Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 16.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: bira_more]  
Автор vedimia (непознат )
Публикувано11.07.12 10:47



Здравейте на всички!
Моля всички вас да ми помогнете спешно да намерим нови стопани за три котета - едно мъжко и две женски.
Изобщо не разбрахме, че нашата котка се е била разгонила, още по малко, че е забременяла и на 24 май в два сутринта се сдобихме с три котета.
Невероятни сладури са, вече са на месец и 15 дена, хранят се самостоятелно, но и все още досаждат на мама, която се превръща в невротичка покрай тях. Всяко още от сега е със свой собствен характер. Едната е като тигърче, почти в прекия смисъл на думата като шарка, другата е черно бяла с малка ивичка от бели косъмчета покрай носа, което й придава малко пиратски вид и третия е тигрово сив. Вкъщи има и овчарка, така че са свикнали и с куче.
Ще ви бъда благодарна, ако им намерим нови стопани.
Предварително много ви благодаря. e-mail: todorovavik@yahoo.com
p.s. Котетата са софиянци


тел: 0882486751

Редактирано от vedimia на 11.07.12 10:52.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: bira_more]  
Автор Irrena ()
Публикувано06.10.12 15:06



Хора, моля ви, помогнете. Разболях се от рак, предстои ми лъчетерапия. Преместих се в родния си град, защото там могат да се грижат за мен след операцията. Но в София остана 4 годишният ми котарак. Той е риж, много добродушен и умен. Вече месец и половина стои сам затворен в апартамента на суха храна. До седмица или 10 дни трябва да му намеря стопани, защото повече няма да издържи сам. Помогнете на доброто ми и хубаво котенце, моля ви. А за себе си, ще се боря аз.



Тема Re: ОБЯВИ: продавам/купувам; търся/подарявам; партньорнови [re: bira_more]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано10.11.12 17:14



Продаваме котенца - домашни, полуперсийски; майката е непородиста, бащата е персиец; цената е 30 лв на котенце.
Родени са на 7.октомври, с отлични хигиенни навици, чисти, много мили и гальовни, родени и израснали вкъщи.
Животинчетата са 4; три са женски - сиво, черно-бяло и сиво-бяло-бежово; едно е мъжко - сиво-бяло.
Търсим сериозни и грижовни стопани. Държим да дадем котенцата на хора, които ще се грижат за тях постоянно и животните няма да излизат извън къщата или да бъдат поставяни в условия, опасни за тяхното здраве.
Ако вие или ваши познати се интересувате, пишете на shtib@abv.bg или ЛБ.

П.П. Котенцата са в провинцията, Търговищко.

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Редактирано от Пyxчe на 10.11.12 17:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.