Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някой ми е стрелял по котарака  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано07.09.07 15:03



Вчера вечерта гледам телевизия и го гледам на джама се оглежда доста уплашено.Като го пуснах влетя и се скри едвам го извадих.Помислих че се е бил,защото има един комшийски котарак с който се бият,но като видях раната по-точно дупката веднага разбрах че са го стрелнали.Предната лява лапа горе в лопатката.Сега го водих на лекар,на снимката се вижда "чашката"поне на 3 см. по към средата на тялото.Тук е въпросът ми :
лекарката ме убеди че не е проблем чашката да остане вътре,организма щял да я капсулира но аз съм чувал че от олово се получава отравяне на кръвта,тя твърди че при котките в този случай не е опасно.Направи му снимка,би му 2 инжекции-една антибиотик и една за нервите на задницата му,нещо стъпва неуверено като пиян.



Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: WOLVERlNE]  
Автор Mutzka ()
Публикувано07.09.07 15:06



Ужас, какви са тези хора бе


Дано да се оправи писанчо, стискаме палци!



Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: Mutzka]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано07.09.07 15:19



Изроди,мисля да "респектирам" пуберите в махалата.
Благодаря за пожеланието





Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: WOLVERlNE]  
Автор cr33py ()
Публикувано07.09.07 15:59



Специалистката лекуваше простреляна котка. Дано се намеси тук.





Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: cr33py]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано07.09.07 17:37



Дойде му апетита


От вчера не беше ял,а и ми е малко сърдит за обиколката(не се беше возил в кола до сега)и за двете игли които му набодоха,ама той физически да се оправи пък яда ще му мине



Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: WOLVERlNE]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.09.07 17:50



физически ще се оправи. но до кога? до следващия път...и следващата среща с идиот, стрелец, психясал тинейджър...
ако ще е полу-домашен, полу-уличен защо не му потърсите селце, поне ще е далеч от стрелци, коли и изроди. явно вашият квартал не е от най-безопасните.



Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: denii]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано07.09.07 18:00



Кой квартал е?Майка ми е хирург и миналата седмица отишъл при нея един мъж,който докато си карал колата по централните улици на София някой го е уцелил във врата по същия начин.ЧОВЕК,който на всичко от горе е в КОЛА.Ами ако загуби контрол над колата,ако го уцели в окото или в артерия?Дебили навред колкото щеш.Нейна колежка и споделила подобен случай но с жена,тя се обадила в полицията и те и казали да кара с вдигнато стъкло.А и как да се разделя с него той не е малко коте,той си е моя котарак,иначе квартала като география е подходящ за котки,кучета



Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: WOLVERlNE]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано07.09.07 18:29



Къде точно "по-към средата на тялото" се намира чашката?
Лекарите какво казват относно операция за вадене на чашката - за тях трудно ли е да намерят мястото, ще засегнат ли някой орган при рязането, от какво ги е страх че не искат да извадят сачмата?
И на мен ми казваха че се капсулирали, но аз взех решение и настоях да вадим, макар че при мен котката беше стреляна през окото, устата и врата а сачмата беше заседнала на опасно място.

Лекарката не му ли сложи дексаметазон?!? Само антибиотик ли?
А това, че не е искал да се храни се дължи на шока и болката. Моята даже не искаше ни да пишка, ни да ака. Обикновено до 2 дни го преодоляват и се връщат към нормалния си живот.



Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: WOLVERlNE]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.09.07 20:42



е, щом си е твой и се чувстваш спокоен...





Тема Re: Някой ми е стрелял по котараканови [re: denii]  
Автор Gatofilla (член)
Публикувано08.09.07 00:18



От година насам все се каня да си сменям апартамента, и като гледам картинки на разни оферти, колкото и да не обичам партер, си викам - ама колко ще е хубаво пък за милите ми животинки - от балкона, та долу на тревичката (аз си харесвам такива партери всред зелени стари комплекси, ако изобщо склоня на партер, де). И си представям как ще скачат от балкона, ще се радват долу, ще се търкалят по тревицата.
Нооооо, доста отдавна вече почнах да си мисля, ако се навия на такъв вариант, че душиците трябва да останат затворени, та макар и намирайки се на два метра над земята. Защото - ето какво ги дебне навън, милите, а те са абсолютно домашни котаци. Току виж ги улучил някой идиот. Едно щастливо изключение са вътрешните дворове в нашия квартал - ходят си там животинките, и в двора на хубавата къща на фирмата до нас, и от там не ги гонят.
Страшно е. Идилията на котинките, дето да си ходят навън - само в къщата на село, уви.
Ще ги държим затворничета, няма какво да се прави. Толкова озъбено зло - и животни, и човеци - от втория вид много повече, върлува навън...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.