Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 31.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Здравейте, търся добри лекари ветринари за операцинови  
Автор fredifredi (непознат )
Публикувано10.02.12 21:04



Здравейте, търся добри лекари ветринари за операция на котарак, може би е тумор..на гърба на которака се появи бучка, и сега е голяма
Много се надявам някой да сподели опит.....!!!
Благодаря много за всеки съвет!!!



Тема Re: Здравейте, търся добри лекари ветринари за операцинови [re: fredifredi]  
Автор мече (непознат )
Публикувано11.02.12 02:04



За кой град става дума? В Пловдив доктор Коко е мн. добър и знам, че специализира в тази област. Кабинетът му е на ул. Славееви гори № 18. Дано да намерите помощ . Успех!



Тема Re: Здравейте, търся добри лекари ветринари за операци [re: мече]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано12.02.12 10:16



София кабинет Есковет Надежда
София, ж.к. Надежда ІІ, ул. Христо Силянов № 63-65,

на ъгъла с ул. Йосиф Хербст
телефон за контакт:
02/ 836 85 80; e-mail: sacho_vet@abv.bg
работно време: понеделник - петък 09.00 - 19.00; събота и неделя - 09.00 - 17.00 ч. телефон: 02 / 836 85 80;
моб. тел: 0895 633 707; д-р Александър Ангелов 0888 25 12 82; д-р Ангел Машев 0887 001 380;
д-р Мариян Георгиев 0888 883 061; д-р Гергана Герасимова 0898 271 831; д-р Димитър Димитров 0894 360 245
Всички обичат котки и ги лекуват успешно. Д-р Ангелов е страхотен хирург, д-р Машев и д-р Георгиев също. Д-р Ангелов е много сърцат човек и с голям дух за лечение на животните, той е шев на клиниката.
Моят котарак най-много харесва д-р Георгиев. Д-р Герасимова има специализация кожни болести.

МОЛЯ подкрепете читанка.инфо
http://bgpetition.com/chitanka_info/index.html



Тема Re: Здравейте, търся добри лекари ветринари за операцинови [re: papyy]  
Автор fredifredi (непознат )
Публикувано12.02.12 17:42



Мерсии много за информацията, ще имам впредвид...


Само да попитам, тия ветринари дали не са завършили в лесотехническия институт....



Тема Re: Здравейте, търся добри лекари ветринари за операцинови [re: fredifredi]  
Автор мече (непознат )
Публикувано12.02.12 18:21



Мисля, че Коко е завършил в Стара Загора. Телефонът му е 0884 03 01 09, в кабинета: 032 69 35 78



Тема Re: Здравейте, търся добри лекари ветринари за операцинови [re: fredifredi]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано13.02.12 23:36



Не знам, не мисля, като гледам възрастта. Иначе какъв е проблемът? Аз лекарите не ги питам къде са завършили, а какви умения и знания имат. Моят котарак - стар и болен от доста болести се крепи на техните умения. Не вземат евтино, вярно е.
Между другото и аз съм лекар - хуманен, ДМН и т.н. Имала съм колеги, завършили във Варна - чудесни специалисти и завършили в София....



МОЛЯ подкрепете читанка.инфо
http://bgpetition.com/chitanka_info/index.html



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.