Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 25.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Чип за котки?нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Tapaлe Ж (член)
Публикувано07.01.08 00:49



Вманиячавате се всички с тези гуми. Ако котето е глупаво - ще остане под тях - естествен подбор. Такъв е живота - не може да живеят всички. Единственото ти право когато се родиш е да умреш - кога е друг въпрос. В градовете, по вътрешните квартални улички няма сгазени котки, а и котките рядко излизат на булеварди и натоварени улици.

Редактирано от Tapaлe Ж на 07.01.08 00:50.



Тема Re: Чип за котки?нови [re: Tapaлe Ж]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 01:30



Пфу ... поредната глупост! На една вътрешна квартална уличка в центъра при нас за няма 3 седмици сгазиха 5 котки. Да не си правил проучване по всички градове и квартали, че твърдиш подобни безумия с такава убеденост?!



Тема Re: Чип за котки?нови [re: MechoPuh]  
Автор cr33py (wind climber)
Публикувано07.01.08 02:00



Чудно от къде се взимат толкова котки при тези цифри ... за 3 седмици за 1 улица 5 ... значи всеки 3 седмици софия която има няколко хиляди улици изчезват няколко хиляди котки ...

И аз съм в центъра на София - виждам все едни и същи котки по улиците. Нещо не е така?




Тема Re: Чип за котки?нови [re: cr33py]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 02:09



Мда, ти живееш във виртуалния свят, а аз в реалния. Това, което виждам аз, го виждат и други хора и да знаеш - не се дължи на групови халюцинации.



Тема Re: Чип за котки?нови [re: MechoPuh]  
Автор cr33py (wind climber)
Публикувано07.01.08 02:17



А дали не е обратното? Вие да сте се отнесли отвъд матрицата заради предозирана соя?




Тема Re: Чип за котки?нови [re: cr33py]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано07.01.08 02:29



Mиии, не, не мисля. Първо много внимаваме с дозировките на соята и второ няма научни данни да влияе зле на трезвата преценка. Докато виж за компютърните игрички има доста доказателства, че прецакват нормалните възприятия ... е, аз лично нямам съмнения ако се съди по теб.



Тема Re: Чип за котки?нови [re: MechoPuh]  
Автор Tapaлe Ж (член)
Публикувано07.01.08 11:52



Соята не влияе, обаче всички вещества с които се обработва влият на психиката и то "много добре". Незнам дали знаеш че соята от зърно до соев продукт който слагаш на масата или е ключен в храната ти се обработва с нефт и тежки нефтени фракции (така нареченото екструдиране). Освен това соевият белтък (който въобще не е белтък изобщо) се разлага при висока температура (60 градуса) и включен в състава на клетъчните мембрани и не само е причина за ракови образования, също е и нестабилен.
Да не говорим изобщо че отделянето на нефтените продукти хич не е ефективно и има остатъци.


Редактирано от Tapaлe Ж на 07.01.08 11:54.



Тема Re: Чип за котки?нови [re: Tapaлe Ж]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано07.01.08 12:07



Ъъ .... знам, само дето не си слагам такива неща на масата .... Иначе мерси за ценните разяснения.



Тема Re: Чип за котки?нови [re: MechoPuh]  
Автор suzinka_tomcat (новак)
Публикувано07.01.08 16:14



В офиса днес имаше 2 котки по-малко и казаха, че са ги сгазили коли. Имам желание да ги сгазя убийците и аз. Но нямам възможност. За съжаление това бяха наши дворни свободно живеещи мацинки и за нас загубата е ужасна.



Тема Re: Чип за котки? [re: suzinka_tomcat]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано07.01.08 16:20



Е, стига бе

. И двете наведнъж .... Тези, за които аз писах бяха през няколко дни и сме ги видели черно на бяло. Вие сигурни ли сте за вашите? Ако някой просто е видял да ги удря кола, може пък да не са починали и да не е късно да им се помогне ако успеете да ги намерите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.