Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Подготовка за съннови  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано08.02.09 18:55



От скоро Бебо стана горд собственик на легло

В началото даже и не го поглеждаше и го подминаваше като малка гара Ноооо ... сега вижте как се подготвяме за следобеден сън




Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано08.02.09 19:15



направо ще ви изям





Тема Re: Подготовка за сън [re: Mutzka]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано08.02.09 19:46



Ама много, много красив! И умилителен с това мачкане





Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано08.02.09 19:47



Ей, тоя Бебо, много е сладък ! И се вижда, как си харесва подаръка...
Честит да му е и със здраве да си спинка в него !
А ценната възглавничката в комплект с легълцето ли е?



Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано08.02.09 22:54



Това е нагледно доказателство какво му трябва на човек за да е щастлив - щастлива котка. Разбира се, щастието може да се умножи по 2, 3 и т.н.. Освен това щастието може да е малко или (както в случая) голямо. Игриво, мъркащо, космато или голо.

ЩАСТИЕТО не се спуска на моето рамо, подобно на леко перце; не, то тежичко скача на коленете ми и изисква да го почеша зад ушите. - Неизвестен автор



Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано08.02.09 22:55



нали знаеш колко го харесвам








Тема Re: Подготовка за съннови [re: Zhimi]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано08.02.09 23:09



Възглавничката е допълнение, купувана е отделно. Отначало грам внимание на леглото не обръщаше, та се бях притеснила да не би да му е голямо и да не може да се гушка в него, и му купих възглавничка да заема малко място. Обаче пак си го подминаваше

И така до момента, в който разбра, че възглавницата става за мачкане и това е голям кеф После започнахме и да си спинкаме вътре. Само не знам кой от двамата е по-горд, че се ползва леглото, май повече аз



Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано08.02.09 23:42



Много сладък... миличък такъв. Целувки от мен!



Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано09.02.09 18:31



Еее, че сте сладки!!!! Голяма подготовка...





Тема Re: Подготовка за съннови [re: Mutzka]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано09.02.09 21:49



Ама и аз какъв съм, влкючвам бавно. Ми то и ние си имаме Бебо, но нашия Бебо е още бебо. Като прогледне (надявам се скоро) ще му покажа какъв да иска да стане като порасне. Като излкючим петното на носа, приликата е очевидна. А иначе, моите две голи "гарджета", въпреки че си имат плетени ракитени панерчета, спят само и единствено под одеалото, плътно опряни в мен и същевременно прегърнати. Подготовката за сън включва дълго близане и раздаване на ласки, в които ме включват и мен (Вашата котка е СФИНКС, ако... - Ако вашата котка обича да ви облизва с грапав, като шкурка, език мислейки при това, че ви прави най-щасливия човек на земята.). Шушка предпочита да спи на един стол до леглото, особенно ако съм си поставил там дрехите. Ако Бебо се опита да бойкотира новата си придобивка пак, можеш да направиш следния трик, слагаш една ел. възглавничка и я включваш на най-слабо, котките много обичат да са на топло.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.