Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ето 1 снимканови [re: Kaлинckи]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано12.09.08 12:47



Ах малък, сладък рижко

Рижковците са най-хубавите котета да знаеш (нали съм пристрастна). Да ти е живичко и здравичко и повече от 15 години да сте заедно



Тема Re: След вашите съвети дотукнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано12.09.08 12:48



В топла вода. Ще пробвам в кисело мляко значи.



"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Споделете личен опитнови [re: Kaлинckи]  
Автор 1919 (Marchela)
Публикувано12.09.08 15:35



Много хубав блондю. Очакват ви много очарователни години и специално за теб много късмет. Такава среща с животинче носи много и дълготраен късмет.



Човек чува само онова, което разбира.

Тема Re: След вашите съвети дотукнови [re: Kaлинckи]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано12.09.08 17:53



И аз да се присъединя към благопожеланията за много щастлив живот с котьо!
Аз не познавам по-умилителни усещания, може би това да имаш и отглеждаш бебе е по-силно, но аз не познавам това усещане, та за мен няма по-топла и умилителна емоция от това, да откутиш ей такъв бебешки кот


А между другото, ако това е актуална снимка, Мая и Светулчо, когато беше жив, и бяха такъв калибър, не искаха да ядат сами нищо. За Мая схванах цаката в последствие - киснеш гранули с кисело мляко, но да се разкиснат съвсем като каша, добавяш мъничко вода - до консистенция на боза да стане и пълниш във шишето с биберона. Моите бебоци се справяха със спринцовка, но ти щом си взел биберон - още по-добре
Момента, в който започна сама да се храни Мая, дойде сравнително бързо - въпрос на няколко дни е. Така че можеш да продължиш с биберон и да следиш кога започва да дъвче, заедно със смукането - мисля, че тогава вече можеш по малко да започнеш със самостоятелното хранене.



Тема Re: Споделете личен опитнови [re: Kaлинckи]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано12.09.08 19:15



Добре, аз реших че и с мярличка вече не става, което е проблем.



Тема Re: Споделете личен опитнови [re: Kaлинckи]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 22:30



По моя скромен опит, който вече съм споделял тук, най-лесно става захранване с консерва Уискас джуниър 195 гр.. Може би това е единствената храна на уискас която става за нещо. Вътре е като пастетче със съвсем малки парченца месо и дроб. В последствие се смесва с отделни гранулки бебешки РК докато минете съвсем на гранули. Няма защо да бързате и препирате. Котето само ще почне да хапва консерва, а после гранулки. За да е по-лесно може да му смесите млекцето с малко консерва и полека да увеличавате консервата. Когато мине съвсем на такава храна ще почне да ходи и по-интензивно по нужда и съответно ще почне да си ползва тоалетната.



Тема Re: След вашите съвети дотукнови [re: Kaлинckи]  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано12.09.08 23:36



Ей много ти е хубав малкия пич. Аз опит не мога да споделя, че моето келеме беше на 2 месеца и половина, когато го взех. А ми се виждаше толкова мъничък, даже две седмици отпуска си взех, за да се гледаме. А този е с пъти по-мъничък.Не зная как да се спарвиш с подобно дребно котище, но ви желая късмет и наистина дълги години да сте заедно



Без паника !!!

Тема Re: Споделете личен опитнови [re: Kaлинckи]  
Авторvese23 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.08 17:58



kazvam se vesela i 6te se radvam ako moga da pomogna
kogato az vzeh moeto kote beshe na 6 sedmici.pokazah mu kade mu e toaletnata i s nego zaedno po4nahme da riem s lapi4ki v pyasaka i mu natrih nosleto v pyasaka nyakolko pati i tova go povtaryahme nyakolko pati sled den samo si hode6e i ne mi e sazdaval problemi. s hranata e po lesno samo mu pokazva6 i to kogato ogladnee samo 6te si ide pri neya



Тема Re: Споделете личен опитнови [re: vese23]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано14.09.08 13:19



Моля да пишете на кирилица.



Тема Re: Споделете личен опитнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано17.09.08 10:32



С марля му помогнах още 1-2 пъти и на 15 септември сутринта ме изненада приятно с първо самостоятелно ходене по голяма нужда.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.