Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 17.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано13.08.08 16:18



Не мога да се оправя с коремите, мъниците се гънат като бесни, нямам секунда да реагирам. Постоянно шават, сякаш имат по 30 лапи, а не по 4...
Опитвам се да ги направя, като пъшкули, и да им останат само шкембетата отвън, ама не става работата - дава резултата само за 2-3 секунди, след това отново има 30 лапи и никакъв пъшкуллл



По-конкретно да питам - по гръб ли да го сложа? Как да му задържа 4-те лапи? Как да го задържа по гръб въобще? Как да му се добера до корема?
Аз успявам, колкото да ги изпишкам да се справя, но то е доста лесно, аз още като им сложа тампоче и те пишкат. Ама в неделя вечер като са акали и двете - до сега от там насетне - не са!

Редактирано от ПeпcoвaMaмa на 13.08.08 17:25.



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано18.08.08 02:08



Светулчо и Мая имаха прекрасен уикенд на къща в Родопите.
Вече и двамата са с отворени очички, походиха, че направиха опити и за тичане

Задните лапички обаче не ги слушат много и в резултат се оказваме с дупе на земята Мъниците са невероятни, толкова им се гушка... и като ги гушнеш, правят нещо средно между мъркане и хълцане, милички пухове! Хранят се, пишкат и акат редовно, дори вече им трябва много мъничко масажче за това.



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 15:14



Невероятна си. Обичам такива новини! Мноооого целувки за теб и мънъците. И мнооого радост да има в цялата ти къща





Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: tony]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано18.08.08 16:19



Благодаря за хубавите думи, ама да можех и да ги задържа при мен...
Търсим им дом. Като поотраснат. Не съм сигурна, че някой, който не е научен много "на котки" би изтърпял подобни крясъци, на момент ми идва и на мен даже да му лепна муцунката на Светулчо-Пискулчо... Той ВИНАГИ мяучи. Само като спи яде мълчи, ама премрънква. Иначе мърко-хълца, меси с лапички и пак мяка. Не мисля, че има здравословен проблем - просто е МНООООГО ГЛАСОВИТ!
А Майчето е кротичка, нежничка, деликатничка, носи си дебелото шкембенце насам-натам и си премрънква тихичко. А диването Светулчо, "БЯГА" , пада, става, търкаля се, суче, смуче, мачка, меси, мърка, хърка, бяга, пада, става, бяга... и всичко това с гласов съпровод


Та ще изчакам да станат по-независими за да ги дам.
А тогава как ще се разделям с тях, не знам



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано19.08.08 13:03



Имаме проблем.
Помагайте с идеи, моля!
Мъниците, нали понеже са бебета, и им се сучка постоянно.
И аз им давам дозирано през 3-4 часа, растат добре, метаболизма им е супер и т.н. Но... бебетата понеже все си смучат нещо, и Мая си е намерила какво да си смуче, между крачката на Светулчо


И явно се е заела много сериозно със задачата, защото пишлето на Светулчо отива на разраняване и малкия пищи, като го изпишквам и ще направим някоя беля Та какво да правя? Да ги отделя - не бива, те си се гушат и пищят един без друг... не знам какво да правя Дайте съвет



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано19.08.08 23:34



Тази нощ бебоците вече са в самостоятелни кашончета, а пострадалият мина гинекологичен преглед и е на мехлемче. Тази случка ме изуми. Някой да е имал такъв проблем с котешки бебоци?



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Merи@ ()
Публикувано20.08.08 00:41



На мой Мартинчо всички му сучеха от ухото.Така го бяха олигавили милия.Твоята Мая странно място си е избрала, че чак пък и до раничка да го докара.Те всички без майка така правят като се замисля.Даже и като порастнат продължават да си сучат от някъде(от където си изберат) и да си мачкат с лапички.Например миналата година имах един Бенджи(почина на 4 месеца), който си бях отгледала от двуседмичен и като поотрастна не можех да си го сваля от главата.Само мачкаше с лапи в косата ми и си сучеше.По- миналата година пак така с една госпожица, но тя за ръката ми се беше залепила.



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.08.08 09:55



Имала съм такъв проблем. Нормално ми се вижда, тъй като малките са слепи и търсят нещо да сучат. И ние го докарахме до рана, но не ги разделих. Цялото дупе и въпросната зона бяха непрекъснато мокри, от което момчето пищеше допълнително. Ужас е с тези малките кърмачета. Дано имате късмет цялата ситуация да приключи успешно.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: denii]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано21.08.08 11:56



При нас положението е доста зле, от 2 дни са в отделни кашончета.
Малкия е на кортикостероидно мехлемче да спадне отока, но не спада


Не може да пишка, пищи много
Днес горе-долу го поизпишках, надявам се да не се стигне до катетърче, че хич не ми е ясно какъв трябва да е този микрокатетър, те под микроскоп трябва да му го слагат



Тема Re: Хора, помагайте!!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.08.08 13:00



Леле-майко, чак до оток ли го докара малкия?

При вас явно е по-сериозно. Горкичкото мъниче. Така и така са отделно ако им е студено може да им слагаш и ел. възглавница, то на тия жеги едва ли, но аз така правех. Вместо бутилки ел. възглавница. Вършеше прекрасна работа. Стискам палци на мъника. Дано е юнак и се пребори.

Клипче на котета, търсещи домове



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.