Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вижте баба си Черинови  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано02.08.08 09:39



Преди броени дни баба Чери остаря с още една годинка

Пожелаваме си да е все така жизнена, здрава, своенравна и красива!






Редактирано от Hepaзбpaнa! на 02.08.08 10:09.



Тема Re: Вижте баба си Чери [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано02.08.08 10:14



С най добри пожелания и от нас, много здраве и дълголетие, а за красота няма какво да се говори, красавица тя!


Редактирано от la_gata_negra на 02.08.08 10:15.



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: la_gata_negra]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 12:10



душичка, да ви е жива и здрава !





Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: Hepaзбpaнa!]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 15:28



Честито! Тъкмо днес четох невероятната история на един котарак доживял до 34 години 8 месеца и 4 дни. Вписан официално в Гинес. Та смятайте, колко ви остава та да му биете рекорда! (само да вметна, не става ли след време да махнеш изнервящия код от картинката?)



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: Людмил]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано02.08.08 22:25



Имаш предвид картинката с кода, който се вкарва за нерегистрирани ли? Ако е това-решението е на администрацията на клубовете и е въведено за доста време напред, за всички клубове е и аз нямам право на намеса в тази работа

. Ако пишеш регистриран няма да иска код и ще е по-лесно.



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: Hepaзбpaнa!]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 13:16



Да ама принципно не искам да се регистрирам. Тъй, че ще си пиша гадостите.
Напиши нещо повече за тази красавица Чери (това баба е много грозно).



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: Людмил]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано03.08.08 21:15



но ти си регистриран. в блоговете на дир-а. мисля че можеш да ползваш същото име и тук.



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: Людмил]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано03.08.08 21:45



Красавицата си я бъзикаме нежно, че вече е баба.

На 13 години е и е изключително своенравна, но и възпитана. Любвеобилна е, но умерено гушкава, само когато е на кеф. Когато вече не й се гушка захапва и това е знак, че трябва да я оставим на спокойствие. Игрива е и съвсем не е мързелива, подрипва като младо яренце и много обича да чистим. Тогава тича като шугава и се мята по леглата.
Малко е злояда. Консерви не хапва, само гранули, свинско филе и някои риби. Пъпешите ги надушва от километри и само тогава не е възпитана-качва се на масата, като преминава всякакви препятствия с цел да отмъкне някое парче.
Та така. Преди около две години Чери претърпя операция. Имаше тумор на окото, но за щастие го отстраниха и както виждате от снимките, дори не личи, че е оперирана. Дано да е все така жизнена душичката ми. Е, понякога прекалява с капризите, но й е простено Когато я взехме се събираше в чаша за чай, но и тогава си беше котка с характер. И всичко разбира. Знае, че не я пускам без надзор на терасата, но пък другите в нас я пускат. Само като се хлопне външната врата и разбере, че се прибирам, веднага влиза вътре тичешком, а ако се покажа на балкона и я видя там се затичва навътре, щото знае, че не давам много да се мотка навън
За съжаление Чери не обича чужди хора. Съска ги, ръмжи и напада, ако понечиш да я пипнеш. Иначе просто наблюдава на безопасно разстояние. Именно по тази причина тя е пътувала много-ходила е на ски в планината, на море, на село, в командировка и е обиколила доста места през живота си



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: prAsino]  
АвторЛюдмил4 (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 23:09



Бях пуснал 2 поста с регистрация преди доста време, но просто не обичам. Смятам, че е нарушение на личните ми права. И никове не обичам, Людмил си ми е истинското име. В сайта на Шейла влизам с името и паролата на жена ми, тя го направи първоначално, на форума пиша без регистрация, там, в "за контакт" има всичките ми данни. Работя на 5 компа, които са на различни места, никъде няма пароли. Имам си малка странност. За това не обичам да пиша по форуми, където регистрацията е задължителна.



Тема Re: Вижте баба си Черинови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано04.08.08 09:19



Имам сиамка на 10 години-и тя много обича пъпеши,но не знаех за други такива случаи.Предишната ми сиамка пък душа даваше за краставици

.Дали вкусовете зависят от породата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.