Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 06.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови  
Автор onion (лютив)
Публикувано26.01.07 11:02



Здравейте,
имам проблем и реших да го споделя.
Котаракът ми (тайски) от известно време насам периодически се буди и мяука силно в коридора, като казвам силно имам предвид наистина силно. Не го прави на човек , както когато иска нещо , а по-скоро "като вълк на месечина". Възможно ли е да се чувства самотен и с много енергия и затова да го прави? Опитвам се да си играя с него , но това става вечер , а и той няма много голямо желание за игра нещо. Скоро ходи при жена , не вярвам това да е причината защото го правеше и преди да отиде при нея. Просто не знам какво да правя. Става , успокоявам го , гушвам го при мен да спи , но той става и пак отива в коридора и мяука. Не е гладен или жаден.
Хора , дайте предположения.


сайтът за екзотични животни и тераристика

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови [re: onion]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано26.01.07 11:14



Ми логично бе Уотсън - иска женска.


Виж назад някой питаше за сиамец. Аз даже точно теб предложих, ама явно не се е обадила...

Умните хора си служат с прости думички.

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови [re: onion]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано26.01.07 11:33



много смешно ми стана, понеже в момента, в който четях темата, моя котарак мяукаше жално в коридора. Не че има връзка, аз знам защо го прави - иска да влиза в една стая, която е заключена ... Но това го прави и посред нощите .... според мен е от скука






Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови [re: Sometimes]  
Автор onion (лютив)
Публикувано26.01.07 12:02



ами логично е Холмс , ама ако прочетеш по внимателно ще видиш това да съм написал :)

В отговор на:

Скоро ходи при жена , не вярвам това да е причината защото го правеше и преди да отиде при нея.





сайтът за екзотични животни и тераристика

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови [re: onion]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано26.01.07 12:06



Абе видях, ама то така става, но явно не знаеш още

И явно отскоро сте мъжкари Сега знае вече какво иска и си го иска! И няма да те остави намира докато не му го дадеш, или пък докато не му спадне нивото на хормона виновен за това държание

Умните хора си служат с прости думички.

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови [re: Sometimes]  
Автор onion (лютив)
Публикувано26.01.07 12:12



горди татковци сме вече два пъти , не сме вчерашнИ ... от два изстрела две попадения ... но предишните пъти не е имало такова нещо


сайтът за екзотични животни и тераристика

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?!нови [re: onion]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано26.01.07 12:16



Добре тогава - съгласявам се

Щом искаш не е това.
Може би иска да става оперен певец и сега се тренира (а го прави през нощите уж, за да не стресира стопаните (той отде да знае пък че толкоз леко спите ) Така си мисли щом повече ти харесва

Умните хора си служат с прости думички.

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?! [re: Sometimes]  
Автор onion (лютив)
Публикувано26.01.07 12:21



давам заден :)
не съм казал че не иска женска , само цитирах че е ходил при женска , и то скоро ... и че предишните пъти когато е ходил на женска не е правил така ... :)

за оперен певец няма мераци , виж да подражава на Рони Джеймс Дио или Джеймс Хетфийлд е по-вероятно :)


сайтът за екзотични животни и тераристика

Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?! [re: onion]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано26.01.07 12:32



Може би наистина е от скука. Не забравяй, че котките са нощни животни. И след като всичко живо спи, на момчето му е скучно


Моят Арчър е същият - поне веднъж на нощ ме буди за да си играем. Обикновенно застава зад пердето и започва с оперното пеене. Щом стана - млъква, изкача иззад пердето и вперва очаквателно очи в мен. Но легна ли - отново започва. Обикновенно ставам за малко, давам му някалко гранулки суха храна, погушкам го, поразходиме се до банята и отново лягаме. Но...не винаги действа и това



Тема Re: котаракът ми мяука периодично през нощта ?! [re: HaдяИ]  
Автор onion (лютив)
Публикувано26.01.07 14:44



звучи ми като същото :) само дето моя не иска да си играем активно , успокоявам го малко и така , ама след време пак


сайтът за екзотични животни и тераристика


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.