Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 05.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Доживях...  
Автор Kuma Lisa (Лисана)
Публикувано20.12.07 12:15





..да ми изпратят смелия килър на миризми.Има-няма два месеца и ми се обадиха да дам нова поръчка ако все още им искам стоката.Както и да е...снощи го получих и веднага го курдисах.Още не смея да кажа дали действа,може да си внушавам.Обаче ме загриза червея.....абе знае ли някой на какъв принцип действа това и безвредно ли е аджеба?Ако някой знае немски и има време ще го моля да понадникне тук-таме,че аз раничко се сетих да си задавам въпроси.Ако някой открие нещо му благодаря.



Тема Re: Доживях...нови [re: Kuma Lisa]  
Автор Tapaлe Ж (член)
Публикувано20.12.07 12:23



Що ти е трябвало чак да го поръчваш - продават ги в Пикадили. Истината е че няма как да действа, имам предвид с физически и химически принципи. Действат психологично. Затова ще действа на теб но не и на гостите ти.



Тема Re: Доживях...нови [re: Kuma Lisa]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано20.12.07 13:10



Ами малко се поразрових, но като цяло пише това, което и на български. Казват, че не съдържа химикали и не е вреден за околната среда.



Тема Re: Доживях...нови [re: Kuma Lisa]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано20.12.07 13:17



Хм, любопитно. Можеш ли да го сложиш на особено смрадливо място, за да видиш бързо дали има ефект? Хрумва ми безумето - в самата кофа за боклук или подобно място - така ще може да го провериш наистна?
И да споделиш, че ми е много интересно.



Тема Re: Доживях...нови [re: bushkata]  
АвторKyмa Лиca (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 14:31



Ами не знам,на мен ми се струва,че действа,но ще видим другите дали усещат разлика.Взех си и боди стик за който пише,че действал и през дрехите и сега усилено го подлагам на изпитание.Сина се скъса да се смее с мен - поредния балък на гърба на който живят тарикатите.Аз,обаче,нали немско,трябва да е качествено....Въпроса ми е дали не е вредно.Ако продължа да пиша във форума ще знаете,че поне не е смъртоносно





Тема Re: Доживях...нови [re: Kyмa Лиca]  
Автор Kuma Lisa (Лисана)
Публикувано21.12.07 17:33



Ами хора действа.И ще кажа защо мисля така.То е едно метално дискче което трябва да се топне наполовина във вода.Първоначално минават 6 часа докато се задейства и после пддържа.Та значи от два дена е назначено на работа.Влизам вчера в стаята - мирише!А преди това не миришеше.
Споменавам майка му на дискчето и се оглеждам къде е защото аз го местя в различни краища на стаята.Намерих го,обаче писите обърнали съдинката,водата се разляла,дискчето останало на сухо и не труди.Налях му пак вода и след половин час не миришеше.Тъй,че по всичко изглежда ,че действа

Редактирано от Kuma Lisa на 21.12.07 17:34.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.