Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 16.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Ядосаха ме много .....нови [re: ofika]  
Автор MechoPuh. (член)
Публикувано17.04.07 10:11



А леличката спокойно може да й я прехвърлите да я образова. Ще го направи с голям успех.

Ми айде де. Аз това искам и точно с тази цел пуснах темата .... само, че още не съм получила от Еметик бележка с телефона и, за да го дам на жената да си поговорят. Пък дали е било успешно ще видим после по резултатите

.
А за останалото дали си вярвам ... ми най-общо казано колкото и Еметик си вярва на приказките от 1001 нощ дето ни ги разказва периодично .
Но да не се отклоняваме от основното, а именно - още се търси някой доброволец, който да възпита жената в правилното отношение!



Тема Re: Ядосаха ме много .....нови [re: emetic]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.04.07 10:31



не ми се искаше да пиша по темата, защото мечопух е казала всичко перфектно, но понеже се засегнах доста от обвиненията, че никого не сме задомявали и само пари сме търсели ще попиша малко. ти си в клуба от години. знаеш всяка история, която сме публикували тук. не знам с какви очи ми казваш, че вместо да задомяваме котки, събираме пари. искаш да си мерим работите с броя на задомени котки ли???? ми хубаво - кажи си великата бройка тогава.
колкото за парите - при подобни организации винаги се намира някой като теб, който да опорочи нещата и да обвини хората в подобни неща. пари са ни изпратили хора, които се броят на пръстите на едната ми ръка. и им благодаря, за това, че отделиха от собствените си заплати, за да дадат на нас. от години давам средства от себе си. когато обаче се прави нещо по-мащабно като организация, 7-8 човека ( някои от които са студенти и неработещи) са недостатъчни, за да се покрият всички разходи.

всъщност в основата на проблема е фактът, че ти признаваш за хора само тези, които са против кастрацията. това е истината. убедена съм, че ако аз и мечопух вземем, че заплодим котките си, ще ти станем първи дружки. много елементарно разсъждение, но това е реалността.

Осиновете бездомно животно - Зооекспо.



Тема Re: Ядосаха ме много .....нови [re: MechoPuh.]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано17.04.07 10:53



Много съм ядосана! Как е възможно да се дават чужди телефони без съгласието на собственика! ОСОБЕНО СЛУЖЕБНИ!!!!
Мисля, че нямаме право да поставяме в неудобно положение когото и да било, защото и без това някои само чакат да се нахвърлят като гладни питбули на коткарите. Всеки малко или повече се стреми да прикрие чудатостите си пред колегите с цел лично спокойствие. Независимо, че имаме спорове с Еметик тук във форума никога не бих си позволила да изложа на риск нейните лични данни. Няма да се заяждам по въпроса има ли смисъл да се спасява почти умряло куче, максимата живот на всяка цена е за мене погрешна.
MechoPuh.
Моля те прати ми ЛБ с телефона на жената и аз ще се опитам да говоря професионално днес или утре с нея. Изпрати ми и насоки на разговора или в каква насока да е убеждението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.