Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:46 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: малко снимкинови [re: Zhimi]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано09.10.08 12:28



Поздравления и от мен за силното решение!
Дано са ви живи и здрави и дълго да се радвате на игрите им!
Иначе, това че сте ги намерили на 40-ят ден откакто Мошенце си отиде, хич, ама хич не ми се струва случайно... Погрижил се е той, миличкият, да ви прати не едно, а две ангелчета, за да тушират тъгата ви. Седи сега той спокоен, мисля си, в котешкият рай, гледа ви с доволен поглед през сноп слънчеви лъчи и примърква от любов към вас!



Тема Re: малко снимкинови [re: ПeпcoвaMaмa]  
АвторZhimi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 12:52



Благодаря ти Пепсова (и на други котенца) мамо за прекрасните думи !
Как добре си описала това, което си мисля !
Уреди ни Мошето с котенца като отиде на небето.





Тема Re: малко снимкинови [re: Zhimi]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано09.10.08 12:53



Хе-хе-хе със сигурност е голяма забава

,представям си само. Като знам колко много се вълнувах като взех Дракончето и колко много се занимавах с него и ми беше хубавоооо, не че сега не е. Все още ме изненадва от време на време с маймунджилъци, все още се галкаме и гушкаме, макар да не дава много-много да го стискам,ама аз се правя на разсеяна. Иначе особенно от как захладня времето по цяла нощ се натиска в мен и сутрин само да се размърдам-веднага се набутва в ръцете ми.Сладурчета!



Тема Re: малко снимкинови [re: Zhimi]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано09.10.08 13:17



Боже колко са хубави и милички


Една котка е съкровище, две котки две съкровища.
Мънички душички мили. как стоплят сърцето
Честити да са ти и да имате дълги радостни години заедно.



Тема Re: малко снимкинови [re: ДPaka]  
АвторZhimi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 13:31



A-aa, ние засега спим в кашон.


Навън сме през целия ден, но вечер в 11:30-12:00 ч. ги слагам в кашона, покривам го с кърпа и спинкат там до 7:30 сутринта. Ще караме така докато е възможно - надявам се да свикнат да дивеят денем и да спинкат нощем ...?!



Тема Re: малко снимкинови [re: papyy]  
АвторZhimi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 13:39



Пу-пу, маймуни грозни, както казваме вкъщи!


Благодаря. И на вас да ви се връща много щастие, късмет и радост!



Тема Re: малко снимкинови [re: Zhimi]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано09.10.08 13:46



Щом от толкова малки имат режим за спинкане, ще го спазват и като порастнат. Наш Бебо така го бях свикнала и никога не ме е будил вечер или да е беснял. В последствие като голям котак вече придоби гадния навик да закусва посред нощ, при което трябва да ме вдигне да сипя, ама това вече е глезотия неговото





Тема Re: Две кокеткинови [re: Живoтинka]  
АвторZhimi (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 13:54



Благодаря за пожеланието!
Надявам се да се сбъдне.
Сложих малко снимки малко по-надолу.
Най-добри пожелания и от нас!



Тема Re: малко снимкинови [re: Zhimi]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано09.10.08 14:09



Режимът е хубаво нещо и за теб и за тях. В нас обаче мъжът ми е развалисистема...що вика си взела коте,като няма да му даваш да ти спи на спалната

,а че се катери по мен,а не по него...ееее,че какво толкова
То вика,страда само в кухнята...ти нямаш сърце...иии други такива,от които резултатите са на лице
Снощи лягайки си в тъмното посред нощ,трябваше първо да мушна ръка под одеалото и да намеря и измъкна зверчето,за да мога да се положа хоризонтално ,без да го затисна



Тема Re: малко снимкинови [re: Zhimi]  
Автор bhn (учеща)
Публикувано09.10.08 15:03



Това е лесно постижимо


Тъй като поддържат по-висока телесна температура, мисля е около 39 градуса, имат нужда и от повече сън, така че безпроблемно си откарват по почти цяла нощ Дребната сутрин към 6.30 започва да ходи по главите ни, мъркайки и понеже мърка като трактор аз се събуждам и гледам бързо да я изнеса преди някой да я е изхвърлил от леглото
Но иначе на ден дивеят общо около 3 часа, през останалото време спят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.