Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ОПЕРИРАНА КОТКАнови  
Автор arimis (конче)
Публикувано08.05.10 18:11



Оперираха котката ми преди 4 дни - кастрация и едната редица млечни жлези от образувания.Бих искал да споделя и попитам:
-разрезът е много голям - от подмишничката на предната лапичка до почти слабините на задната;
-за другата редичка жлези ми казаха, че трябва друга операция, защото не можело с една да се изчистят гърдите, че и кастрация. Днес говорех с други ветеринари /не близки/ и се очудиха на този факт.
-на котето се дава антибиотик, но днес е отпаднало - защо ли е това? Чудя се къде да го заведа - на предишните нямам доверие, особено след днешното отношение по телефона, поради което се наложи да потърся друг лекар за антибиотика. Мисля за перитонит, но не е останало без антибиотек. Може и да ми се струва, но като че ли има малко подуване на корема. Храни се, пие вода и дори се изходи вече много добре...Моля за споделяне на опит!
А за операцията платих 180 лв и още 40 лв за 3 инжекции с антбиотек!



Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: arimis]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано09.05.10 13:49



Случаят изиска незабавна намеса на компетентен лекар. Погледни списъка на ветеринарни лекари и клиники в една от закованите теми "Започни да четеш оттук". И пиши за развитието.
Апропо, от София ли си?

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКА [re: arimis]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано09.05.10 17:17



Нищо странно няма във факта, че сега е отстранена само едната редичка млечни жлези. От опит с няколко подобни котки знам, че така се прави и всеки път е било едно и също. Даже в някои по-тежки случаи кастрацията и тя е била отделно.



Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор arimis (конче)
Публикувано09.05.10 21:45



Да. Препоръчайте ми някой от опит. Живея на Гоце Делчев.



Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: arimis]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано09.05.10 21:53



Погледни темата с ветеринарните клиники и доктори. Наскоро водих другия си домашен любимец, куче, при д- р Станчо Ташев в "Младост" 1-А, който ни беше препоръчан от опитен ветеринар като добър хирург, понеже ставаше дума за хирургическа интервенция. Доволна съм. Ако искаш, пробвай на тел. 874 04 05 ( в кабинета) или на 0889 725038.
Успех!

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: PipilotaViktualija]  
Автор arimis (конче)
Публикувано09.05.10 22:02



Благодаря.



Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: arimis]  
Автор arimis (конче)
Публикувано10.05.10 19:04



Koteto e ve4e dobre. Ot stresa e reanimiralo





Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: arimis]  
Автор PipilotaViktualija (неоназиПипилота)
Публикувано10.05.10 21:42



Радвам се за което.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: MechoPuh.]  
Автор arimis (конче)
Публикувано19.05.10 09:10



Махнахме конците още в неделя, но още й държа яката, защото се чеше и малко разкървавява. А днес, дори, се позатича към храната в кухнята като чу познатия шум! Душичка!





Тема Re: ОПЕРИРАНА КОТКАнови [re: arimis]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано19.05.10 12:42



Всичко ще се оправи... Пожелавам бързо възстановяване на душицата, а и ти да се успокоиш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.