Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 26.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шатци пак избяга (но не за дълго, хаха!)нови  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано07.01.10 21:08



Някои от вас сигурно се сещат коя е Шатци и как попадна при мен. Почти година си живеехме доста добре трите с Локи, но на Коледа Шатци избяга

Както ги пренасях в клетката им, тя се отвори точно пред входната ни врата и Шатци си плю на петите.

Това се случи на 27-и, досега още не се е прибрала. Търсим се, викаме се, но нищо. Засега.

Пускам тук нейни снимки, ако случайно някой е забелязал дебело, видимо домашно коте в района зад хотел Родина, около вет клиника Байвет. Тук имаме много черни котки и затова не знам снимките колко ще помогнат. За отличителни белези мога да кажа само малкото снопче бели косъмчета на коремчето. И зелените очи.

Стискайте палци да се върне скоро

Редактирано от Mor-Rioghain на 07.01.10 22:46.



Тема Re: Шатци пак избяганови [re: Mor-Rioghain]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.01.10 21:23



И специфично кръгловато личице. Моля ви, клубари, оглеждайте се ако минавате покрай това място. Много ми е мъчно за това момиче. Изкарало е нова година навън, кой знае дали не се е подплашила и хукнала нанякъде и сега да не чува стопанката й.

Помогнете да се намери Шатци. За втори път. Не му върви на това момиче





Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: denii]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано07.01.10 22:46



Не е истина просто

Аз излизам късно да я търся, но днес слязах по-рано, защото трябваше да посрещам сестра си. И Шатци сама си дойде при мен!!!!!!!!!!! Върна се диването!!!!! Примамих я с храна, беше много гладна. Като се качихме вкъщи, омете всичката храна в купичките. И е страшно мърлява, сега ще й спретна една хубава баня!!

Много съм щастлива, толкова неочаквано, тъкмо започнах да пускам обяви.

Бъдете внимателни с клетките. Уж са със специални закопчалки, уж не знам си какво си, но пак се разтварят Вече ще знам и винаги с каишки ще са като излизаме където и да било.

Ама много се радвам :)))))))



Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.01.10 23:00



Ама как? Наистина ли е тя? Виж хубаво. Как стана, къде, във входа? Виж я да не е пострадала.

Ех, как се радвам!

Моля те, виж пак дали е тя и да обновя обявите. Милото Шатци, намерило е пътя към дома отново. И този път е била приета обратно. Дано да й е последното такова преживяване.



Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: denii]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано07.01.10 23:14



Тя е, да

Същите очи, сущото чипо носле. На нослето има едно като гърбичка, не знам сещаш ли се.

Локи не я съска, тя се държи като у дома си. И мяученето й е същото. И като я затворих в банята за да я къпя, тя се качи на бойлера. Шатци винаги там се качваше. И си позна тоалетната, но още не я е използвала. И като влезе в спалнята и аз като й казах да бяга, тя се шмугна по същия начин както превеше преди

Не е пострадала, аз я огледах. А сега е и къпана и лежи на топло в леглото ми. Ех, какво гушкане ще падне тази вечер

А, да, и ноктите й си личи, че са били рязани. Аз им ги изрязах точно преди Коледа, че да не се бият в клетката. Тя е

Редактирано от Mor-Rioghain на 07.01.10 23:15.



Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.01.10 23:19



Ех, браво, браво! Радвам се! Шатци, за последно, нали?





Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: denii]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано07.01.10 23:20



А стана много странно. Излизам аз и виждам черна котка да се шмугва под колата и като инстинкт почнах да викам Шатци, Шатци, като с едната ръка вече вадех котешката храна от джоба си (аз без нея не излизах). И тя започна да си мрънка по нейния познат начин. Хем си личи, че е гладна, хем не идва директно в мен, ами бяга.

Избяга на някъде и точно тогава сестра ми дойде. Аз бях с Локи на каишка, че уж да й усети миризмата и да дойде. Та дадох Локи на сестра ми и видях, че черното коте се е шмугнало под колата навън, извън дворчето. Излязох аз и пак Шатци, Шатци, и те кварталните котки като ме чуха и ме наобиколиха. Тя малко се шашна от толкова котки около нея, но това беше добре, защото в това й ошашавяне успях да я хвана за крачето. Тя обаче дори и не тръгна да се дърпа.

Прибрах се аз във входа и влязах в асансьора да я разгледам добре, че да не бяга. И като се уверих, че е тя, нямаше кой вече да ми я вземе от прегръдките

колкото и да беше мърлява, аз си я гушках и целувах.

Качих се горе, а сестра ми и Локи дойдоха след нас. И както казах, държеше се като у дома си Малкото лудо Шатци, знаех си аз, че ще се върне когато се налудува и че сама ще си дойде. Диваче малко



Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.01.10 23:29



Имала е късмет този път, предния никой не я търсеше, камо ли да си я върне у дома. Браво за търпението да си я търсиш така упорито и редовно! Дано не се повтаря случката.

Покажи ни я скоро пак





Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: denii]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано07.01.10 23:34



Ето ви една къпана мишка. Върху чаршафите ми. Казах й, че ако не я изкъпя, няма как да спи при мен тази вечер. И тя склони







Тема Re: Шатци се върна!!!!нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.01.10 23:38



Дано само с къпането се размине това й бягство. Не я ваксинирай в никакъв случай в следващите 10-15 дни. Нито Локи. И си я наблюдавай по-внимателно следващите дни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.