21:25



Любимец, радостно е , че има християни които не се срамуват от Евангелието и не се опитват да го пригодят към демократичните ценности на светската система. Благодаря за подкрепата!



Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: ЛюбимeЦ 12+1]  
Автор Ask2OO4 (питанка)
Публикувано14.04.05 21:35



Точно пък от теб такова нещо не очаквах.



Тема Здравейте!нови [re: White Raven]  
Автор *Джeм* (наникъде)
Публикувано14.04.05 21:41



Наистина интересна тема сте подхванали - поздравления!

Аз съм от тези с различната сексуална ориентация. И бих се радвала да се получи разговор, след който всички да сме мъничко по-обичащи и себе си, и ближните си, и враговете си.

Поздрав!

...а емоциите са 'сиренцето' в капана на реалността...


Тема Re: За отношението ни към гейоветенови [re: Уoy]  
Автор Ask2OO4 (питанка)
Публикувано14.04.05 22:10



"Докато не се покаят и не станат нормални, за гейовете няма спасение , няма прииемане в тялото Христово - което е църквата. Отлъчени са и от Христос и от църквата. "

Църквата е лечебница за каещи се. Ясно е, че християнството им започва с края на извращенията. Обаче погледни около себе си. Погледни в себе си. Колко от нас не грешим никак? Нали за това се каем? За никого от нас няма спасение докато не започнем да се каем. Ето това е истината.

А какво се постига ако изтърсим на гея - това, което правиш е гнусота пред Господа и затова ще гориш в ада? Това му е живота на човека. Той просто ще ти каже - ми хубаво, ще горя в ада, голяма работа. За него истината не представлява нищо. Като му говори някой на религиозни теми просто няма да го взима насериозно. И какво печелиш като му изтърсиш истината? Освен че му показваш ненавист, която той неправилно отнася към себе си, и ласкаеш пуританското си чувство за справедливост, не постигаш нищо друго. Нима това е целта? Целта е човекът да се доведе до покаяние. Ако не можеш да го доведеш, просто не се ври където не ти е работа. И аз много неща мога да ти кажа лично на теб, но тъй като няма да ме разбереш не ти ги и казвам. А повярвай жизнено важни са.

Хайде да не спорим безцелно. Кажи ако имаш близък роднина или приятел, за който си научил, че е хомосексуалист? Какво ще му кажеш? Как ще се държиш с него ако ти се налага да живееш в близост? Това беше темата.



Тема Re: Здравейте!нови [re: *Джeм*]  
Автор Ask2OO4 (питанка)
Публикувано14.04.05 22:15



И как връзваш подписа си с различната си сексуална ориентация? В капана ли ти се влиза?
Или трябва да се съобразя и с ник-а (мармалад)?



Тема Re: Здравейте!нови [re: *Джeм*]  
Автор White RavenМодератор (grachesht)
Публикувано14.04.05 22:20



Джем, супер! Ще се радваме да чуем и твоята гледна точка! Ако искаш разкажи нещо повече за себе си в контекста на това, как виждаш сексуалната си ориентация (като придобита или като органична), както и с какво отношение се сблъскваш от страна на християните? Ако има нещо, което би те накарало да се замислиш дали би било заплахата от някакво бъдещо наказание или разбирането и приемането от наша страна?



Тема Re: За отношението ни към гейовете [re: Ask2OO4]  
Автор White RavenМодератор (grachesht)
Публикувано14.04.05 22:25



Аск2004, съгласна съм 100% с теб. На Джем, предполагам, че ник-а произлиза от не от jam, а от Gemini (Gem). Mисля, не, даже съм сигурна, че така се казва гей-организацията в България. (Бях гледала "Искрено и лично" веднъж, та там го видях). Не съм сигурна дали не беше само за жените обаче..........Не си спомням.



Тема Re: Здравейте! [re: *Джeм*]  
Автор cuddly (дивото зове)
Публикувано14.04.05 23:02



разговор за какво? тук гледаме да си говорим за покаяние и приближаване към Господа, пътят към Който е отворен за всички, но цената е...всичко.
добре дошла




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.