Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 21.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Много се изписа, ама ...нови  
Автор koтapaнkaтa (питанката)
Публикувано11.03.07 18:07



Знам, че много се изписа по въпроса, ама аз да си питам наново. Всички знаете, че ми се родиха бебоци. Те са на три седмици и е рано да питам за такива работи, но аз искам да съм подготвена по въпроса. Като им дойде време за отбиване, тя сама ли трябва да ги отбие или да ги отбивам аз. Ако трябва да съм аз, с какво е най-добре да ги отбия. То е ясно, че едвали ще са гранули, ама пилешко ли да е или нещо друго?



За всеки сложен въпрос има точно един прост, елегантен и много грешен отговор!!!

Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор koтapaнkaтa (питанката)
Публикувано11.03.07 18:11



А ето най-новата ни култова снимка:



За всеки сложен въпрос има точно един прост, елегантен и много грешен отговор!!!

Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано11.03.07 18:21



Е, тая снимка е направо велика!



Oh, tell me how many roads must a man walk down, before you call him a man...

Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано11.03.07 18:25



Ами след 35-40-ия ден започни да им слагаш в паничка пастетче размито с малко водичка. Като кашичка. Те отначало не знаят какво да правят затова трябва да им топиш муцунките или да им пъхнеш с пръст малко в устичките за да разберат какъв е вкуса. Ужасно се цапат в тоя период защото забиват глави вътре и се опитват да смучат

но много бързо схващат какво се прави, а и вкуса им харесва. Също може да предложиш бебешки гранулки. Отначало лапат като гъсета докато се усетят че трябва да дъвчат. Разбира се, тя ще продължи да ги кърми но млякото й ще намалява. Така че те ще са на смесено хранене един вид. Може да ги кърми и до 2 месеца - това от нея си зависи.



Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор koтapaнkaтa (питанката)
Публикувано11.03.07 19:03



То рано още де. Благодаря за съвета. А ето и пълния албум на бебоците (поне това, което е заснето за момента):



За всеки сложен въпрос има точно един прост, елегантен и много грешен отговор!!!

Тема Re: Много се изписа, различно е [re: koтapaнkaтa]  
Автор Gatofilla (минаващ)
Публикувано11.03.07 19:56



Даже котетата от едно котило се държат различно, едни сами си намират храната и се бутат на големите в чинийките, а другите се назландисват.
Една странна мистична връзка и някакви особени сигнали намирам в живота на покойната ми Козета за миналата година, когато ме дари с последно коте Пухи - толкова красиво, колкото никога не се е раждало от тази майка, а оказа се, и много умно. Та то беше много пъргаво и любопитно, ходеше навсякъде след майка си, и още не беше навършила месец, гледам я, набутала си главата в чинийката с консервата на майка си и яде, та ушите й плющят, нема учене, нема бутане на муцуната. И ръмжи със страшна сила на батковците, дето ядат от съседни чинии, пазеше си храната. Ама и млекце си сучеше паралелно с това.
Сякаш е разбирало, милото, че на майка му половината цицки са в тумори и трябва да я щади и да приближи по-бързо операцията. Сега е в едно семейство, радва се на всеобща обич и показва пак някакви свръхестествени разбирания и реакции, например, при визита на бившия съпруг, не много желан и неотдавна напуснал семейството, заставала пред вратата на стаята, където бил той, и ръмжела много заплашително....
Сама ще видиш как от цялото котило ще има разлика и в храненето на отделните котета.



Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор koтapaнkaтa (питанката)
Публикувано11.03.07 20:48





За всеки сложен въпрос има точно един прост, елегантен и много грешен отговор!!!

Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор hitrata_lisi4ka (мърр мяу)
Публикувано11.03.07 22:00



oу много са милички

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш,но и това ще мине!!!


Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано11.03.07 22:39



Ми аз как процедирах. Сварих им пилешко месо, после го накъсах на малки парченца и в едни чироки дълбоки чинийки го насипах със сосчето, в което е вряло. Те не му обърнаха внимание, ама аз хващах по едно парченце месце и право в устичката. Леле, избиха се после да ядат

Много се радваха на сосчето, така че от него задължително! После им купувах риба тон от консерва и пак им давах, но вече знаеха да си взимат сами. Искам бебетаааааааааааааааа

- тук май съм им дала пауч, ама и на другото ядяха по същия начин





Тема Re: Много се изписа, ама ...нови [re: koтapaнkaтa]  
Автор Mutzka ()
Публикувано12.03.07 09:44



Хехе, големи сладури

Ама тоя рижко не стига, че е любопитен, ами е и побойник от малък




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.