Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 20.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема нещо, което ме развесели...нови  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.09.07 23:35



едно клипче.... не знам дали вече сте го виждали, но много ме ободри покрай тягостните котешко-бездомно мисли.






Тема Re: нещо, което ме развесели...нови [re: denii]  
Авторnika (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 19:08



страшно е, гледала съм го.
та да ви кажа само какво мен ме развеселява рано сутрин и вечер като се прибера от работа.....значи моята дебеланка започва да ми се "звери" като я подгоня. аз и казвам"чакай само да те хвана за опашката" и тя веднага го приема като сигнал за игра и започва да настръхва, изгърбва се, гледа ме страшно и после се хвърля върху мен...обаче без нокти , а само ме прегръща с пухкави лапички. аз пищя, а тя ми се чуди защо викам така:-)))после ляга на земята по гръб, хваща си задната лапичка с предните и я лапа и така става на кълбо и започва да се търкаля като топка из цялата стая.и това може да продължи с часове. играта е безкрайна. сърцето ми прелива от любов към нея, толкова обичам малкото ми дебеланче


та това исках да кажа



Тема Re: нещо, което ме развесели...нови [re: nika]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано05.09.07 19:56



Аууу, че сладко...! Как се казва туй дебеланче? Я дай снимки

! Ще да е някоя прекрасна дзверюжка!



Тема Re: нещо, което ме развесели...нови [re: denii]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 16:12







Тема Re: нещо, което ме развесели... [re: nika]  
Автор Tиkвичka ()
Публикувано08.09.07 08:55



аххаха и моята карерка прави нещо подобно, само че тя отговаря на командата ще ти изям ушите, при което издава един звук среден между примяукване и гърлено мъркане, застава на нокти , прави опашката на ченгел , накокошинва козината и започва да ходи на една страна заплашително, демек "ти чии уши ще ядеш" :) голямо човече сладко е. напикаваме се от смях също като почне да си играе и да си тичка наляво надясно и започва сама да си говори с някакви тихички примяуквания и ръмженета



За да разсмееш Бог, разкажи му за плановете си!!![

Тема Re: нещо, което ме развесели...нови [re: denii]  
АвторPandacat (Нерегистриран)
Публикувано08.09.07 16:07





Гледайте го това клипче, уникално е!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.