Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 12.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Хора, помогнете!нови  
Автор шмaтчи (from Magh Mor)
Публикувано18.09.11 15:52



Живеем в идеална съсобственост с братовчедите. Делим един двор, който няма как да бъде разделен реално.
Какъв е проблемът: заканили са се на котките ни, които пишкат в чехлите им. Интересно защо не го правят с нашите чехли, а само там. Ясно, защото не ги харесват. Това са наистина зли хора- майката и синът. Синът вече успя да погуби няколко от животинките, а една почти уби. За щастие котката оживя. Прибра се след два дни в къщи пребита, с извадено око. Та синът обеща да ги убива, не само да ги бие. Предполагам, че ще хвърли отрова..
отчаяна съм..предвид, че добре се познавам не знам дали няма да откача дотолкова, че да му причиня същото, което той причинява на котките



Какво да правя?!
Заплашват ме с полиция, също така.



Тема Re: Хора, помогнете!нови [re: шмaтчи]  
Автор alfeniks (i m e Kseniq)
Публикувано19.09.11 10:33



Полицията с хората няма време да се справи, че с домашните любимци ли? Не смятам.
Във Фейсбук усилено се заговори за ЗОО-полиция, би трябвало да се обърнете към тях и да се справите с проблема с роднините Ви зоомразци.

Прилагам линк на Зоополиция - фЕЙСБУК.

http://www.facebook.com/group.php?gid=113176628696293

http://www.facebook.com/group.php?gid=105404702829203

http://www.facebook.com/pages/%D0%97%D0%BE%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F/175458472519327?ref=ts&sk=wall

http://www.facebook.com/group.php?gid=112209648795515

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от alfeniks на 19.09.11 10:42.</EM></FONT></P>

Редактирано от alfeniks на 19.09.11 10:47.



Тема Re: Хора, помогнете! [re: шмaтчи]  
Автор Desikka (тръстика)
Публикувано19.09.11 18:37



Насилието на животни вече е наказуемо.Така,че ако убие котките,Вие имате право да се обърнете към полицията.

_____________



Тема Re: Хора, помогнете!нови [re: шмaтчи]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано20.09.11 15:43



Съгласен съм с преждепишещият. Наказуемо е и подлежи на глоби. Първо ги регистрирате на ваше име и ги чипирате. После ако този мародер издевателства над животинките търсите свидетел (може да е член на семейството ви) и се вика полиция и се оформя протокол че са бити.

Проблема че си оставя смръдливите чехли пред вратата си е негов. Мен ако ме опари огъня не си пъхам ръката в него. Ако не са твоите котки ще е някоя улична. Ферментиралата пот от мръсни крака мирише на чуждо животно и котките маркират отгоре, за да напомнят че това е тяхна територия.

Не го правят, защото си умират от кеф да дразнят някой фелинофоб 10 пъти по-голям от тях, който може да ги убие с един удар.

Да дойде да посегне на моята котка ще му избия всичките зъби.

Еба*ти мръсното копеленце.

Не, не ме интересува, че знаеш!

Тема Re: Хора, помогнете!нови [re: martyr]  
Автор шмaтчи (from Magh Mor)
Публикувано20.09.11 17:47




Благодаря ви. дано не им посяга. макар, че съм сто процента сигурна, че докопа ли се до котка, най-малкото ще я ритне здраво;/
Да има и него кой да нарита така, че да види какво е 20 пъти по-голям от теб токмак да те бие.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.