Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 20.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Най-големият номернови  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано01.03.07 23:14



Кой е най-големият и най-гениален номер който вашите мъркащи приятели/приятелки са ви погодили някога?
Ще ви разкажа за най-гениалното откритие на Мошо.
Представете си, че се прибирате вкъщи, занимавате се с докаминсто и в един момент усещате, че котката (която ви гледа с широко отворени честни очи) се е изпикала някъде. Започвате да търсите. Проверявате обичайните места - но нищо - там е сухо. Проверявате навсякъде, междувременно миризмата се засилва. Локализира се кухнята. Локализира се печката. В един момент с отчаяние установявате, че миризмата се носи от включения котлон, върху който сте сложили тенджера.
Тичате, сваляте тенджерата, изключвате, котлона, опитвате се да го почистите, но той е горещ и трябва да изчакате. Междувременно миризмата се е разпространила в цялата къща и се е впила навсякъде. Ако нещо мирише по-ужасно от котешка урина, това е печена котешка урина, с помощта на горещия котлон се изпарява и просмуква навсякъде без никакъв шанс за проветрение в сблизките часове, да не кажа дни.
Този номер ми го е правил два пъти, след което добихме навика да слагаме постоянно по един съд на всеки котлон, а когато се окаже че сме забравили, винаги много внимателно оглеждам да не би да няма някоя малка случайна невинна локвичка.





Тема Re: Най-големият номернови [re: Zhimi]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 08:27



ох,искрено ти съчуствам-такъв ужас да осмърди цялата къща не сме изживели.Но то е само защото сегашния ми котор е много тъп!Стария беш5е не само интелект,но и много изобретателен.Ненавиждаше мъжа ми,който го измести от леглото ми.И започна мръсна война-пикаеше и сереше на всичко,което принадлежи на мъжа ми-дреха,вещ,/шапката му на военен беше обект на непрестанни укривания,докато 1 не я осра!/,но връх на наглосттаму беше осирането на пушката на мъжа ми,който е ловджия.Добре,че родителите ми се върнаха от чужбина,а ние се преместихме да живеем другаде и котката остана при майкини.Просто стария котор беше олицетворение на неописуема злоба към мъжа ми.Легенди се носеха в поделението на мъжа ми за котката.И не бяха измислици.Парадокса беше,че когато остаря и тръгна да умира/просто почина майка ми и той отказа на 2-та седмица да яде и пие/мъжа ми го влачи по доктори и направи и невъзможното да го спаси.Горкия,в последните дни вече нямаше сили за нищо,но все намираше начин да покаже умразата си към мъжа ми-съскаше му като змия...
Сегашния също не обича мъжа ми,но някак си е като студената война....няма такива поражения и укривателства,няма толкова изяви...Не мога да си го обясня,но знам,че котката обича къщата,а не хората.Защо тогава?



Тема Re: Най-големият номернови [re: MaMи]  
Автор Gatofilla (минаващ)
Публикувано02.03.07 13:42



Нищо не знаете вие, да ви се изпикае котка на клавиатура!
Преди 20-на години*, когато тази техника си беше кът и скъпа, и си ремонтирахме грижливо всяка джаджа, която можеше да се ремонтира, мишки, клавиатури и т.н., и като забие някакъв клавиш, имаше надежда да се почистват със спирт контактите. И нося аз една такваз повредена на институтския майстор, а той идва после, и вика - противогаз ми трябваше, като отворих тая твоя клавиатура, а като турих и спирта, ужас....
Добре, че беше коткар човека, след това съм му помагала със съвети, дори веднъж по телефона го наставлявах как да акушира сиамката си. И той на другия ден ми донесе бутилка водка, както се полага на акушерка, де...
И отвор на малко флопи ми се е забивал с косми, добре, че вече не ги ползваме, щото през USB входа малко трудно ще проникнат
-------
*ако някой се стресне от цифрата, става дума за малките Правци с черно-зелените екрани.



Тема Re: Най-големият номернови [re: Zhimi]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано02.03.07 13:43



ха ха ха
ми то мн пакости е вършил нашия мизерник...
повечето му мръсни навици сме ги приели и сме се примирили с тях, но имаше една изненада преди известно време...
нашият котак никога, ама никога, не е проявявал интерес към пердета... никога не се е опитвал да се катери по тях, да ги дере и т.н.
и миналото лято правихме ремонт и понеже пребоядисахме и си купихме и нова секция и т.н. трябваше да сменим и пердетата с нови (нов цвят и материя)
много хубави пердета... майка ми ги избира 9 дена 8часа... чакахме да ги ушият повече от седмица; на крайна цена 160 лв.
идват пердетата, окачаме ги, мн добре паснаха на интериора... абеееееее супер! майка ми се просълзяваше всеки път като погледнеше през прозореца и така завърши ремонта


на следващата сутрин ставаме от сън и заварваме пердето с ДВЕ ГИГАНТСКИ дупки на най-видимите места! как ги е направил? гризал ли е, дращил ли е? никой не знае!?
от тогава до ден днешен (пердето си седи с дупки) никога повече не е проявил някакъв по специален интерес към него
кво да го напрайш такова? М?



Тема Re: Най-големият номернови [re: Zhimi]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано02.03.07 13:57



Поради същата причина се наложи да си купя нова печка.
Така и не разбрах обаче кой от тримата го е направил!

Вонята е просто......Няма такава! Разтворих де що има прозорци и балкони и избягах на двора...

В къщи нямам пердета, нито килими, и се чудя дали няма пластмасови гарнитури, дивани, че ми писна да ги сменявам! айде столове знам че, има ма никак не ми се връзват пластамасови столове на интериора



Чисто нови, скъпи маратонки бяха злостно припикани, след като госпожицата изяде лек шамар, дължащ се на нейното нахалство да се качва по плота, когато готвя.

Empta dolore docet experientia..

Тема Re: Най-големият номернови [re: Pisunqk]  
Автор Mutzka ()
Публикувано02.03.07 14:01



А бе то добре като е твое, ама ако е чуждо перде, както направи моя скопосник

Бях го оставила на отглеждане няколко дни при родителите ми и като си го прибирах ми го нахвалиха едно хубаво, че е разпрал цялата щора (от плат разбира се) на най-големия прозорец на хола от горе до долу. Как се е катерил, какво е правел, никой не знае. А по същия начин в къщи никога дори не е поглеждал пердета. Та ... така и след това гости трябваше да купувам нови щори Но който чупи, купи



Тема Re: Ох,като ви четанови [re: Wildberry]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано02.03.07 15:17



почвам да си мисля,че имам хирувимче в къщи и това дета ме събужда в 3-4 ч нощес си е песен.
Като не отдавам значение на единият ъгъл на дивана, който е драпиран, единствената мизерия, която съм видяла е едно изхождане в голямата саксия на фикуса,но след като наслагах едни гонити камъни в нея - повече не се е случвало.
Ах,да,има обаче един коронен номер-когато я оставим сама, от мъка се изхожда в мивката на кухнята

(естествено когато в нея няма нищо)и оставянето е за повече от 2 дни.

я се усмихни

Тема Re: Най-големият номернови [re: Zhimi]  
Автор dilandii (непознат )
Публикувано02.03.07 17:08



Много готина тая тема,направи си умрях от смях!!!

Моите са такива добри4ки,все едно нямам котки в къщи,глас4ето им не се 4ува.Единствената поразия,на която после толкова много се смях (а и не само аз) беше едно ипишкване в тава с леща.Бях изсипала лещата в една тава на масата, за да мога по-лесно да я из4истя преди да я сложа в тенджерата и междувременно миех нещо на мивката.По едно време се обръщам към масата и какво да видя,Снежана си наместила дупето по средата на тавата,погледна ме с такива едни големи,у4удени о4и(тя все така гледа като пика) и 4увам едно шуррррррррр.....Направо онемях.Стоя и я гледам незнам какво да направя,а тя като си свъши работата даже старателно си зарови пишканото,представяте ли си...После си ско4и от масата и все едно нищо не е било.Мислех да и се карам ама вместо това я нацелувах,толкова сладка ми стана,сигурно е помислила лещата за нова тоалетна



Тема Re: Най-големият номернови [re: Zhimi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.03.07 17:20



съседката ми преди година или две си изкара на терасата огрооомна саксия с огрооомна палма или там някво дърво. абе гледам аз 3-4 дни в котешката тоалетна няма акита. поглеждам през терасата и саксията догоре пълна с хубави, добре оформени, оваляни в пръстта лайнца. Коко акал и заравял, акал и заравял докато вече няма накъде да заравя щото всичко пълно с акита. ужас ви казвам. навсякъде в саксията имаш такива работи. такъв срам ми беше пред съседите. добре че явно не държаха особено на дървото. преместиха го вътре, занесох им пръст и не знам каква е съдбата му.

най-вече саксийни са ни номерата на нас. и най-луксозните пердета не ни правят впечатление, но виж някоя по-голяма саксийка няма шанс.

сядя им постоянно трева, която след няколко седмици вече е изядена и престава да расте. когато този момент настъпи Коко с голям кеф отива и ползва пръстта по естественото й предназначение за котките



Осиновете бездомно животно - Зооекспо.


Тема Re: Най-големият номер [re: denii]  
Автор hitrata_lisi4ka (мърр мяу)
Публикувано03.03.07 19:53



Здравка пък,ходеше на гости у съседите по балкон.Преди имахме едни железа на които някога си са стояли антени и наша маца по железата и на балкона на съседите и там си пишкала и акала.И аз така се чудех защо тоалетничката и е чиста,докато един ден съседа не дойде и не ми каза какво е правила Здравка.Малееее потънах от срам извиних се на човека,а той много обича котки и ми каза,че е попадал в такава ситуация.След случката тати махна железата и котинка нямаше как да навестява съседите.Освен това "уважава" всеки път като й се доходи до тоалетна драцената ми,не знам вече колко пъти с мама сме я пресаждали.Или просто пасе от цветята котешката трева е нещо ужасно за нея,не си ли е нещо шаренко така не го поглежда(което ме навежда на мисълта няма ли шарена трева за котета

).Е имали сме разбира се и други пакости,акане и пишкане зад пердетата,гризане на какво ли не,особено любими са й възглвавничките на дивана.Преди като учех по география и съм разпънала картата на България аз на земята,че няма къде да я закача,за малко да се обърна и става лудо бягане и пързаляне по картата,после цяла България на "дупчици' от нокти.За щастие не ми е пишкала никъде из кухнята,понеже знае,че мама ще й се кара.Има и други пакости които котинка е правила...ама като ме погледне и каже мяу може ли човек да й се сърди

Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш,но и това ще мине!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.