Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 30.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Подарявам черна и бяла маца  
Автор cтeфaн ()
Публикувано04.03.07 01:59



Подарявам тези две красавици :-)



Бялата е дъщеря на черната и е на годинка и половина, а майка и е на около три години и половина. Гледани са в апартамент винаги. Предпочитам да ги дам така както са двечките заедно. Много благи характери имат. Маца (черната) много обича да спи в краката на хората докато спят :-) а Файчето е малко глупавичка, но е голяма сладурана и много плашлива :)
Свикнали са на обикновенна котешка храна (Симба и Дарлинг обикновенно) както и сухи храни.
Скоро няма да мога да се грижа за тях и им търся добри стопани.
Пишете на ако сте заинтересовани



Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: cтeфaн]  
Автор St. (усмивка)
Публикувано04.03.07 02:15



Ох, красавици разкошни!
Но защо имам чувството, че са и двете стари познайници на клуба. Имаше и още едно или две бебчета, ако не се лъжа и таткото - белият котарак.

To be stupid, selfish, and have good health are the three requirements for happiness


Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: St.]  
Автор cтeфaн ()
Публикувано04.03.07 16:53



дам същите са ;)



Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: cтeфaн]  
Автор Ss.. (усмивка)
Публикувано04.03.07 18:15



Разкошни са, да знаеш!
Но защо няма да имаш възможност да се грижиш за тях? Дали не е някакъв проблем, който да може да се разреши и без да се махат котетата.
Варианти винаги има...

To be stupid, selfish, and have good health are the three requirements for happiness


Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: cтeфaн]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 18:38



Внимавайте на кой ги давате че чух лоши неща за разни кандидат стопани на котки.

Аз като сватовик(така де тогава дадох координатите на Дени) да питам. Няма ли да ви липсват? Вече не са ви интересни? Или пък има хиляди неща по важни от тях? Неудобство?


ПП: Хората са единствените които се привързват само към дома. Котките са далеч по истински.



Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: emetic]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.03.07 20:10



надявам се не става въпрос за мен, щото тия котки за първи път ги виждам.

Осиновете бездомно животно - Зооекспо.



Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: denii]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 21:11



Ти единствената Дени ли си?



Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: cтeфaн]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 13:22



Здравейте,
Аз съм въпросното Дени с таткото. Защо искате да ги давате, наистина ли няма как да си ги запазите? Като гледам мацата е досущ като баща си. А моят Черниславчо досущ като майка си :) Много се изкушавам да ги поискам, ама имам 2 момчента и малко няма как. Наистина ли е толкова невъзможно да си ги задържите?

Поздрави, Дени



Тема Re: Подарявам черна и бяла мацанови [re: Дeни]  
Авторcтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 17:12



ами за съжаление няма как... много са факторите и е дълго за обясняване, но и аз много си ги обичам и щом съм тръгнал да им търся стопанин, явно няма друг начин






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.