Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Боядисани коткинови  
Автор l4ko (паднал от звезд)
Публикувано09.03.07 16:44



Ето какво ми изпратиха преди малко на пощата. Предоставям ви сами да прецените фотошоп или не.





Тема Re: Боядисани коткинови [re: l4ko]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано09.03.07 17:00



, но в друг клуб

______________________________


Тема Re: Боядисани коткинови [re: l4ko]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано09.03.07 17:01



А, сега като ги гледам, в онази тема в женския са някои от показаните от теб.

______________________________



Тема Re: Боядисани коткинови [re: l4ko]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано09.03.07 17:42



Има и силно видими ментета, каквато е червената маца на ивиците. Но първата снимка изглежда като истинска.
Тези изроди-шегобийци, които си боядисват котките, или по-точно сайтовете, които го предлагат - в коя географска точка се намират, ако има такава информация?

Редактирано от Zhimi на 09.03.07 17:55.



Тема Re: Боядисани котки [re: Zhimi]  
Автор hitrata_lisi4ka (мърр мяу)
Публикувано09.03.07 22:47



Не се имам за разбираща,но мога да работя и познавам фотошопа и смятам,че това е точно такова "произведение",което има за цел да дразни котенко-любците.

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш,но и това ще мине!!!


Тема Re: Боядисани коткинови [re: hitrata_lisi4ka]  
Авторi4ko (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 00:51



Почти всичко е фотошоп с изклщчение на може би 3 или 4.



Тема Re: Боядисани коткинови [re: i4ko]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано10.03.07 13:18



Не е така. В Русия си има специални салони за разкрасяване на домашни любимци. Може да си пребоядисате котката, кучето, дори папагала. Чувала съм за недобросъвестни ветове, правещи дори операции с цел да се вкара дадена маца в определен стандарт за да може да бълва котенца. С цел обогатяване на собственика. Дори чух за подстригване по определен начин на неекстремални персийци до сибирски котки или боядисване на бял сибирец със сийл пойнт окраска за да го представят за Невски маскараден котарак. За пари може да се направи всичко пиленца. После боядисването може да стане не с боя, а със стилизиращи продукти спрейове, спирали и какво ли още не.
Докато има пазар на едни котки повече от други всичко може да се ментоса. Като гледах каталога с възможностите на един такъв салон в Питер мнооого се замислих дали да не се боядисам аз така като тигър. Щеше да ми струва само 40 $ със спрей с трайност 4 измивания на косата.





Тема Re: Боядисани коткинови [re: l4ko]  
Автор Mutzka ()
Публикувано10.03.07 15:22



Това е същото като онова с котетата бонзай

Всичко е фотошоп.



Тема Re: Боядисани коткинови [re: papyy]  
Автор l4ko (паднал от звезд)
Публикувано10.03.07 17:08



Аз не казвам че това не се прави, просто казвам че някои от снимките са пипнати.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.