Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано16.11.08 19:38



Видяхме я медийната звезда

Снощи по новините, а тая сутрин на първа страница на Труд, даже обяснявах на майка ми, че това с големите уши е Софи от Балчик, все едно я познавам



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: gamina]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 16:03



Е хубава работа! Може ли кьорава снимка да няма от изложбата

Някои не успяхме да отидем.



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: gamina]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано17.11.08 16:57



Аз пък цял ден се разхождах из офиса с вестник в ръка и показвах на хората Софи, и се хвалех, че съм я пипнала

А после един колега ги водеше другите да им показвам вестника, щото съм я пипнала



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: aз]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 19:27



Здравейте на всички, благодаря за интереса към Софи. Чесно казано, очаквах, ама чак толкова... Прибрахме се днес сутринта, сега съм на работа (имаме театър). Ще се постарая утре да сложа нашите снимки. Ето медийното присъствие на Софи и моя милост за които знам за сега - бТВ, НОВА, ТВ2, ЕВРОПА, Канал Франс Инт., Труд, 24 часа, Стандарт, Сега, news.dir.bg, bulfoto ... Повечето неща ги имам и ще се постарая да ги кача. Извинявам се на всички, че не успях да ви обърна повече време, надявам се никой да не се е обидил. Ще ви пиша как мина оценяването, ама утре. За сега нацелувайте си красавиците (...ците) от мен и Софи.



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: aз]  
Автор ofika (ентусиаст)
Публикувано17.11.08 21:24



Аз пък се изложих със снимките.

И съм пропуснала най-интересните моменти.
Самата изложба беше много добре организирана и имаше много повече посетители от друг път (по мое скромно мнение).
Снимките може да ги разгледате тук:





Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано17.11.08 23:12



аз се ивинявам че не можах да ви се обадя и да се запознаем, ама търчах постоянно на някъде. около 1000 пъти на ден минавах покрай вас ама и без това си имахте достатъчно "досадници". чакам с нетърпение резултатите на Софи





Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано17.11.08 23:51



Аз толкова съжалявам, че не можах да посетя изложбата и да ви видя на живо, но не бях в София. Видях ви по телевизията и така се изкефих - все едно виждам приятел...


Да ти е жива и здрава да носи много радост в къщи!



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Пaпи]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано23.11.08 18:05



Ето накратко за какво става въпрос - извинявайте, набързо, че съм много зле с времето. Това което ми направи неприятно впечатление е обръщението на някои хора със своите персийски котки и по-конкретно подготовката за съдиите. Тук се обсъждаше как да си срешем персийката, проблем който касае и мен, имайки в предвид моите дългокосмени сладури. Ето как се прави "професионално" - първо животното се удря един-два пъти, да се стресне, след това се хваща за предните лапи и се вдига като заек, при това явно неудобно за котката положение се сресва. След това се обръща обратно, вече държано за задните лапи, и козината се обръща за да е пухкава. Некрасиво беше въобще нервното контактуване с котките, например чистенето на очите или рязането на ноктите. Създаваше се впечатление за не особенно долюбване между стопани и котки. Може би мястото, където бяхме, ни "предостави" такива нелицеприятни гледки, съвсем не искам да обобщавам. До нас например, беше Таня от Украйна (с която беше много приятно да общуваме) -

която нямаше никакъв проблем с грууминга, котките и стояха кротко, явно без капчица страх даваха да ги вчесва, пудри, чисти очи и исушава с сушоар. Явно за тях това беше приятна процедура, тя даже едновременно подготвяше трите си котки. Не ми хареса също циркаджийското поведение на някои наши съседи с рядка порода котки. Лично за мен, тази първа изложба създаде както положителни така и някои отрицателни емоции (положителни - повече), надявам се скоро да мога да напиша по-подробно за всичко, подготвил съм значителен снимков материал, видео от тв. и ще сканирам вестниците в които присъстваме. Освен това в най скоро време очаквайте радостни новини от нас!



Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано23.11.08 19:31



между другото за краткото ми посещение на изложбата присъствах на сцената "почистване на очите" на един британец ... започна се с яко хващане зад врата, поставяне на котката на коленете със засилка и грубо почистване на очите с думите "ще ми се правиш на много голям, а" ... Честно казано направо ме изуми това, че и правено пред толкова много хора ! Стана ми мъчно за котака, защото доколкото видях беше уплашен и седеше мирен.






Тема Re: ХVII и ХVIII Международна ФИФе изложбанови [re: Пaпи]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 03:15



На сайта на Софи (който скоро няма да е само неин) сложих (най-накрая)моята гледна точка за изложбата, подкрепена със снимки и видео. Адреса го знаете -

, после щракате "научете повече" на новините и същото на "първа изложба".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.