Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови  
АвторПaпи (Нерегистриран)
Публикувано15.10.08 13:41



15-16 ноември 2008 г.
ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложба
Национален музей “Земята и хората”
София,
Бул. “Черни връх” № 4
10-18 часа

Елате да погледаме красиви котки.
Нашите са най-най за нас,, или както казвам аз най-красиви в моята част на Вселената са моите котки, но и тези си ги бива






Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Пaпи]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано16.10.08 12:58



Хайде бе няма ли някоуй които иска да си заведе котката на изложбата. Има и категория домашни котки.





Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Пaпи]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 08:23



Край, няма повече да крия, там сме! Гони ни голямо притеснение защото досега не сме стъпвали на подобно място. Стискайте ни палци. Надявам се, да се срещнем на живо с всички от клуба. Пък, дано, на вас да ви бъде интересно да видите нашето чудо на природата Софи.



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано13.11.08 09:59



Аз ще дойда и ще се обадя





Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано13.11.08 10:07



Чакам те с нетърпение тебе и Софи. Ще ви приветствам и ако позволиш ще помилвам малката муцунка. Но ще ви снимам с удоволствие.
Поздрави с любов





Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор CZ ()
Публикувано13.11.08 15:52



Ще се радвам да се запознаем, още повече, че и писма сме си разменяли. За съветите и опита - благодаря! В крайна сметка московският сибирец долетя, така че може да видите какъв е гальовен красотник. Миналата година представих сибирката, тази година вече са двойка


Много ми се иска да представя и чаровника Здравко, който е домашен безпороден полудългокосмест, но се плаши от хора, много е чувствителен и няма да го подлагам на излишен стрес. Другите двама са родени за сцена, хич не им пука



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: CZ]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 18:37



Ох, ми и аз имам още 2 (бяха 3, все се сещам за Васко). Да видите Коко какъв е красавец, напухен, чисто бял, огромен (няма човек който да го е видял на живо и да не е изпаднал във възторг), толкова е кротък, душица. Ама види ли друг котарак, няма преграда която да е в състояние да го спре. Шейла пък е точно котка за изложба, кротичка, изключително добронамерена към външните хора, освен това е мечтата на фотографа, сама отива между прожекторите и заема фотогенични пози. Сигурен съм, че на много от вас ще им е интересно да я видят на живо. Ама ни е първа изложба...
След като знам, че ще има толкова познати, ми стана доста по-спокойно. Приготвили сме ви малки подаръчета!



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано13.11.08 18:57



Ще бъдете ли и в неделя? Не знам, дали ще успея (ще имам гости събота и неделя), но ако гостите си тръгнат рано, може и да успея в неделя следобяд да мина и да видя (надявам се и да пипна) малката Софи

.
Всъщност някой може ли да каже до колко часа (най късно) е разумно да се появя? Да не стане така, че да отида, когато всичко е приключило и да не успея да разгледам.



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: la_gata_negra]  
Автор CZ ()
Публикувано14.11.08 11:18



В неделя обикновено е стълпотворение, много повече посетители от събота и по-малко изложители. Съботата е най-подходящият ден. Котките не може да напускат залата по-рано от 17.30.



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Авторolived (Нерегистриран)
Публикувано14.11.08 12:15



Ще може ли да гушкаме Софи?
Ако има списък, включете ме.


Милата, луда ще я направим сигурно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.