Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лори и бебоцитенови  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано30.04.10 12:31



Нашите сладки, малки мушмурочета ;)) Направо ума ми не побира как ще се разделяме ...









Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: Ekna]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано02.05.10 12:10



Да са ви живи и здрави, много са сладки

Дано им намерите добри и отговорни стопани!



Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: Муцка]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.05.10 15:09



Благодаря

!
Ооо, потенциалните стопани даже се изпокараха кой да е с предимство и не са случайни хора - все са приятели - хора, които добре познавам

Едната от тях например с нетърпение чака да разбере пола на "нейното" коте щото децата й щяли да изпращат аксесоари и глезотии от Франция и Англия Та какъв цвят да бъдат



Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: Ekna]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано02.05.10 18:13



Невероятни сладури!

Да са живи и здрави и много щастливи в новите си семейства! Не можете ли да си задържите поне едно от тях? И на мен щеше да ми е мъчно да се разделя с толкова невероятни създания...Докато ги гледах усмивката не слизаше от лицето ми.



Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: Aмpитa]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.05.10 22:21



Хм, мъчно ще ми е и още как! Но все още имаме месец и половина да им се радваме ;) Тепърва ще стават интересни! А трицветната госпожица ми е най-голямата слабост. Роди се с 2 часа закъснение след другите, но е толкова находчива и напориста, че вече ги изпревари по порастване

Исках едното мама да го вземе и така щеше да е близо до нас, но тя твърде тежко приема смъртта на Маша (на нашите котката, която умря скоро от старост на 18 год). Така, че ми отказа с обяснението, че няма да може да понесе още веднъж подобно нещо.

Още няма да мисля за раздялата с тях



Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: Ekna]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано03.05.10 00:37



още месец и половина?!? преди 12 седмична възраст е престъпление да ги отделите от майка им.

ваксините се слагат на 8-10 седмици, и поне 2 седмици след това за да изградят имунитет могат да се дават. пред това време се социализират и възпитават от майката.



Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: prAsino]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.05.10 18:51



Добре бе, споко





Тема Re: Лори и бебоцитенови [re: Ekna]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано13.05.10 17:01



Разбирам как се чувства майка ти. Може би ако идва по-често у вас ще се привърже към котетата и ще се реши да си вземе при следващото раждане на Лори.

Нали това няма да й е първо и последно майчинство? Едно коте много бързо би запълнило празнотата й.



Тема Re: Растем ли растем ;)нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано21.05.10 22:54







Тема Re: Растем ли растем ;)нови [re: Ekna]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано22.05.10 12:15



Леле, страхотни са миличките!



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.