Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 16.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Белият Ужас май ще си има другарче :)нови  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано03.12.09 00:15



Мили хора и това доживях.....Ужаса май ще се сдобие с неочакван приятел. В зоомагазина дето му вземаме храна на лигавия пръдльо, от 3 седмици изложиха в клетка един малък Змейко - зелена игуана.Никога не са ме привличали студенокръвните......но малкото Чудовище ме грабна. Прилича на змей от анимационните филми.Като ходя все си го гледам, говоря му и ми е много мъчно за Змейко /против съм излагането на животни по витрините на зоомагазините:(/ та така след, като надух главата на мъжа ми с това, колко хубаво би било да си имаме и Чудовище в къщи... Днес, като ходих за поредната храна на Ужаса и се порадвах на Чудовището....продавачката се изпусна и каза "Знам, че много ще се обичате, изтрай до Коледа" Веднага заподозрях , че Змейко ще е коледен подарък :))) Искам го и много ще се радвам,ама моля , ако има препатили за съвет Игуаните разбират ли се с котките....Чета много, че се привързват към хората/зелените игуани/, но дали могат да живеят с домашни животни...?Благодаря предварително за всяко мнение !

Без паника !!!


Тема Re: Белият Ужас май ще си има другарче :)нови [re: Mell_BG]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано03.12.09 08:49







Тема Re: Белият Ужас май ще си има другарче :) [re: Людмил Ц]  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано04.12.09 00:10



Благодаря Людмил :)Много, много четох наистина ми помогна, само дето се оказа, че никой не гледа Котколак и Змей едновременно :)

Без паника !!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.