Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 13.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Помощ!нови [re: Pamito]  
АвторPamito (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 09:05



Заведох го на ветеринар, благодарение на братвчедка ми и без знанието на нашите.Оказа се, че се е заразил с някакъв вирус и понеже не му запомних името, а той го сравни с грипа при човека и аз така ви го описвам.Оказа се, че три дена под ред ще му бие по три инжекции.Снощи му бихме първите от комплекта.Братовчедка ми пое разноските, но като си отидох се скарах много жестоко с нашите.Те за пореден път ми отказаха помощ, но се обадих и на баба и днес радостно мога да кажа, че ще го водим да го излекуваме и десет дена след това ще го ваксинираме.Котенцето се чувства по-добре.Вече само търси водичка и храничка, но му трябва още време да се въстанови.След края на лечението ще пиша отново, да ви разкажа какво е станало.
Благодаря за вниманието!





Тема Re: Помощ!нови [re: Pamito]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 10:14



Браво на теб!



Тема Re: Помощ!нови [re: мaцa]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано13.11.08 00:24



браво сладурко! много е хубаво, че не се отказа а се погрижи за котето дори с цената на кавгите с родителите ти!

дано всичко да е наред и само да те радва мацата





Тема Re: Помощ!нови [re: Pamito]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано15.11.08 05:19



Браво, слънчице! :) Мама и татко, вместо да ти се карат, трябва да се гордеят с теб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.