Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Една истинска коткарканови  
Авторkoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 14:31



Браво на Розмари!Една истинска коткарка!
Ревюто беше невероятно,другият път заповядайте и вие!Такси и изисквания за породи няма!
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-05-13&article=188826
http://www.dnes.bg/article.php?id=7422
http://www.darik.net/view_article.php?article_id=143893
http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-05-13&article=188826





Тема Re: Една истинска коткарканови [re: koтaнa]  
Авторпиcaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 14:36



http://www.actualno.com/news_63880.html





Тема Re: Една истинска коткарканови [re: koтaнa]  
Автор prAsino (наивен)
Публикувано13.05.07 15:04



то изискване за породи няма ама се пише че са участвали 70 ПОРОДИСТИ котки, Пенелопе била спечелила заради доброто си родословие, че е участвал единствения родословен сиамец в България.... пълни глупости. въобще не е вярно нищо от изброенето. освен че Пенелопе е спечелила, ама как няма... нали я оценява нейният собственик г-н Праматаров.

"Кой лае кучето?"



Тема Re: Една истинска коткарканови [re: пиcaнa]  
Автор ofika (член)
Публикувано13.05.07 15:19



Ами... Съжалявам, че не намерих 1 час време да прескоча до тази уникална изложба и да направя малко снимки, та всички да оценим това събитие.


Но, честно казано, не знам дали щях да понеса вида на костюмирани животни, които се чудят как да се освободят от премяната си. Тъй де, поне моите така биха се чувствали.

Праматаров обясни избора на журито с елитния произход и родословието на Пенелопе
За Пенелопе това е втората поред голяма награда, спечелена на конкурса за порода котки


Жалко, ако бях отишла на изложбата, това нямаше как да го оценя.

Ама явно председателят разбира от тези работи, нали е и собственик на котката...

А коя е първата награда на Пенелопе, че нещо не се сещам?

Редактирано от julkata_ на 14.05.07 13:18.



Тема Re: Една истинска коткарканови [re: ofika]  
Авторkoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 15:42



Ами знаете ли какво,аз от породи не разбирам,не знам и защо са тези коментари,знам само че беше забавно,а и котките се чувстваха много добре.И пуснах темата най-вече заради главната организаторка без,която нямаше да съществува събитието,а не да преценяме коя котка е по по -най.Тя е човек,който много обича животни и съм посочила в вторият линк интервю с нея.Има двадесет котки и четери кучета-целият и живот е това.Отделно,че е спасила и запазила рядката порода манкс в българия.



Тема Re: Една истинска коткарка [re: koтaнa]  
Автор ofika (член)
Публикувано13.05.07 15:53



Не прочетох някой да е преценявал нечия котка. Само казах, че е странно на карнавал да се оценява родословието, а не котката. Всъщност, то за всяка изложба е странно да не се гледа котката, а да се гледат някакви хартийки.

Сега като гледам снимката, може би това не е Пенелопе, че нещо не си прилича с другите й снимки.
Ето и линка към статията.


Така, че е възможно да е друга котка, макар да не пише за друг награден червен биколор.

Както се казва - На победителите - честито!



Тема Re: Една истинска коткарканови [re: ofika]  
Авторkoтaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 16:06



Ами имах предвид,че журито си е затова-да ги оценява,а ние -за да им се радваме . А на мен най-много ми хареса един тигров Мейн кун-за мен беше най красивата котка!!!!

Абе,то и на едно манскче не бих отказала,но......
Честито на победителите както каза,но честито и на участниците!!!Всички котки бяха много красиви!



Тема Re: Една истинска коткарканови [re: koтaнa]  
Автор prAsino (наивен)
Публикувано13.05.07 21:57



да позволиш да участва в журито собственик на котка записана в конкурса не бих нарекъл добра организация.
отделно това за което офика спомена-мъчението да обличат горките котки. аз лично почти не познавам котка която да издържи мартеница на врата си, какво остава за шапка и рокля...
и отделно несъответсвията за това че не е нужно да имат породи участващите котки, а печели тази с най много титуловани предци в родословието
отделно вече и някои лични съображения спрямо споменатата госпожа.

нищо против която и да е котка.

"Кой лае кучето?"



Тема Re: Една истинска коткарканови [re: prAsino]  
АвторNasamp;co (Нерегистриран)
Публикувано14.05.07 00:04



Журналист от в. Стандарт е взел интервюта от няколко участници, добавил е нещо от него и е отразил вчерашната изложба в тази статия.



В нея не видях да пише "70 ПОРОДИСТИ котки", а 70 писани и никъде за доброто родословие на Пенелопе. Тези които присъстваха на изложбата, станаха свидетели на овациите и ръкоплясканията на публиката, когато тя беше обявена от тричленното жури за най-красивата котка!

Това е тя от вчера:






В тази страница може да видите снимки и от победата й в София.


Надявам се ще познаете съдията - Генералния секретар на Фифе




Тема Re: Една истинска коткарканови [re: Nasamp;co]  
Автор prAsino (наивен)
Публикувано14.05.07 06:39





"Кой лае кучето?"


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.