Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: Amme]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано21.07.08 09:15



Наш Бебо също умира за краставици, ама си иска обелена краставица хитрягата на малки кубчета

После трябва да му се подхвърля като на куче, за да гони парчето, да го убие и да си го изяде с кеф. Затова като се прави салата в къщи се започва максимално рано, за да може поне 20 минути да му подхвърляш краставици, иначе не те оставя на мира Това си в цял ритуал при нас



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано21.07.08 09:16



Хехе, твоите са опасни шпиони

Ние все още отваряме за кеф и ей така на пук



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано21.07.08 09:23



Аз в чудо съм се видяла с тия вратички - мой Арчър е голям спец по отварянето на всякакви врати и чекмеджета! Та отдавна вече почти навсякъде съм наслагала райберчета

Ама има 2-3 места, на които не могат да се сложат - като например чекмеджетата на нощното шкафче, или пък на плъзгащите се врати на гардероба - и те редовно си се отварят и прилежно поизпразват Както казва дъщеря ми - Ами не му харесва на момчето как си подредила и това е!



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: Mutzka]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано21.07.08 11:49



А моят Лукчо обича само обелките - ако няма обелки, тогава само налита на цяла краставица... Така като го написах изглежда странно, щото е женска котка, пък е Лукчо, но като го намерих го мислехме за момченце ипосле се оказа момиченце, но си остана Лукчо... А голямата е Лиса...




La Hija de La Noche

Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: Amme]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано21.07.08 12:48



Това с бъркането на пола и аз съм го правила, ама с кучето на село. Помислих го за мъжко и съответно го кръстих Джонко и никой повече не помисли да го проверява, обаче след време Джонко ни сервира кученца


Пък вчера открих, че наш Бебо яде и диня. И преди съм гледала котки, ама диня не са яли, пък той ми е като едно прасенце, от всичко си иска



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: HaдяИ]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано21.07.08 12:51



Ооо, ние как подреждаме... нищо не знаете вие. Така подреждаме, че после човеците един час си търсят сред омотаните дрехи това, което им трябва. Та някои от гардеробите са "укрепени": моят обаче не е, и редовно намирам спяща котка вътре.

Да не говорим Джеси как се е научил да разбутва гардероба на майка ми "за отмъщение" - тя измисли сума "укрепления", но той не се спира пред нищо. А Гелето определено има критики към моя начин на подреждане - така и не можа да схване защо вълнените пуловери са най-горе, след като най обича да спи между тях.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: Mutzka]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано21.07.08 12:53



Абе доскоро и ние така правехме... обаче говедото ми надуши бисквитките

и сега вече има цел. Тоест, превърна се в котка с мисия.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: Mutzka]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано21.07.08 12:57



Хубаво, че яде всичко. Той и ЩГелето е на принципа "искам всичко да пробвам", но понякога се скъсва да врещи, за да получи нещо, а като му дам да опита, почва да го зарива.

Вчера ми извади душата за едно парче винервурст, и като му дадох, тръгна да го убива.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано21.07.08 17:06



Обаче от това негово подреждане всичките ми кърпи и хавлии са с издърпани конци

Здрава вече няма и направо ме е срам като дойде някой у дома и се наложи да се мие и бърше...
А на закачалката в коридора вече отдавана нищо не се закача, защото оставиш ли нещо то веднага ще влезе в употреба - става страхотна "висилка" от него. И естествено - за нула време става на дупки или на ленти
А последният му номер е велик - научил се е човекът как да ме буди нощем, когато огладнее. Та щом огладнее момчето през нощта, а майка му дълбоко е заспала, той с един скок се качва на библиотеката и със замах запраща по средата на стаята една дървена кутийка. Мама естествено скача и веднага се сеща, че момчето е гладно защото той с отново с един скок вече чака чинно пред паничката И честно казано, не смея да махна тази кутийка от там, защото не ми се рискува събуждането да става с някакъв друг предмет, стоящ върху библиотеката - я часовник, я някой мобилен телефон...това поне е дървено и няма да се счупи



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: HaдяИ]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано21.07.08 18:39



Ааа, страшен начин за събуждане, това направо е брутално.

Ние само мяукаме /ама така, че да чуят и съседите, ако може/. Обаче днес Гелето каква я свърши... без никой да забележи, отворил кухненския шкаф, измъкнал едно парче месо, оставено там да се размразява... и си устроил гощавка. Сега лежи като застрелян и гледа жално. Само дано не настине, че тогава ще стане лошо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.