Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 19.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Catselectнови  
Авторdilandii (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 21:39



Знам 4е относно храненето е говорено много пъти тук,но имам едно питане.Някой пробвал ли е консерви с името Catselect?От няколко дни им взимам на моите убавици и да ви кажа 4естно нямя нищо общо с останалите гадости на Уискас и разните други извращения,нари4ани котешка храна.Процентното съдържание на месо е между 35-50%(за разлика от останалите в които е отбелязано 4%),а и направо си се виждата пар4енцата месце или риба,ориза също.Съвсем слу4айно попаднах на тази храна,а в4ера продава4ката в магазина ми каза 4е е най-купуваната им храна .да не говорим,4е моите двете откакто им я взимам по4наха сами да си отварят шкафа където знаят 4е стои.В4ера им взех пастет на Gourmet,преди много го ядяха,а сега хи4 не го и помирисват,,,явно и те правят разлика.Може да пробвате и след това да ми кажете мнението си!



Тема Re: Catselectнови [re: dilandii]  
Авторtanislava (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 02:33



Хм, много их искала да пробвам, но не съм виждала никъде такава. Ти откъде се сдоби?



Тема Re: Catselectнови [re: dilandii]  
Автор vikikat (новак)
Публикувано18.02.07 09:37



А колко струва тази храна и от къде я купуваш?



Тема Re: Catselectнови [re: dilandii]  
Автор ofika (минаващ)
Публикувано18.02.07 12:20



Имам следните въпроси:
1. Кой е производителят
2. Колко струва
3. Колко грама е опаковката

Относно котешките консерви в клуба са единодушни - не са най-подходящата храна за котките. Лично аз ги избягвам, предпочитам да дам истинско месо отколкото пепел и царевица.
Ако имаш време прочети тази тема от "Важните теми" в началото на страницата





Тема Re: Catselectнови [re: vikikat]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано18.02.07 12:34





не съм купувала от нея, но съм я виждала в няколко зоомагазина
на центъра я има в зоомагазина в безистена на Търговски дом - в началото на Витошка, срещу Съдебната палата, до офиса на Пощенска банка




Редактирано от HaдяИ на 18.02.07 12:38.



Тема Re: Catselectнови [re: ofika]  
Авторdilandii (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 14:11



ами мисля,4е са три вида разфасовки,аз им купувам от 400 гр,струва 1лв,50ст .Купувам я от зоомагазина на Красно село,виждала съм я и в един зоомагазин на Алабин,преди Съдебната палата,там е по-скъпа оба4е.Знам 4е консервите не са никак полезни,ама моите диванета не искат и не искат да ядат месо,било то варено или пе4ено.като 4ета темата за вкуснотийките направо се 4удя на моите да не си да им има нещо,ми те само Роял канин набиват и консерви,особено пък тези на Катселект.И варена риба не искат.много ми се иска да ядат месце поне от време на време,ама съм ги пробвала по4ти три дни без никаква храна,само варено пилешко им слагах в купи4ката и не го близнаха.А относно Катселект-а,нали ви казвам,няма нищо общо с останалите консерви,които съм вземала,а и ако се вярва на това което е написано на етикета относно съдържанието на месо,мисля 4е е добър вариант.Пробвайте и кажете мнението си.



Тема Re: Catselectнови [re: dilandii]  
Авторdilandii (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 14:13



Забравих да добавя,4е на на Красно село зоомагазините са два,има я само в единия,ако някой реши да купува от там



Тема Re: Catselectнови [re: dilandii]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано18.02.07 16:04



"като 4ета темата за вкуснотийките направо се 4удя на моите да не си да им има нещо,ми те само Роял канин набиват и консерви,особено пък тези на Катселект.И варена риба не искат.много ми се иска да ядат месце поне от време на време,ама съм ги пробвала по4ти три дни без никаква храна,само варено пилешко им слагах в купи4ката и не го близнаха"

Ние сме аналогичен случай, само че без консервите. Поне досега не се е намерила консерва или пастет, които Мошо да иска. Роял канин и точка по темата. Когато с операция му вадиха зъб прояде пилешка печена пържола за срок от 3 седмици, след което твърдо се върна на Рояла. Ще пробвам при случай тази нова консерва, ако му хареса, определено ще е събитие.



Тема Re: Catselectнови [re: dilandii]  
Автор netcat (mth)
Публикувано18.02.07 18:59



Тази консерва ми я беше препоръчала Винипух, нейният Миша се смилал да я яде. Но аз така и не успях да я намеря...
Колкото дали са вредни или полезни консервите... зависи много. Аз лично едно малко коте никога не бих се осмелила да го храня със суха храна (пък било то и Бейбикет), също така в много ситуации се налага хранене с мека храна (при стомашно-чревни болести, след коремни операции и други неприятни ситуации...), така че хубаво е да могат и да ги ядат. Друг е въпроса, че повечето котета предпочитат сухата храна.
От друга страна пък, при постоянно хранене с консерви получават зъбен камък и оттам - разваляне на зъбите..
А за съдържанието - никоя храна не съдържа 4% месо... по-скоро неправилно си разчела етикета

Съдържанието е много повече, разбира се - в порядъка на 75-80% - толкова, колкото им е нужно.

Бтв, изобщо не са ти странни котетата - моите също отказват месо. Печено го приемат с малко овъртания, но само за да го оближат и оставят набързо след това...

Редактирано от netcat на 18.02.07 19:55.



Тема Re: Catselect [re: netcat]  
Автор vikikat (новак)
Публикувано18.02.07 23:20



Колко са различни котетата! Голямата Вики си предпочита консервите, телешко варено

, не е глупава , нали, филе, абе мръвка. Макар че не съм сигурна, че в консервите има..........А малката Миша определено предпочита сухата храна, но и тя не пропуска нищо от онова, което въобще става за ядене
Опитала съм всички видове консепви, които има на пазапа, ама тая Catselect не съм я виждала. Аз пазарувам основно от магазина до клиниката, който е страхотно зареден. Има голямо разнообразие и цените са много добри, да не кажа чудесни. Специално ще проверя за новата и ако маците я одобрят ще е супер.
Вчера купих нова храна - Brekkies, жената в магазина много я похвали, а и котетата я одобриха с голямо мляскане, докато похапваха




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.