Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 25.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Грейнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.12.08 13:32



Същото е и с хората. Когато ти прилошее на Нова Година не звъниш на личния си лекар, а отиваш в Бърза помощ. Винаги знаеш, че тя е там и знаеш къде се намира. Идентично е и с животните.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Грейнови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано02.12.08 13:55



Ами не е точно сърдене. Не е, защото нищо не мога да кажа, когато преценката на лекаря е че нищо и не може да се направи в момента. А преценката е по тел. като вдигна паника и ситуацията се изкривява. Така че всеки е направил каквото е преценил за правилно в съответните условия. А точно това предупреждавам и аз, както го пишеш и ти, че трябва да се знае. Аз се бях самозаблудила, че не е необходимо, след като съм си намерила лекар, вече мога да му звъня по всяко време и да разчитам напълно, че това е достатъчно.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Грейнови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано02.12.08 13:58



Точно това си мислех, докато пишех, че знам денонщна аптека наблизо не когато ми се е наложило да я ползвам, а защото не се знае кога ще ми притрябва спешно аптека.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Грейнови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано02.12.08 14:19



Ето сега. Гледай сега какво си разпространяват хората:


На първо предложение. Ами не е така. Аз в последствие запомних работното време и че не се води денонощен кабинет.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Грейнови [re: Kaлинckи]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано02.12.08 14:33



Реших да погледна линка, който е дала Калински, но нещо друго във форума привлече вниманието ми - http://dog.bg/forum/index.php/topic,21099.0.html . Хората са от Търново. Дали не става дума за В. Търново и да са попаднали в същата клиника?! Ако е така, то аз намирам за редно да бъдат уведомени за "компетентността" на лекарите там, защото така като гледам май и тяхното кученце ще си отиде без дори да стане ясно от какво





Тема Re: Грейнови [re: denii]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано02.12.08 14:47



Имам предложение. Може ли в константно позиционираната тема От тук започни да четеш или нещо такова беше да приложиш координатите на 3-те денонощни вет. кабинети?

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Грейнови [re: ofika]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано02.12.08 14:58



Съжалявам, ако изглежда, че не обръщам внимание на трагедията и си пиша неща, които ме вълнуват. Не. Котаракът е красавец и мило същество. Историята на смъртта му е нелепа. Но и да не беше нелепа, котаракът го няма. Котка ми е умирала. Не съм й била собственичката точно, но я отглеждах. Знам какъв шок е. До ден днешен я сънувам, но вече все по-рядко. Сега имам котарак. Само един в действителност незаслужаващ внимание случай на навяхване на лапа ме изкара от равновесие, че не мога да преживея нещо да се случи с котарака. Така че напълно разбирам мъката.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Грейнови [re: Kaлинckи]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 16:37



случилото се е кошмарно, чета и ми стана мъчно. бил е само на годинка. аз също не бих оставила нещата така...ако има начин виновника да бъде наказан санкциониран поне нещо, защото понякога хората в клиниките са ужасни...и некадърни((((



Тема Re: Грейнови [re: Kaлинckи]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано02.12.08 19:01



А по-правилно ли е когато лекаря е спал 2-3 часа и не може да си държи главата изправена да ти каже "ела" а после да сбърка?

Нищо обаче не ги оправдава че не ти казват къде да отидеш. Колеги са в крайна сметка, но явно се приемат за конкуренти.



Тема Re: Грейнови [re: Kaлинckи]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано02.12.08 19:05



Денонщно е само това където пише дежурен лекар.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.