Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сексуалният нагон на един кастриран красавец...нови  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано06.04.08 00:40



Днес моят кастриран красавец изуми всички ни с нескритите си мераци... не, не само мераци - направо действия си бяха отвсякъде...

. Та той хубусникът няколко пъти през днешния ден почти изнасили не кого или какво да е, но ръката на стопанина си... Не дори моята ръка (нали съм жена все пак), но ръката на мъжа ми... Хем ни смешно, хем ни странно, хем не знаем какво да мислим и се чудим какви ги върши. Знам аз, че и кастрираните усещат пролетта, ама чак пък и да се държат като некастрирани?

Споделете, имате ли подобни наблюдения? Как си го обяснявате? Кастрацията не премахва ли не само възможността за размножаване, но и влечението към другия пол? Странно ми е... че и много смешно, че и малко жал за нашия красавец...



Редактирано от Живoтинka на 06.04.08 00:41.



Тема Re: Сексуалният нагон на един кастриран красавец...нови [re: Живoтинka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.04.08 00:48



Ами аз имам наблюдения върху няколко кастрирани котарака, но такива неща не са ни се случвали. Това, което ни се случваше беше когато женската ми се разгонваше мъжкият кастрат й се качваше и си правеха всичко както си трябва. С характерните писъци на ужас след това, които ме накараха дори да пиша във вет форум с въпрос какво е това за Бога. Но такива неща като при вас....хм, странно е. Бих ви попитала дали е кастриран наистина, но ветовете щяха да видят ако не е. Явно нагонът му е "по-силен", знам ли. А тези движения на ръката дали са точно това, което си мислите или са просто игра?

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Сексуалният нагон на един кастриран красавец...нови [re: Живoтинka]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано06.04.08 10:35



Погледнах из форумите и се оказва, че това съвсем не е изолиран случай. Даже намерих ето това, сори, че е пак на руски -

ЛЮДИ!!!!! Моему коту 3 года, кастрировали по всем правилам в 9 мес, не крипторх, под хвостом ТОЧНО ничего не осталось!!! но вы бы знали какая это кобелина!!!после операции мы с мужем в спокойствии жили пол года, до тех пор пока не застукали его на улице верхом на соседской ангорской кошечке...мы с мужем были в шоке - за что спрашивается деньги платили. и по что скотинку мучили - если он всё равно бабником вырос так самое интересное, что кошка понесла,и у неё родились котята - рыжие в том числе... а наш кот на всю округу единственный рыжйй ,теперь ждем, что соседи придут на алименты подавать .



Тема Re: Сексуалният нагон на един кастриран красавец..нови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано06.04.08 21:20



Да, явно си е силен нагон. Ама наистина ни втрещи. А и едно мяукане тези дни... по принцип е от мълчаливите и не мяука, но сега мяука характерно и то с все сила...



А за движенията - повярвай ми - съвсем не бяха игра... А и се сърди и хапе като се дръпнеш, захапва ръката все едно, че е котка, решила да се изплъзне... та такива работи с нашето момче... Изумява ни...
А и много е смешно, че типично по котешки ни най-малко не му е неудобно от това, което прави... Виж - когато яде се притеснява повече ако някой го гледа, голям майтап... явно яденето е по-интимно действие.



Тема Re: Сексуалният нагон на един кастриран красавец..нови [re: Людмил]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано06.04.08 21:21



Благодаря ти за отговора. Като е късичък текст мога горе-долу да го разбера на руски... ако беше дълъг щеше да ми е по-трудно. Явно се случват такива странни неща...



Тема Re: Сексуалният нагон на един кастриран красавец..нови [re: Живoтинka]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано06.04.08 23:21



И моята ръка си го отнесе преди една-две седмици. Захапва яко ръкава и се мъчи там нещо... психопат.





Тема Преводнови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 00:11



ХОРА!!!!!Моя котарак е на 3 години, кастрирахме го по всички правила на 9 месеца, не частично, под опашката ТОЧНО нищо не е останало!!! но да знаете какъв е той жребец!!! след операцията ние с мъжът ми живяхме спокойно половин година, до този момент докато не го заловихме на улицата върху съседската ангорска котка... ние с мъжът ми бяхме в шок - за какво, се пита, давахме пари и за какво мъчихме животинката - след като той все едно женкар порасна. най-интересното, че котката забременя и и се родиха котета - рижи включително...а нашия котарак е единствения риж на цялата област. сега чакаме, съседите да дойдат да ни искат издръжка.



Тема Re: Сексуалният нагон на един кастриран красавец..нови [re: Живoтинka]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано07.04.08 00:27



И моята ръка си е сериозен обект на сексуални желания, ама ние поне си имаме доста солидно обяснение на държнието му под опашката...

Но при нас си е чиста романтика... като си легна и ме гушва за ръката, започва да мърка и да ме мачка аз като усетя на къде тръгват нещата и го сръчкам, ама той решава, че знаци давам някакви и мремяуква гърлено, пък ми стисне ръката с лапки и ме хапне по рамото... и един любовен поглед... право в очите ме гледа И така, докато не го избутам по-грубичко, ама тогава той измяуква, като ощипана невяста, скача в другия край на леглото, сяда с гръб към мен и седи така засегнат душевно с часове Трябва да измислят надуваеми секс котки за такива ситуации



Тема Re:успокоихте ме!нови [re: Людмил]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.08 07:41



и моят изрод прави опити за същото-вече е 10г, с доказани обратни сексуални наклонностти,но явно счита и аз съм от неговата категория-щом ме види легнала с книга и цигара-пристига и започва любовна атака.Мислех,че цигарения дим и аромат го кара да пощурява,смених марката цигари/а съм консервативна!/,няма-влюбен поглед,нежен глас,кадифени лапи се мъчат да обгърнат ръката ми....щом започна да го отблъсквам,започва нежното хапане,но после се увлича ,свива ушите и дори освирепява.Приключваме в банята-мокря му пишока със студена вода и започва близанетето.Но забелязах,че започва" великата любовна авантюра"само ,когато съм с цигара.



Тема Re: Преводнови [re: Людмил]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано07.04.08 09:29



Благодаря ти!

Може и при нас да има нещо такова... като нищо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.