Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Малки котенца си търсят домнови  
Автор damita_jo (cute, but crazy)
Публикувано14.05.07 21:55



Много се извинявам, че пускам тема тук, при условие че има специална подтема за обяви - но не знам дали някой ще йобърне внимание на постинга ми там, тъй като показва последно публикувано мнение от 2005 година.

Става въпрос за едни малки котенца, които приютих временно вчера - надявам се да има желаещи да си приберат по едно малко съкровище! Днес ги водих на ветеринар, в добро здраве са, обезпаразитени, на почти 1 месец. 5 на брой.
Силно се надявам някой да ме потърси...прелестни създания са малките бебенца, но ако не йм намеря стопани, ще трябва да ги пусна някъде навън


От Пловдив съм.
Пускам мейл за връзка, както и снимките на сладурите:





Отново се извинявам на Модератора, моля Ви нека поне ден два да остане темата тук, за да могат да я видят повечко потребители...
Благодаря от сърце...



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: damita_jo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано15.05.07 10:32



няма специално правило обявите да се пускат само в статичната тема. и аз навремето се позаинтересовах от това, но няма такова нещо. дано темата ти се задържи и по-дълго. желая ти успех и добри стопани на всичките душички.

Loosing faith makes a crime -



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: damita_jo]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано15.05.07 11:41



Виж в статичната тема. Там има списък с всички места, където да напускаш обяви за котенцата. Пусни обявите със снимки. Така малките имат по-големи шансове. Стискам палци да намериш дом на всичките

.
Забравих да напиша нещо, което се подразбира, но да си кажа все пак. Много много внимавай на кого ги даваш. Избирай добри и отговорни хора.

Редактирано от MechoPuh. на 15.05.07 11:43.



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: MechoPuh.]  
Автор damita_jo (cute, but crazy)
Публикувано15.05.07 11:58



Засега съм пуснала в три форума, но може би трябва на още места...
Относно снимките: пуснала съм линк с цяла колекция, не се ли отваря? да не би нещо да съм забранила достъпа или не знам и аз какво...



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: damita_jo]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано15.05.07 12:10



Няма лошо, че си пуснала по форумите, но в тях сме все хора, които имат вече домашни любимци. Наблегни на другите линкове от статичната тема. От там даже някои обяви излизаха и във вестниците (не помня точно кои обаче). Така повече хора ще разберат за твоите котенца

. А иначе снимките тук се отварят. Просто имах предвид и на другите места да наслагаш.



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: MechoPuh.]  
Автор damita_jo (cute, but crazy)
Публикувано15.05.07 12:12



Ясно, разбрах те


Пускам по форуми, защото все си мисля, че дори ако четящият не се интересува, може да сподели с приятели и така да разберат повече хора...сега ще погледна останалите линкове за обяви.
Благодаря ти сърдечно!



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: damita_jo]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано15.05.07 12:16



Принципно е така, но колкото повече, толкова по-добре . Не забравяй да разлепиш обяви и по вет. кабинетите и магазините за храна на дом. любимци ако ти разрешат. А по форумите пиши ако можеш и пола на котенцата - кое какво е. Това също е важно.



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: damita_jo]  
Автор damita_jo (cute, but crazy)
Публикувано15.05.07 16:21



Отвори се възможност котенцата да могат да се докарат до София - другия понеделник





Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: damita_jo]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано15.05.07 16:31



А после? Някой ще ги приюти ли в София или вече има кандидат-стопани?



Тема Re: Малки котенца си търсят домнови [re: MechoPuh.]  
Автор damita_jo (cute, but crazy)
Публикувано15.05.07 17:05



Ами да не урочасам работата - но едното сладурче май вече го харесаха и пътува в понеделник

Мисълта ми беше, че ако още някой от София изяви желание - да има предвид, че другия понеделник така или иначе пътуваме с едното мъниче към там. Ако ли не - другите остава при мен, аз ще се надявам някой от Пловдив да се обади...преди малко оставих обява и на магазинче за животни и храни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.