Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 20.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Подарявамнови  
Автор isetodd (konete)
Публикувано11.07.07 13:43



Три мъжки котенца на по 2 месеца имаме и искам да им намеря дом предпочитам заедно да са ,че самичко ако е по трудно ще свикне .Значи хигиенни навици нямат защото ги гледаме в къща те са дворни котета снимки ще покажа по късно нямат порода .



Тема Re: Подарявамнови [re: isetodd]  
АвторTapaлeж (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 13:56



Дано да им намериш къщичка.

Те и моите бяха дворни, и си дойдоха с хигиенните навици, достатъчно беше един път да им покажа къде да си свършат работата. При това временно бяха в друга къща, където също се оправиха.

Май трябва да ги тестваш.



Тема Re: Подарявамнови [re: Tapaлeж]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано11.07.07 14:40



ДАм май трябва аз сега ще ги ваксинирам( е вета де) и искам бързо да ги подаря ,че пък Шери като ги отбие ще ги изгони(демек ще ги закара на някаде и няма да ги върне) поне така направи миналия път. И неискам да се притеснявам сега ще викаме и вета и да и бие инжекция против разгонване.Те са доста страхливи и не се доверяват на хората.Влизат в къщата ама недават да се галят.


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=152363

Редактирано от isetodd на 11.07.07 14:47.



Тема Re: Подарявамнови [re: isetodd]  
Автор denii (писанка)
Публикувано11.07.07 14:43



значи имаш несоциализирани котета, без навици, без обезпаразитявания. търси им къща на село. няма смисъл да ги носиш в града, защото е ужасно вероятно да станат улични бездомни. и какво лошо има ако майка им ги заведе някъде? аз се чудя нашата на село как да я накарам да си ги разсели. това са си селски котета, а и след като са диви просто не ги пипай и ги остави сами да се оправят в живот. естествено хубаво би било майката, а и тях като пораснат да кастрираш вместо да им даваш инжекции, но явно няма да я възможно.

Loosing faith makes a crime -



Тема Re: Подарявамнови [re: denii]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано11.07.07 14:51



Няма да си кастрирам котката.Ние им бием инжекции през 4 месеца против разгонване ама Шери я изпуснахме.Котетата ако никой неги вземе ще ги кастрираме защото нетрябват повече улични котки.Ама има хора на селото ми и ни избиват котетата затова неискам да остават там.Двете ни голями Котки си оцеляват защото са свикнали и знаят да се пазят.Тези ще се социализират и ще бъдат обезпаразитени.Само навиците са трудна работа свикнали са да си рият в пръстта .



Тема Re: Подарявамнови [re: isetodd]  
Автор denii (писанка)
Публикувано11.07.07 14:59



между кастрация и инжекции по-лошият избор са инжекциите. мислех, че четеш тук и знаеш това. искаш след време да ги носиш на операции от тумори и пиометра ли?

за котетата - в момента е мъртъв сезон и пазар. естествено всичко е въпрос на късмет. усмихне ли се шанса на някое коте нищо не може да го спре

дай Боже повече да са така. но все пак прецени трезво ситуацията и си подсигури резервен план. аз в момента съм в същата позиция като теб - трима двумесечни селски бандита. те са гальовни, но все пак...
колебая се какво да ги правя и затова те разбирам, но точно сега задомяването на коте не е никак лесно в този отпускарски сезон. така че мисли разумно

Loosing faith makes a crime -

Тема Re: Подарявамнови [re: denii]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано11.07.07 15:10



знам ,чела съм но баба недава вика ,че било жестоко да се кастрира едно животно.Е така е права е ама после ще страда самото животно и немога и немога да я разубедя другата ми баба(сестра и ) може и да вземе едно котенце и остават две .Ние зимата рядко ходим голямите котки ни ги гледат комшиите .Дано задомия поне едно още :( неискам да ги намирам умряли или пък да ми кажат комшиите онзи или онази ги изби :(



Тема Re: Подарявамнови [re: isetodd]  
Автор bushkata (член)
Публикувано13.07.07 01:12



В отговор на:

знам ,чела съм но баба недава вика ,че било жестоко да се кастрира едно животно.




Я питай баба си или съседската, дали не кастрира прасето, че да стане по-дебело?!
Жестоко било, ама когато ни е удобно....



Тема Re: Подарявамнови [re: bushkata]  
Автор ofika (член)
Публикувано13.07.07 08:02



Жестоко било, ама когато ни е удобно

10+



Тема Re: Подарявамнови [re: ofika]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано13.07.07 10:28



И от мен!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.