Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 16.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема среща на клуба на изложбата в "Земята и хората"нови  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано07.11.06 21:22



повечето от вече са запознати че наближава изложба на котки в музея "Земята и хората" в София. мисля че няма по-подходящо време и място да се организира среща на клуба и да се видим и запознаем. така или иначе поединично повечето ще отидем

нищо не пречи просто да се направи малка организация с място, час (и ден съответно, понеже изложбата е два дни на 18 и 19 ноември) и някакъв знак по който клубарите да се познават лесно и отдалеч
от мен беше предложението и новата тема, а от вас се очаква останалото



Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хората"нови [re: Endaksi]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано08.11.06 12:55



Може да си закачим на реверите листче с надпис "КЛУБ КОТКИ", а някой може да носи и балонче /за да се вижда отдалеч/ с надпис КЛУБ и до него нарисувана котешка главичка


За деня и часа нямам претенции - когато на повечето им е удобно.
И дано този път да се съберем повечко хора, защото на пролетната изложба бяхме само 5-6 човека



Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хоратанови [re: HaдяИ]  
Автор Mнeмoзинa (всичко забравям)
Публикувано08.11.06 13:48



Ами то най-сигурен белег ще е, ако всеки си носи котката под мишница.

Щото така като чета, вие по физиономия не се познавате, обаче по котки - абсЕлютно.

Също така може да се уговорите в определен ден и час членовете на клуб "Котки" да започнат да мяукат. Там поне има хубава акустика.




Panta rhei...

Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хоратанови [re: Mнeмoзинa]  
Автор4ort (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 22:55



аз бих дошла, бях и на предишната среща.





Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хоратанови [re: Mнeмoзинa]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано09.11.06 07:37



Тъй де, ама няма да ни пуснат с наште котаци, ако не са участници в изложбата. Иначе това си е най-сигурния начин да се познаем.



Тема Re: дата и часнови [re: Endaksi]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано09.11.06 10:23



И аз ще дойда задължително. И тъй като досега никой не е дал предложение кога да бъде аз пак ще нахалствам - само да не е събота между 10 и 14.00ч, че тогава съм на лекции

Примерно може в събота към 14.30-15.00ч (ако не е късно) или неделя по обяд. Какво ще кажете?

OFFTOPIC: _drink_, радвам се, че и ти ще дойдеш Беше се изгубила нещо, та се затъжихме за теб Честито ти дипломиране!



Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хората"нови [re: Endaksi]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано09.11.06 10:28



Първия ден има повече изложители на котки и ако се дойде към 15 часа ще може да се разгледа всичко и да се види награждаването. Аз няма да излагам моя породист котарак мързи ме, но има и клас домашни любимци и съм виждала такива котки. Мяукането не е добра идея, рисунчица е по-добра, а като се притури и определен час за идване всичко ще бъде ОК!

Редактирано от papyy на 09.11.06 10:28.



Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хоратанови [re: papyy]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано09.11.06 19:49



ами така остава значи. 15,00 в първия ден от изложбата. може вместо да се рисуват котета просто всеки да си носи табелка с ника, нещо като бадж. чакаме се отпред при кафето и това е. може тук да се запишат хората които ще идват за да се знае колко души горе долу да се чакат.



Тема Re: Много ми е тъжно !нови [re: Endaksi]  
Автор eliza_cat (коткоман)
Публикувано09.11.06 20:01



Еееее! Аз пък няма да мога да дойда

Много ми е мъчно тука като чета!Няма ли най-накрая да има изложба някъде по-близко до Варна?
ПП: А има ли в София хотел , където пускат с домашни любимци?



Тема Re: среща на клуба на изложбата в "Земята и хоратанови [re: Endaksi]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано09.11.06 20:52



Ей, там съм.

. Малииииииииии, ще има толкова много котета за снимане




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.