Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 07.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Mamicata i na 4algata!!нови  
АвторAnti-4alga (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 23:37



Mamicata vi mrusna selska,4algarska!Kak vi mrazq kopeleta selski,gadni.4algajii mrusni!Orientalci prosti!



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Anti-4alga]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано02.02.05 02:23



Аз пък вече ми мина омразата. Сега просто знам,че единственият начин да се подобри нещо в имиджа на българите е да бъде забранена чалгата , а всички чалгаждии да отидат да мият гъзовете на арабските шейхове и да им пеят любимите си песни.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Caбaзий]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано02.02.05 11:20



Аз пък не ви мразя, сдухани античалгари! Просто ме кефи как ни лазите в краката и как се комплексирате от злоба и завист :)

Но пък се дразня, когато някакъв плазмодий, поклонник на англоезичната култура, тръгне да имитира съпричастност към българското и патриотичното.






Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Meйджъp™]  
АвторMetal (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 17:46



Чалгата въобще не е музика.Тъпите чалгари не знаят даже що е то китара и за какво служи,какво е тремоло,соло,риф,ритъм и соло китара,бас.Също така не пеят агресивно и нямат необходимата дрезгавина в гласовете си(тя се постига с много бира или по-твърд алкохол).Не съм чул досега някой чалгар да е лекувал ларингит,който е често професионално заболяване на метъл вокалите.Текстовете са безумно тъпи,в тях напълно отсъства историческата и религиозно-философската тематика.Всичко това доказва че чалгата е мръсна долна помия,която трябва да бъде унищожена!



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Metal]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано02.02.05 18:43



По-добре да слушам неагресивния глас на Глория, отколкото един дерящ се метъл, който не знае какво е мелодична песен и не познаваш хигиенните навици!

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Metal]  
АвторMetal (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 19:15



Забравих да спомена такова важно фундаментално понятие,като дисторжън.То също е неизвестно на тъпите чалгари.По-добре хубав дрезгав глас с агресия,красиви виртуозни китарни партии, смислени текстове отколкото простотии и грачещи курви като Глория,Анелия и т.н.



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Meйджъp™]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано03.02.05 16:49



Да бе , точно Софи Маринова и Азис са най-големите патриоти барабар с оня плазмодой Слави Трифонов и ще ме учат що е българско.
Не съм поклонник на англоезичната музика, но знам,че българският дух няма нищо общо с гюбеци .

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Secret_boy]  
Автор Caбaзий (апостол)
Публикувано03.02.05 17:00



Естествено хигиенниет навици са препоръчителни сред по-мургавата и космата част от човечеството. Ми напълно обянимо,че Райне се бръсне навсякуде а метълите само на определените за това места.

А иначе слушай си лигните, но за метълите не бързай да се изказваш защото не си слушал достатъчно. Просто имаш явно расови проблеми за възприемането му.

VITA BREVIS ARS LONGA


Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Metal]  
Авторultra (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:04



vsi4ki chalgari na sapun,pederasti nedoklateni



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Metal]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано03.02.05 20:35



То и тъпите метъли не знаят що е това тамбура, ама никой не е притърчал да ги ограмотява...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.