Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 25.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: bichana(Reni)]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано14.10.08 21:10



Някоя от тези двете ли? Може да са ги подобрили

. Шегата на страна, не ми се видяха много евтини, италианската е 13.50 лв, а немската 10. Аз купувам Силикат 5 л. на 11.50 лв. Вярно, че са по - голям литраж, но според мен не са много евтини. Фрискис ползвах, когато пролетта имахме малки котенца. Но нещо не ми хареса аз ли не улучих на партида или не знам, не се формират буци, и трябваше непрекъснато да сменям цялата тоалетната, понеже ставаше всичко мокро и моята Тоти се мръщеше. Бях взела Фрискис от Пикадили, иначе тук в квартала не се намира.
"Чичкото" от магазина ме убеждаваше, че не се разпада, а набъбвал, не знам, може просто да се опита да ми "пробута" стоката

Редактирано от la_gata_negra на 14.10.08 21:16.



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано14.10.08 21:32



Такава дето набъва не искам. След като разхода ни от бенто е торба за 3 дни (моята прави едни хубави буци по 10 сантиметра в диаметър и ако не са и махнати не си ползва тоалетната).

Че каква е цената на силиката? Повече от 6 лева за силикат от 3.4 или 3.6 не бива да се плащат.



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано14.10.08 21:34



Прювет пак

! Вярно е, че не беше нито една от двете, в друга опаковка беше, мисля, не си спомням колко струваше, просто изчислихме според количеството, че е по-изгодно... Набъбва, да, но става като набъбнал мокър пшеничен зародиш, който остава на дъното и не може да се почисти, навлажнява и останалото количество. Трябва да чакаш и другите пръчици да се разпаднат и набъбнат или да изхвърлиш всичко на третото посещение ... Не стават топки, акото веднага трябва да се изхвърли. Ако не го издебнеш на момента или си на работа, да речем, при повече от една котка, има голяма вероятност да се омаца доста положението . Не знам, ако искате, вижте как ще я понесете, аз никога повече няма да внеса нещо подобно вкъщи



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: Tapaлe Ж]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано14.10.08 22:04



"Силикат" е марката, иначе се води силиконова. Купувам ч за 11:50 лв отскоро увеличена е с 0.50 ст..Ето това е



Иначе, като е тръгнало.. и аз няма да купувам от "дървената", след опита на бичана



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано15.10.08 11:43



Втората! Само, че опаковката беше огромна и с дръжчици отгоре. Отдавна беше - преди 2 години някъде, но папагала и заяка ги помня. Даже след като я взех се чудех как така талаш за гризачи ще върши работата на тоалетна - еми не върши



Личното ми мнение е, че е ужасна!



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: gamina]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано15.10.08 13:53



АЗ мисля да я ползвам като място за игра. Ще я изсипя в един кашон от микровълнова на балкона и ще пусна вътре дзвера да си ограе. Давали са ми едни дървесни топчета отпадък от някакво производство за да си играят котките ми и имаше страшен успех. Не си спомням какво стана с топчиците, играха си повече от година тогава в едни и същи. Сега ще пробвам. Кой пазар на Красна поляна е този?



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано15.10.08 14:58



На нас най ни харесва kittysand. Цената е под 6 лева в пикадили. Иначе в магазина на борса 101 любимци е 7.50



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: papyy]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано15.10.08 16:17



Аз от Красно село я бях купувала тогава, но втори път така и не заредиха в тоя магазин. Не се и учудвам де

. Иначе за игра сигурно ще стане, само да не решат и да ползват кашона по предназначение ;)



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано15.10.08 16:55



Намерих си поста от преди 3 години, когато съм се жалвала от cat's best - значи правилно съм познала тоалетната



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=cats&Number=1944612352



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: papyy]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано15.10.08 18:09



Пазарът на Красна Поляна е до прелезът (Красна Поляна). От Константин Величков тръгваш по булеварда за Овча Купел. Ако искаш да ти обясня по - подробно къде се намира магазинчето, пиши на лични, за да не се смята са реклама. Иначе друг ориентир за негово местоположение е болницата "Тина Киркова".

Засега, аз се отказвам да купувам. Дано се намери някой с опит с италианската на Падован, може би е по добра (което ме съмнява) и все пак.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.