Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Най-накрая - голямата хвалба !!!нови  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано24.06.08 14:48



Уважаеми клубари, имам огромното удоволствие да ви представя най-новия член на нашето котешко семейство, доколкото знам - единствената в България котка от породата Канадски сфинкс. Първо искам да Ви благодаря, защото именно после общуването с вас ни обзе силното желание да се сдобием с такава котка. Тези от вас които са софианци, могат да са изключително горди, след малко недоразумение, името на котето е Sophia's Sky и е избрано на гр. София. Котето идва при нас от най-елитния развъдник в Русия Grand Oray - гр. Москва. Баща и е шампион на Русия, а в родословието и, и по майчина и бащина линия има световни шампиони. Беше изключително трудно да се сдобием с котето, а цената е астрономическа. Въпреки това, всички усилия и средства си струваха на 120%. Софи е изключително коте, всичко което е писано за канадските сфинксове е напълно вярно. Няма човек, бил той най-големия коткомразец, който да не се залепи за котката като за магнит. Шейла е във възторг от Софи, не ни ревнува нас, което е напълно обяснимо, а ревнува нея от нас. За сега - толкова, ето ви и една снимка още от Русия, а по-нататък обещавам още.






Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: Людмил]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано24.06.08 15:40



Аууу, че грозен бе


Пу, пу, пу... да ви е жив и здрав и много години да ви радва!
Чакаме снимки, да вгрозите форума тука с тоз Йоду



Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: Людмил]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано24.06.08 16:26



Въпрос на вкус е, ама мен лично това... ъ.... животно ме отвращава. И дори не видях нищо котешко, ма щом на вас си ви харесва да ви е честита. Аз подобно нещо и безплатно не бих взела, камо ли астрономически суми да дам, но както казах това си е ваша работа не моя.



Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: Людмил]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано24.06.08 16:43



Да ви е честита и много взаимни радости





Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: Людмил]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано24.06.08 17:35



Ми - честита мома

. Много бих искала да погушкам такова, сигурно е много странно?
А от къде ще й намерите кавалер като порастне?


п.п. Къде са й ноктите?

Редактирано от bushkata на 24.06.08 17:35.



Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: bushkata]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано24.06.08 18:17



На предна дясна лапа се вижда едно черничко, май е нокътче... на "палеца"





Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Gatofilla (ентусиаст)
Публикувано24.06.08 18:33



Аз не мисля, че има грозни животни, както няма и грозни растения. Някои изглеждат странно, някои ни навяват асоциации. Говоря за нормалните, а не за мутанти или, недай Боже, с някакви малформации. Така и за тази котинка, странна е, и толкова. Като дете ужасно обичах да хващам жабички, да ги подържа за малко и да си ги помилвам, толкова копринена кожа имат... и това в съпровод на писъците на слабонервни роднини наоколо, които затихваха само след като пуснех жабчето на скрито безопасно място.



Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: Gatofilla]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано24.06.08 18:50



О, аз пък нарязах част от паркета на съседите и сковах жабена къщичка, после сложих 4-5 малки жабчета в чаени чаши да живеят вътре

Няма да казвам каква беше развръзката
Т.е. - да не си помисли, че влагам лоши чувства, като казвам "грозниче", напротив Аз си обожавам обикновените котаци, ама ако ми падне едно такова с тия палатки на кратунката...



Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано24.06.08 18:55



Невероятни уши!

Между другото, и очите й ми харесаха...



Тема Re: Най-накрая - голямата хвалба !!!нови [re: denny]  
Автор Gatofilla (ентусиаст)
Публикувано24.06.08 20:05



Има нещо мистично в това животно, в погледа му. И на извънземно мяза също.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.