Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 23.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Грейнови [re: ofika]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 17:23



Всъщност ти каза, че котаракът е бил преглеждан и в Сф. Някой изказа ли съмнение, че това може да е вирус, а не конюнктивит? Питам, защото си мисля, че вероятно това щеше да се случи навсякъде другаде? Вероятно...не знам. Явно тази инфекция е действала по-скрито, без видими симптоми. Предполагам докторицата не е изказала съжаление от неуспеха си...Щото при мен трябваше аз да я уведомя за него.



Тема Re:нови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано04.12.08 17:29



А ти искаше да ме жегнеш ли? Еми да речем, че с вменяването на отношение, че се сърдя на лекарката и с вменяването на недоразумение с денонощния телефон, си го постигнала.
И не аз те обвинявам, а ти не четеш, че дотук постоянно повтарям едно и също, че аз сама съм си виновна, че не съм подготвена за кризисни ситуации, но ти го прескачаш. Ами разбира се, то това не е интересно, интересно е да има недоразумения и обвинения, и сръдни, и т.н. Да ти копирам ли от мненията ми в тази тема цитати, че постоянно повтарям, че не се сърдя на лекар и че сама съм си виновна, че звъня не на денонощна клиника? А и за какво точно съм виновна? Телефонът е даден за дежурен. Те са моята клиника, мога да звъня. Говорим. Предлагат. Преценявам какво правя. Край. Всичко започна само с това, че аз предупреждавам, че дежурен тел. не означава дежурен лекар в кабинет. Нищо повече. Аз изчезвам от този форум, големи тъпотии ми стовари за кратко време, а аз нямам нужда от това, именно защото съм голям човек.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re:нови [re: Kaлинckи]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 17:47



Дам, изчезваме всички когато има спор или недоразумение. Дай да видим кой е наранил/обидил кой, първия да се извини на последния и готово. Така правят големите хора.

Ти каза Или трябва всички неприятни случаи да се случват до 14:00 часа или ти отговарят, че нищо не можеш да направиш. , аз ти обяснявам защо те нищо не могат или не искат да направят точно в конкретния момент.

Ти каза Аз не разбирам. Но не ми харесва някакси. Едва ли не чисто субективно моят избор е да не стоя до сутринта и да чакам.
, аз ти отговарям защо техния избор е еди какъв си.

И всичко това са мои лични мнения. Нито искам да направя някой мое подобие, нито искам да вкарам интрига между доктор и пациент. Причината да пратя линк на Бобадова е тя самата да влезе и от нейната уста да излезе мнение защо ако й се обадят с еди какъв си случай би се отзовала, а с еди какъв си не. Надявам се разбираш.

Извинявай ако мислиш, че съм искала да те вкарам в интрига с докторите ти. Това не е така. Нито ще се втурна теб да защитава пред тях, нито тях пред теб. Единственото, което исках е докторката да изкаже НЕЙНОТО си мнение, защото в крайна сметка само то има значение за случая. Тя освен нас, пациентите, си има доста повече грижи и явно затова не иска да се включва в още спорове.

Искрено се надявам да продлжиш да посещаваш клиниката им. Така както излязоха нещата, човекът, който трябва да престане да им бъде пациент съм аз, нали? Защото аз съм интригантката, а тях никой не ги обича.

Мисля, че можеш да дишаш спокойно и да продължиш връзката си с личните си вет лекари.

пс. Зашо мислиш, че този клуб не го чете Бобадова? Защо ако не си написала нищо лошо ще се чувстваш въвлечена в интрига? И двете сме писали каквото сме писали и ако то е това, което чувстваме, няма защо да се чувстваме излъгани, измамени и прочие.

Редактирано от denii на 04.12.08 17:49.



Тема Re: Грейнови [re: denii]  
Автор ofika (ентусиаст)
Публикувано04.12.08 17:53









и за рускоговорящите




Тема Казвам последно, за да е яснонови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.12.08 13:38



Изчезвам от този клуб, защото не ми се говори с човек като теб. Човекът като теб е човек, който не желае да разбере какво му пишат. Изчезвам от този клуб, защото не ми се ходи по мненията ти да ти се обяснявам постоянно.
Изчезвам от Добро хрумване, защото ти си представила линка, като недоволство на клиент от лекарка. И аз няма да тръгна сега пък и на Добро хрумване да им обяснявам, че някаква непозната не разбира какво пиша. Слава богу, ако Добро хрумване четат тук, да си го прочетат сами, без вменяване на отношение.
Та. След като 100 хиляди пъти ти написах, че "Аз не разбирам." не е по отношение на реакцията на лекарката, а по отношение на моята преценка кога една лапа е счупена и кога не. След като 100 хиляди пъти ти написах, че "Не ми харесва някакси." не е не ми харесва реакцията на лекарката, а не ми харесва нищо да не правя и да стоя и чакам. Защо реши, че аз не разбирам реакцията на лекарите? Защо реши, че не съм разбрала разговора с лекарката? Според теб ние как сме говорили? Аз говоря, тя мълчи? И аз не съм разбрала? И ти ще ми го обясниш този разговор? Защо след като и лекарката ти е казала, че няма нищо неясно, ти пак реши, че не може така, трябва да има нещо неясно и ти ще го обясниш?
Та това е интригата. Че представяш проблем, който нито е мой, нито е на лекарката. Обаче ти ни го приписваш. И не е възможно да ти се обясни, че проблем няма и че изобщо не става дума за това, което ти пишеш.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Казвам последно, за да е яснонови [re: Kaлинckи]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.12.08 14:00



Уоу, уоу, по-спокойно. Лекарката си чете тук отдавна и не от тази тема. Бъди спокойна по отношение на нейното мнение за създалата се ситуация. Как точно съм представила линка като недоволство не знам как реши? Цитирах ти думите по-горе, с които го пратих. Но май не само аз не чета какво се пише...

Ето - Извинявай, че създадох интрига между теб и Добро Хрумване! Извинявай, че не съм те била разбрала, колкото и ясно да си се била изразила!

Сега всички доволни и щастливи ли са?

Редактирано от denii на 05.12.08 14:01.



Тема Ето как реших:нови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.12.08 14:39



"Опитах нормално да обясня на потребителката защо не бива да се ядосва на вет лекари за това, че сама не си е направила труда да провери има ли денонощни клиники и не бива да се сърди защо вет лекар й отказва да прегледа животното й със счупена лапа в неделя."
Не знам защо пращаш, при положение, че си четат отдавна, но и не ме интересува. Не знам защо изобщо посредничиш, но явно някой има нужда.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ето как реших:нови [re: Kaлинckи]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.12.08 15:12



Виж какво, извиних ти се, макар че изобщо не смятам, че има защо. Аз исках да ти кажа, че има денонощни клиники и че няма смисъл да звъниш на никой друг освен на тях в такива моментИ. Но спорът някак си отиде в други измерения. За да не става такова положението, каквото е сега, писах ТОЧНО С ДВЕ ДУМИ, КОЛКОТО И ДА НА ТЕБ ДА ТИ СЕ ИСКА ДА НЕ Е ТАКА, на Бобадова да внесе разясние за написаното от нея в дог.бг относно телефона й. Не знам защо мислиш, че ти и случката ти сте толкова важни за мен, че да ставате предмет на разговор или обсъждане дори и интрига. Не изпадай в параноя моля те и не ме карай да си публикува хисторито на ай си кю, само за да те убеждавам, че нито съм целяла интрига, нито нищо друго.



Тема Ти отново прескочи какво копирахнови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано05.12.08 16:06



Представянето ме за недоволна клиентка го пишеш тук в твоите мнения и специално изпращаш линк.
Това какво си писала на лекарката за друг сайт няма никаква връзка с моята случка и нашия разговор с нея по телефона.
А ако знаеше какво си мисля за теб, всичките обиди, които си чувала дотук, ще ти се сторят комплименти. Но моят начин на живот е съвсем друг и затова спирам да се занимавам с теб.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Ти отново прескочи какво копирахнови [re: Kaлинckи]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.12.08 16:17



Ти сериозно не си в ред и не знам дали по принцип или в момента си твърде емоционална. За последен път ще ти обясня и повече няма да се занимавам с твоя случай.

"недоразумение с вашия тел. виж да дадеш разяснение" гласеше единственото ми съобщение до бобадова.

"говорила съм с калина по телефона, не ща да ви чета" гласеше единственото й съобщение към мен.

Каква драма видя тук, за Бога?!?! Къде видя да те представям за недоволна? Макар че точно сега бих те представила не за недоволна, а за малко по-друга.

И пак нещо не си довидяла - ставаше въпрос за сайта, който ти посочи, аз нищо никъде не съм писала.

До тук бях аз.

пс. Да ти се връща






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.