Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 06.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: за хората от чужбинанови [re: HaдяИ]  
Автор SimplyAVEN (непознат )
Публикувано10.11.06 02:33



tova shte go razgledam, shte proverq kakvi sa im taksite, zashtoto na bankata e 40$, koeto ima smisal kogato se prashtat golemi sumi navednuz! shte procheta kakvo predlagat tezi hora i shte pisha





Тема Re: за хората от чужбинанови [re: l4ko]  
Автор SimplyAVEN (непознат )
Публикувано10.11.06 02:36



principno si prav, az taka prashtam na nashite v BG, no ima minimum 2 sedmici dokato BG bankata potvurdi validnostta na cheka





Тема Re: Абеееейййй?!?!?!нови [re: Styx]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано10.11.06 10:12



Както сам си писал ..... не си се мяркал тук от много време. Тези неща, които те вълнуват ги обсъдихме вече на дълго и на широко няколко пъти. Поразгледай темите и по-надолу, не само тази, и вероятно сам ще си отговориш на въпросите. На мен лично не ми се повтаря едно и също нещо N на брой пъти ....... Всеки има право да му харесва или не идеята.



Тема ???нови [re: MechoPuh.]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано10.11.06 12:31



Първо да попитам за О`Шипка на ул. шипка ли става въпрос, за пицарията предполагам, че подземието май тогава не работи? Възможно ли е да е по-късно срещата- към 16-17ч например, че аз трябва точно в почивните дни да пътувам? Ще направя всичко възможно да дойда, но как ще се познаем-по мъркащите шалове ли?



'У всеки жив има мъртвец, който чака да се прояви'..."
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от _drink_ на 10.11.06 12:37.</EM></FONT></P><P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от _drink_ на 10.11.06 12:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от _drink_ на 10.11.06 12:57.



Тема Re: ???нови [re: _drink_]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано10.11.06 15:00



Да, става дума точно за пицарията на Шипка

. Мен лично ме устройва часа, който предлагаш. Идеята ми беше просто да не е точно по средата на деня, че да можем и по някоя друга работа да си свършим през почивните дни. Ами ние останалите се познаваме вече .... не знам, освен ти да ми кажеш на лични как да познаем теб



Тема Re: ???нови [re: _drink_]  
Автор Morrighan (=^..^=)
Публикувано10.11.06 17:26



Ами не знам, ако ме помниш мене или Keti4 от предната среща - нямаш проблеми

Иначе другите се знаем, вече се събирахме. Ако си ме забравила (няма да го приема като лична обида, но дълго ще мисля как изобщо е възможно и дали вината е в мен ) аз съм с къса коса, облечена (почти винаги) в червено и на предната среща бях с чанта с тигърче и с балон, на който неуспешно бях нарисувала подобие на котка Освен това на масата ще сложим една котка, за всеки случай (малко плюшено ключодържателско коте)



Тема Re: ???нови [re: Morrighan]  
Автор MechoPuh. (новак)
Публикувано10.11.06 17:32



Тя _drink_ вече ми се описа на ЛС и телефони си разменихме. Та това в комбинация, че вече е виждала някои от вас, би трябвало да е достатъчно да се намерим

.



Тема Re: ???нови [re: MechoPuh.]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано10.11.06 20:21



Morrighan, помня те

, но не знаех кои точно ще дойдат. Остава ли часът-16-17?

'У всеки жив има мъртвец, който чака да се прояви'..."


Тема Re: ???нови [re: _drink_]  
Автор koтeнцeтo (любопитка)
Публикувано10.11.06 20:27



Нека часът да е 17, ако всички ви устройва, че пък аз ще трябва да ходя на работа през деня





Тема Re: ???нови [re: koтeнцeтo]  
Автор _drink_ (кот)
Публикувано10.11.06 20:31



Аз съм съгласна, че и аз уж да пътувам, а още не сме тръгнали та за прибирането незнам, та по-добре така в 17

'У всеки жив има мъртвец, който чака да се прояви'..."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.