Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Спешно!!!!нови [re: isetodd]  
Автор ofika (новак)
Публикувано30.12.06 13:04



и неиска повече да го гледа и за това го подарява

Доколкото разбирам от написаното досега, целта е не котето да се научи да ходи до тоалетна, а да намери нови стопани. Още един случай, в който се установява, че котето не е плюшена играчка, а живо същество.
А откъде е взето? Защо не се обади на бившите му стопани, може би неговата съдба не им е безразлична.
И е добре да се публикуват снимки, съвсем друго е.



Тема Re: Спешно!!!!нови [re: Endaksi]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано30.12.06 13:10



Ама тя нея иска иска да я разкара котката как да ви обесня ,че неиска да си я гледа вече.

Редактирано от isetodd на 30.12.06 17:10.



Тема Re: Спешно!!!!нови [re: ofika]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано30.12.06 13:11



еми незнам са тя това ми каза,няма как да го снима а аз несам в настроение да снимам каквото и да било .



Тема Re: Спешно!!!!нови [re: isetodd]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано30.12.06 13:27



ами защото каза това за тоалетната като причина... явно не е било.



Тема Re: Спешно!!!!нови [re: Endaksi]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано30.12.06 13:34



не е причината това просто неиска да го гледа вече.





Тема Re: Спешно!!!!нови [re: isetodd]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано30.12.06 13:43



Ама тя нея иска иска да я разкара котката как да ви обесня ,че неиска да си я гледа вече.


Ами да си го разкара сама като е толкова ербап. Ама-ха - друг да й върши работата. Аман от *********** булки



p.s. И моля ти се оправи си снимките, че ми писна да си разкарвам мишката из целия екран

Редактирано от ГoлямaтaCпeциaлиcтka на 30.12.06 13:44.



Тема Re: Спешно!!!!нови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано30.12.06 14:41



Съжелявам но днеска продадоха конят ми и тази снимка ни е последната заедно и няма как да я махна сега след малко .Еми какво да ти кажа иска да и намеря дом на котето ама не е толко лесно .

Редактирано от isetodd на 30.12.06 14:42.



Тема Re: Пореднотонови [re: isetodd]  
Автор Gatofilla (непознат)
Публикувано30.12.06 18:09



Поредното изхвърлено на улицата живо същество, неудовлетворило изискванията за плюшена играчка.
Кое по-напред да спасяваш, много са.





Тема Re: Пореднотонови [re: Gatofilla]  
Автор Mutzka ()
Публикувано30.12.06 18:28



А бе тези хора, защо не мислят преди да си вземат коте у дома?!?????!!?



Тема Re: Спешно!!!!нови [re: isetodd]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.12.06 18:57



абе айстод айде дай малко по-сериозно де!!! с тва не ти се занимавало, с оново не ти се занимавало, за другото си нямала време...
дай ми някакъв телефон или мейл на тази госпожа да я питам дали няма да може да го задържи до зооекспото. аз не мога да го взема, но поне там ще има някакъв минимален шанс.
а ти след като обичаш и милееш за котките защо не й обясниш, че не е нормално да постъпва така с животното, да й обясниш, че ако сложи тоалетна хигиенните навици веднага се появяват.
и отново - пиши по-нормално, че нищо не ти се разбира. ако нямаш време и за това, аз лично с радост ще се разделя с твоето присъствие тук. нищо лично, но повечето от постовете ти освен, че не се разбират ами са и леко несмислени.

Помогнете ни да им помогнем!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.