Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 19.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Чалга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: "музикалните предпочитания не са белег..."нови [re: ABe]  
Автор WilliamWallace (Brave heart)
Публикувано13.02.05 19:54




O.o К'во?

Gods favour the bold


Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Metal]  
АвторДpyr Metal (Нерегистриран)
Публикувано13.02.05 19:59



Пич, имам чувството, че лъскаш бастуна докато ги гледаш тия твоите виртуозни китаристи и солисти с продрани ларингитни гласове. Ти си гей бе брат ми. Как можеш да предпочетеш някой космат и брадат тип пред Гергана, Глория... (помагайте бе чалгари, не знам други. не виждате ли че ви защитавам)



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Дpyr Metal]  
АвторMetal (Нерегистриран)
Публикувано13.02.05 22:16



Виж текста на Dimmu Borgir,който съм публикувал в другата тема и сравни с чалгаджийските простотии.Не съм гей,просто предпочитам да гледам маймуни,но да слушам хубава музика за душата,отколкото да гледам хубави жени и да слушам простотии като чалгата



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Дpyr Metal]  
АвторMetal (Нерегистриран)
Публикувано13.02.05 22:18



А и междудругото наистина съм чел в руските метъл форуми за отменени турнета на Iron Maiden,Helloween,Dimmu Borgir и много други метъли заради ларингит.



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Cherniq]  
АвторY)|(aCa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.06 12:15



Момчета незнам зашто оште спора за чалгата е жив ... при положение че света е признал рок , хард-рок , хеви-метал , блек , деад и т.н. ! Света е признал хората който правят истинска музика на която всеки нормален човек би се насладил ! А да се варнем да гнусната чалга ... така за нея мога да кажа няколко нешта 1-во това е неуспешен опит за правене на МУЗИКА 2-ро Сьс цици и прашки музика нестава ... 3-то гласовете им наистина не са достоини да бадат изльчвани по телевизията 4-то аз сьм Българин и ще остана такав , националист сьм и оважавам всичко Българско ... като изключим нашите преуспявашти музиканти от планета ... хаха коментара ми е ДОЛУ ЧАЛГАТА



Тема Така кажи, недей да псувашнови [re: Anti-4alga]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано15.11.06 18:14







Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Anti-4alga]  
Автор KЛEOПATPA_1 (пишете ми!)
Публикувано16.11.06 14:46



всичко това дето ко пишеш си отнася за теб в единствето числО. чалгата е СУПЕЕЕР!



Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Anti-4alga]  
Автор Фeйщицa (ДаНеТиЕнаПътя)
Публикувано17.11.06 00:26



"Защо една група същества като се съберат и нарекат себе си "хора" и после видят друга група от същите същества не казват "Я, още хора!", а казват "Я, врагът"?" Тери Пратчет, "Килимените хора"

We are such stuff as dreams are made on and our little lives are rounded with a sleep...


Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: Caбaзий]  
Автор KurtiCatA (zatova-zashtoto)
Публикувано30.11.06 20:31



Punk Cici NarkoT*Ci



Скандали варгали надути кавали-грабежи палежи пиянство разврат

Тема Re: Mamicata i na 4algata!!нови [re: KЛEOПATPA_1]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано22.12.06 23:12



abe vie gnusni metali kato spre toka kva muzika slu6ate i svirite kato ne vi ba4kat napodobqva6tite po zvuk darvoobrabotva6ti i 6loserski ma6ini muzikalni instrumenti nare4eni elektri4eski kitari?

A ? ?

mejdu drugoto imam edna stara 4erga na selo-moje da q dam na nqkoi metal da si q nametne poneje gledam tova vi e stila na obli4ane




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.